A. Sokolov. 1938. Russische School. Riviergezicht met bootje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x 28 cm. In goede staat.
A. Sokolov. Circa 1980. Russische School. Blokhut met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
A. Tahon. 20e Eeuw. Oude man bij boom met kinderen. Gaatjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. Reproductie lithografie. Maybe he became ill. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Gesigneerd. Naakte danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
Juriaen Marinus van Beek. 1879 - 1965. Zeilboten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 11 x 15 cm. In goede staat.
Guy Fremolle. 1933. Franse School. Stilleven met bloemen en porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.
De Zwart. Circa 1940. Vissershaven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 39 cm. In goede staat.
Louis Nagelkerke. 1949 - Halfnaakte Indonesische vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.
Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.
Gerard van Kerkhof. 1964. 1939 - . Bootjes op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Omgeving Henri van Os Delhez. Herenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 58 cm. In goede staat.
Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Reint Withaar. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.
Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...
Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Eisman Semenowsky. 1857 - 1911. Dienstmeid in de duinen. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Corneille gesigneerde houten sculptuur. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.