Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilver, Spiegel-doosje-inktpot 795
Lot zilver, Spiegel-doosje-inktpot

Resultaat:

55 EUR

Grote antieke Quan Yin 6653
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 500 EUR
Lot Meissen porselein (4x) 6646
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 50 EUR
Gouden ring met 9 diamanten 788
Gouden ring met 9 diamanten
Startprijs 150 EUR
Eiken laden commode 4099
Eiken laden commode
Startprijs 175 EUR
Italiaanse commode met intarsia 4092
Italiaanse commode met intarsia
Startprijs 80 EUR
Antieke 19e eeuwse schildersezel 4085
Antieke 19e eeuwse schildersezel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3605
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

100 EUR

19e Eeuws kistje met portretminiatuur 2090
19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Startprijs 100 EUR
4x Oude Chinese bordjes 6610
4x Oude Chinese bordjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Collier, armband en ring met lapis lazuli 759
Collier, armband en ring met lapis lazuli

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3598
Antieke Franse pendule

Resultaat:

200 EUR

Collier van agaatkralen 752
Collier van agaatkralen
Startprijs 50 EUR
2x Antieke figuren 2083
2x Antieke figuren
Startprijs 70 EUR
Zilveren chatelaine met rokhaak 745
Zilveren chatelaine met rokhaak
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Oude Chinese kom 6603
Oude Chinese kom

Resultaat:

20 EUR

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3591
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR
Verkocht
4x Antieke wandkandelaren 2076
4x Antieke wandkandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delfts kaststel, 18e eeuw 6596
Delfts kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

2x Antieke Schwarzwalder klokken 3584
2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese hocker 4049
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2707
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR