Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier hoog op de ring in een 6 poot chaton gezet. In de band om de saffier zitten 34 ...
Lot zilver met een handspiegel met bewerkte rand, een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop en een visitekaarthouder met Jugendstilbewerking. Diverse gehaltes. 17x7cm, ø6,5x9 en 9x6cm. In goede...
Geelgouden ring, 585/000 met 9 diamanten. Fijne ring met in het midden een briljant geslepen diamant in vierpoot chaton gezet met aan weerskanten 4 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, i...
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.
Fraai zilveren collier, armband en ring, 835/000, met lapis lazuli. Collier en armand versierd met rechthoekig geslepen lapis lazuli stenen, bij de armband verlopend in breedte, Voorzien van bakslot...
Collier van agaat en jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met jade, 835/000. lengte 80 cm. In goede staat
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine, 833/000, schuif, 2 signetten en een sleutel, bevestigd aan een Djokja zilveren rokhaak, 800/000. ca 83,9 gram. Lengte 30 cm. In goede staat
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.