Herman Brood. Texoprint. Omhelsende figuur. Reproductie op linnen. Afmeting: H 42 x B 38 cm. In goede staat.
J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 26 cm. In goede staat.
Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Stilleven. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Naar 17e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...
Drie antieke gravures. 18e Eeuw. Handingkleurd. Amsterdam. Nieuwe kerk. Stadhuis van Vooren. De vernieuwde waag op den Dam. Gravures op papier. Afmeting: 38 - 43 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1911. 1876 - 1953. Boslandschap. Haagse School. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Arturo Tomagnini, 1955. 1879 - 1957. Italiaanse School. Zelfportret + brief van Tomagnini. Pastel op papier. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
H. Millhagen, 1918. Duitse School. Vakwerkboerderij aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Drees. Circa 1920. Hollandse zomer en wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Drie antieke erotische etsen. Handingekleurd. Etsen op papier. Afmeting: H 12 x B 9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Verso. Cavaleristen. Sepia op paneel. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
Vier antiquarische Hollandse boeken met illustraties Willy Sluiter en Piet v.d. Hem + originele schets Willy Sluiter uit 1934. Boek 1: Twee zwervers door de grote wereld. Boek 2: Benito de jonge zwerv...
B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
A. Luycx. 1922. Belgische School. Boerderij met Maria prieel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
A. Sokolov. 1938. Russische School. Riviergezicht met bootje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x 28 cm. In goede staat.
A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.