Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren koffieservies, 915/000, Spaans, met een koffie en theekan, een melkkan en suikerpot, geplaatst op een ronde voet, versierd met een knerrenrand en met grepen voorzien van acanthusblad. 21x12x2...
Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten. Slagring met 2 markiesgeslepen diamanten en 10 baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct, VVSI/TW. Diamonde 61043. ø 60. ca 2,85 gram. In goede staa...
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.
Engelse twee-delige boekenkast. Stijl-meubel. Kersenkleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 207 x 95 x 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen penselenpot met bamboe en jonge eendjes decor. Afmeting: 13,5 x ø 10,2 cm. In goede staat.
Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 934/000, rond model, versierd met drijfwerk in floraal decor, met vermeille binnenzijde, geplaatst op ronde bewerkte voet. Voorzien van greep versierd met putti. MT.: J.J.Schij...
18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak, half ronde beugel versierd met pauwen en krullen. De beugel is voorzien van bijbehorende rokhaak eveneens met pauw. 15x33cm. Voorzien van gravure: DF 17...
Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...
Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...
Fraai collier van kaasvormige bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Bloedkoralencollier, ø 9 mm, bevestigd aan een gefacetteerde geelgouden sluiting, ø 10 mm. lengte 42 cm. ca 60 gram. In goe...
Tas met 18e eeuwse zilveren beugel en rokhaak, gecontourneerd model versierd met volutten met figuren en floraal decor. MT.: Johannes Fennema, Leeuwarden vermoedleijk 1744. 18x37cm. In goede staat
Zilveren snekhorloge in beschermkast, 925/000. Klein model horloge met witte wijzerplaat met zwarte bewerking voorzien van een beschermkast met bewerkte rand. Uurwerk getekend: Edw. Prior, London, ron...
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Plasgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 76 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.