Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Originele kris
Startprijs 100 EUR

Originele kris met polychromie. Oud Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 49 cm. In goede staat.

Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.

Gouden armband, bicolour met diamant
Resultaat: 900 EUR

Gouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met schakels uit wit- en geelgoud, in het midden versierd met een rond gouden element gevuld, ø 18 mm, met een witgouden element met diamanten en 5 swin...

Gouden choker met diamant
Startprijs 300 EUR

Fijne bicolour choker, 585/000 met diamant. Witgouden collier met vierkante schakel, ø1.1 mm, met in het midden een geelgouden deel, maanvormig bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.16 cr...

Gouden armband met diamant
Startprijs 850 EUR

Prachtige geelgouden armband, 585/000, met diamant. Stijve armband met scharnier en uitlopend stuk aan de bovenzijde met geruwd goud en bezet met een briljant geslepen diamant, 0,05 ct. Merk Charisma....

Gouden armband met bloedkoraal
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat

Zilveren broodmand, 1924
Startprijs 420 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, Ovaal model met gecontourneerde rand met pareldecor. De mand is voorzien van een gezaagd spijlenpatroon. MT.: Kempen, Begeer en Vos, Utrecht, jl.: O:1924. 34x24x12cm. ca 5...

Zilveren bokaal
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzondere zilveren bokaal met deksel, 800/000, rond model voorzien van 3 gedreven strijders en voorzien van voluten en graveerwerk, geplaatst op een ronde voet met floraal decor en 3 krullen met pare...

Zilveren beugeltas
Startprijs 130 EUR

Tas met zilver beugel, 833/000, gecontourneerd model met gegraveerde Oud Hollandse voorstelling. Voorzien van ketting en draagoog. MT.: A.H.Lazonder, Schoonhoven jl.:Y:1833. Het geheel is bevestigd aa...

Antieke Engelse Enfield karabijn
Resultaat: 205 EUR

Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.

Antiek Oosters geweer
Resultaat: 290 EUR

Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen bajonet
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse bronzen bajonet met ijzeren lemmet. Oxydatie. Afmeting: L 51 cm. In goede staat.

Antiek seinpistool, 1910
Startprijs 60 EUR

Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Landstorm militaria WO I documenten
Resultaat: 15 EUR

Hollandse WO I landstorm militaria documenten. Onder andere: Kennisgeving Dienst landstorm 1922. Zakboekje landweerdistrict 3e compagnie 1916. Bewijs van ontslag landweer 1919. In redelijk/goede staat...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.

2 Fotolijsten met zilver
Resultaat: 100 EUR

Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

4x Antiek schildpad
Resultaat: 130 EUR

Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Parfumflacon met zilveren dop
Resultaat: 50 EUR

Kristallen odeurflacon uit blauw glas, gecontourneerd model met zilveren bewerkte dop en kraag met parelrand. 835/000. 10x4x2cm. In goede staat.

2 Yerba mate kalebasbekers
Resultaat: 125 EUR

Twee bijzondere Yerba mate kalebasbekers, voorzien van rand en geplaatst in een plated houder geplaatst op 3 klauwpoten met bladdecor, gemerkt EBERLE. 10x15cm. In goede staat

Zilveren servies op dienblad
Startprijs 250 EUR

Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...

Tafelstuk van kristal met zilver
Resultaat: 240 EUR

Kristallen tafelstuk geplaatst op zilveren voet. Ronde kristallen schaal met omgeslagen gecontourneerde rand met amandelslijpsel, geplaatst op een bewerkte zilveren voet, rond model met guilloche bewe...

Groot zilveren bestek
Resultaat: 1.150 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette. Bestek met 11 dessertlepels en 11 -vorken, 2 sauslepels, aardappellepel, soepsleef, 12 tafelvorken en 11 -lepels, model Haagslofje alles voorzien van gravu...

Zilveren klokje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelklokje, 925/000, rechthoekig model voorzien van voorstellingen met figuren. Geplaatst op 4 pootjes, één afwijkend en een gekrulde greep. Met wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers....