Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63677, ES 64 U2-903 en 1x E-lok 43824, FS E412 008, beide in originele verpakking en in goede staat.
Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Oorknoppen met geschulpte en getorste rand bezet met een gefacetteerde granaat. ø 8 mm, 1,3 gram. In goede staat
Lot rest goud met een trouwring, gezaagd, oorsteker, filigrainbroche en een muntrand met onedele munt. ca 6 gram, zonder munt.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...
Grote Herend porseleinen presenteerschaal met floraal en goud decor. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kommen met figuren en florale decor. Afmeting: 7 x 15,2 cm l. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.
Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.