Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antiquarische Hollandse boeken met illustraties Willy Sluiter en Piet v.d. Hem + originele schets Willy Sluiter uit 1934. Boek 1: Twee zwervers door de grote wereld. Boek 2: Benito de jonge zwerv...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een edele dame. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Brandersbuurt Schiedam. Potlood tekening op papier. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.
Cornelis van Assendelft. 1870 - 1945. Figuren trekken trekschuit. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso monogram. Vissers bij fuiken. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.
B. Poppelman. Wild en natuurschilder. Jachthond bij drie jonge konijntjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Bergpad met herders en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 81 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Reproduced + printed in Great Britain by Lantrec Photo Lith Leeds. Titel: Whaam. Litho op papier. Afmeting: H 85 x B 78 cm. In goede staat.
Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
J.F. Vreudt? Circa 1980. Duitse School. Man in wijnkelder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. La neuvieme plaie d'Egypte. Die neunte Plage der Egypter. Handingekleurde gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Reisgezelschap met vele soldaten bij herberg. Oude bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 44 cm. In goede staat.
S.t. Voorn Boers. 1828 - 1893. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.
P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Tove Hoppe. 2008. Drie luik. Figuren in concentratiekamp WO II. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Duitse School. O. ...?.... '68. Judaica schilderij. Die Prediger. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 59 x 43 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
W. Voorendt. 1903. Hollands riviergezicht met trekschuit en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkend zittend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 36 cm. In goede staat.
B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Antiek schilderspalet met schilderij. Circa 1910. Park voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.
J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Jezus na de kruisiging. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.
Büchner. Duitse School. Circa 1960. Ploegende boer op akker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Cornelis Groeneveld. 1882 - 1952. Boerderij met boerin en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 50 cm. In goede staat.
G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Willem Rip. 1856 - 1922. Ruiter langs vaart met molens bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Figuren en paarden in stal. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Emile van Damme. 1853 - . Belgische School. Belgisch havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 100 cm. In goede staat.
L. van Dijk. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
W. Noordijk. Tweede helft 21e eeuw. Winters landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Igor. A. Barkhatkov. 1958 Minsk. Russische School. Vaas met wilde bessentakken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.