Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...

Wanli klapmuts kom, 17e eeuw
Resultaat: 155 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden
Resultaat: 675 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor
Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek houtgesneden paard, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani
Resultaat: 200 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Beeld, Arc de Triompfe
Resultaat: 400 EUR

Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.

2x Grote koperen windhonden
Resultaat: 475 EUR

Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
Resultaat: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 250 x 360 cm.
Resultaat: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig. Florale en herten decor. Afmeting: 250 x 360 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleedje, 98 x 67 cm.
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek klein zijde geknoopt Perzisch bidkleedje. Floraal. Afmeting: 98 x 67 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 182 x 122 cm.
Resultaat: 145 EUR

Rood Perzisch kleed met florale decor. Recentelijk professioneel gereinigd. Afmeting: 182 x 122 cm. In goede staat.

Oosterse rooktafel
Resultaat: 40 EUR

Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.

Oude kruideniers toonbankvitrine
Resultaat: 80 EUR

Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.

Ovaal bijzettafeltje (mahonie)
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje (eiken)
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.

Zwarte Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 50 EUR

Zwarte Louis Quinze-stijl commode met twee laden, gebogen front en zilverkleurig bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.

2x Kersenhouten nachtkastjes
Resultaat: 120 EUR

Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Eiken halve maantafel, 1800
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Eiken gestoken hangkastje
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.

Halve-maan klaptafel, 1800
Resultaat: 170 EUR

Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.

3-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 500 EUR

Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement
Resultaat: 450 EUR

Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...

Oude notenhouten zaagklok
Resultaat: 120 EUR

Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald klok
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Belgische ijkklok voor duiven klokken
Resultaat: 220 EUR

Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Staande Friese klok
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Resultaat: 55 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43427 + 43580
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43427, DB E91 en 1x Diesellok 43580, SBB Am 4/4 18463, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43738 + 43767
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43738, ÖBB 1020.010-3 en 1x E-lok 43767, ÖBB 1110 529-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43584 + 43233
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43584, DB BR150 en 1x Stoomlok 43233, NS 4808, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62810 + 62396
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62810, DR 114 626-5 en 1x E-lok 62396, SBB 460 015-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63582 + 43637
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63582, ÖBB 1044 282-0 en 1x E-lok 43637, DB E141, beide in originele verpakking en in goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Resultaat: 65 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

2x Trix H0: 22449 + 22744
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62573 + 62705
Resultaat: 130 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62573, FS E656.023 en 1x E-lok 62705, D-LM 185 666-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63977 + 62867
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63977, COMSA 2904 en 1x Diesellok 62867, DBAG 234 545-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Mehano H0: 58585 + G 2000
Resultaat: 140 EUR

Twee loks Mehano H0: 1x Diesellok 58585, Captrain CL 77 en 1x Diesellok Vossloh G 2000, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 51323 + 4141 A
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 51323, Rc 5 1323 en 1x E-lok 4141 A, DB 118 051-2, beide in andere verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63580 + 43658.2
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63580, ÖBB 1044 290-3 en 1x E-lok 43658.2, ÖBB 1044.077-4, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43195 + 04198 B
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x 43195, Strassenbahn Persil en 1x E-lok 04198 B, BR 1110, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43182 + 43417
Resultaat: 90 EUR

Twee loks Roco H0: 1x 43182, 2-delig tramstel Gothaer en 1x Diesellok 43417, BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 04168 A + 04169 A
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 04168 A, BR 194 en 1x E-lok 04169 A BR 1020, beide in originele verpakking en in goede staat.