Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig. Florale en herten decor. Afmeting: 250 x 360 cm. In goede staat.
Oud/antiek klein zijde geknoopt Perzisch bidkleedje. Floraal. Afmeting: 98 x 67 cm. In goede staat.
Rood Perzisch kleed met florale decor. Recentelijk professioneel gereinigd. Afmeting: 182 x 122 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.
Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Quinze-stijl commode met twee laden, gebogen front en zilverkleurig bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43427, DB E91 en 1x Diesellok 43580, SBB Am 4/4 18463, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43738, ÖBB 1020.010-3 en 1x E-lok 43767, ÖBB 1110 529-3, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43584, DB BR150 en 1x Stoomlok 43233, NS 4808, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62810, DR 114 626-5 en 1x E-lok 62396, SBB 460 015-1, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63582, ÖBB 1044 282-0 en 1x E-lok 43637, DB E141, beide in originele verpakking en in goede staat.
Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62573, FS E656.023 en 1x E-lok 62705, D-LM 185 666-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63977, COMSA 2904 en 1x Diesellok 62867, DBAG 234 545-2, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Mehano H0: 1x Diesellok 58585, Captrain CL 77 en 1x Diesellok Vossloh G 2000, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 51323, Rc 5 1323 en 1x E-lok 4141 A, DB 118 051-2, beide in andere verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63580, ÖBB 1044 290-3 en 1x E-lok 43658.2, ÖBB 1044.077-4, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43195, Strassenbahn Persil en 1x E-lok 04198 B, BR 1110, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43182, 2-delig tramstel Gothaer en 1x Diesellok 43417, BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 04168 A, BR 194 en 1x E-lok 04169 A BR 1020, beide in originele verpakking en in goede staat.