Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian 5016
Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi 5009
18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Startprijs 300 EUR
Bronzen figuur, Man met zwaard 5002
Bronzen figuur, Man met zwaard
Startprijs 1.500 EUR
Harrie Kuyten, Vaas met bloemen 1273
Harrie Kuyten, Vaas met bloemen
Startprijs 190 EUR
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren 1266
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Collier, armband en ring met lapis lazuli 759
Collier, armband en ring met lapis lazuli

Resultaat:

160 EUR

2x Delftse borden 6217
2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Perzisch kleed, 255 x 168 cm. 4504
Perzisch kleed, 255 x 168 cm.

Resultaat:

50 EUR

H. van Straaten, Hollands boeren interieur 1259
H. van Straaten, Hollands boeren interieur
Startprijs 150 EUR
Collier van agaatkralen 752
Collier van agaatkralen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

Resultaat:

550 EUR

Zilveren chatelaine met rokhaak 745
Zilveren chatelaine met rokhaak
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Oude Engelse breakfront boekenkast 4343
Oude Engelse breakfront boekenkast

Resultaat:

150 EUR

Zilveren oorknoppen met blauw topaas 209
Zilveren oorknoppen met blauw topaas
Startprijs 80 EUR
Lot zilveren sieraden 202
Lot zilveren sieraden
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
4-Delige tuinset 4336
4-Delige tuinset

Resultaat:

90 EUR

Collier van bloedkoraal met zilveren slot 709
Collier van bloedkoraal met zilveren slot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
8x Blanc de Chine paardjes 6167
8x Blanc de Chine paardjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6160
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom 6153
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom

Resultaat:

305 EUR

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2426
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR