Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Twee oude Italiaanse stadsgezichten Napels. Havengezicht met figuren en boten + Panoramisch stadsgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.
Arturo Tomagnini, 1955. 1879 - 1957. Italiaanse School. Zelfportret + brief van Tomagnini. Pastel op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 20e Eeuw. Boten langs de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Arjan Galema. 1886 - 1974. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 56 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
H. Millhagen, 1918. Duitse School. Vakwerkboerderij aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.
J. Kik. Tweede helft 20e eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur '89. 1944 Enschede - . Mogelijk vroeg werk verso Maya Wildevuur. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.
2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Anthony R. Cooke. 1933 - Calm waters. Zeilboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 16 x B 61 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.