Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Cornelisz, Stilleven met citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels en porselein
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

M. Graham, Landschap met hoenderhof
Resultaat: 290 EUR

M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht
Startprijs 280 EUR

Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Emile van Damme, Belgisch havengezicht met haven arbeiders
Startprijs 400 EUR

Emile van Damme. 1853 - . Belgische School. Belgisch havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 100 cm. In goede staat.

L. van Dijk, Wintergezicht met figuren
Startprijs 150 EUR

L. van Dijk. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

W. Noordijk, Winters landschap
Startprijs 150 EUR

W. Noordijk. Tweede helft 21e eeuw. Winters landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken
Startprijs 140 EUR

Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

G. Westermann, Twee paarden in zonnig weiland
Startprijs 200 EUR

Gerard Westermann. 1880 - 1971. Twee paarden in zonnig weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

H. Bogman, Stilleven
Resultaat: 275 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

H. Welters, Stadsgezicht Rotterdam
Startprijs 300 EUR

H. Welters. Circa 1900. Stadsgezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 150 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startprijs 100 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder
Resultaat: 80 EUR

Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.

Piet Klaasse, Haan
Startprijs 150 EUR

Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

B. van Houten, Vrouw met hondje op schoot
Resultaat: 675 EUR

B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.

Evert Moll, Glazen bolvaas met bloemen
Startprijs 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Glazen bolvaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Startprijs 350 EUR

Keith Haring '86. Figuren compositie. Reproductie litho. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 90 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper
Resultaat: 180 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met stoomsleper. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Startprijs 200 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twents landschap met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel
Resultaat: 50 EUR

A. Luycx. 1922. Belgische School. Boerderij met Maria prieel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.