Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Franse stokbroodmand 2401
Antieke Franse stokbroodmand

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinese miniatuur meubelen 2333
3x Chinese miniatuur meubelen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Koffer vol Oosterse kleding (16x) 2052
Koffer vol Oosterse kleding (16x)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude palmenvrucht, Coco de Mére 2010
Oude palmenvrucht, Coco de Mére

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schaal van Piet Regenspurg 2001
Schaal van Piet Regenspurg

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Anton Pieck, Paraplu verkoper 1465
Anton Pieck, Paraplu verkoper

Resultaat:

140 EUR

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames 1449
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR
Verkocht
S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs 1157
S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met appels en porselein 1129
C. Cornelisz, Stilleven met appels en porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot zilver, bakjes en strooiers 848
Lot zilver, bakjes en strooiers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden muntrand met fl5,- 385
Gouden muntrand met fl5,-

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren serveerdelen 325
Zilveren serveerdelen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal) 274
2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Zilveren scheppen 268
4 Zilveren scheppen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Gouden hanger met amethist en parels 233
Gouden hanger met amethist en parels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot odeurflacons, zilver/goud 191
Lot odeurflacons, zilver/goud

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bijbel met gouden slotje 146
Bijbel met gouden slotje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenmandje 98
Zilveren kluwenmandje

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren ovale schaal 50
Zilveren ovale schaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren bestek in cassette 49
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden koordarmband met fl 5,- 34
Gouden koordarmband met fl 5,-

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
3x Antiek aardewerk, 1900 6661
3x Antiek aardewerk, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6649
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
7x Europees porselein 6617
7x Europees porselein

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw 6572
2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Porseleinen wandconsoles 6507
2x Porseleinen wandconsoles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915 6501
6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese schotel 6479
Oude Chinese schotel

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 18e eeuw 6435
Chinese vaas, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
7x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6409
7x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Imari borden, 18e eeuw 6400
2x Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees serviesgoed 6384
Lot antiek Chinees serviesgoed

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Satsuma 6379
Lot antiek Japans Satsuma

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schenkkan 6362
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schenkkan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Antiek Chinese schotels 6357
5x Antiek Chinese schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Peking glas snuffbottle 6341
Peking glas snuffbottle

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6322
Oude Chinese vaas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw 6267
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Antieke tegeltjes 6168
2x Antieke tegeltjes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 6164
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom 6153
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6146
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke Familie Rose penselenpot 6139
Antieke Familie Rose penselenpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden 6087
2x 18e Eeuwse Familie Rose borden

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese borden 6084
6x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen papegaai 6068
Porseleinen papegaai

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose penselenpot 6050
Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
6x Antiek Chinees porselein 6040
6x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6032
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Wanli klapmuts kom, 17e eeuw 6031
Wanli klapmuts kom, 17e eeuw

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden 6022
6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6014
10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor 6000
Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antiek houtgesneden paard, 1900 5102
Antiek houtgesneden paard, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani 5094
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Beeld, Arc de Triompfe 5049
Beeld, Arc de Triompfe

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Grote koperen windhonden 5025
2x Grote koperen windhonden

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti 5007
Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 250 x 360 cm. 4528
Groot Perzisch kleed, 250 x 360 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Perzisch bidkleedje, 98 x 67 cm. 4505
Perzisch bidkleedje, 98 x 67 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 182 x 122 cm. 4502
Perzisch tapijt, 182 x 122 cm.

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Oosterse rooktafel 4342
Oosterse rooktafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920 4332
Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude kruideniers toonbankvitrine 4214
Oude kruideniers toonbankvitrine

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovaal bijzettafeltje (mahonie) 4195
Ovaal bijzettafeltje (mahonie)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bibliotheektrap 4162
Bibliotheektrap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Engels hoekkastje (eiken) 4156
Engels hoekkastje (eiken)

Resultaat:

130 EUR

Zwarte Louis Quinze-stijl commode 4145
Zwarte Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Kersenhouten nachtkastjes 4143
2x Kersenhouten nachtkastjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken halve maantafel, 1800 4141
Eiken halve maantafel, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Eiken gestoken hangkastje 4129
Eiken gestoken hangkastje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw 4128
Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Antieke Chinese hocker, 1920 4100
Antieke Chinese hocker, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Halve-maan klaptafel, 1800 4088
Halve-maan klaptafel, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3-Zits Chesterfield bank 4077
3-Zits Chesterfield bank

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement 4070
Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude notenhouten zaagklok 3625
Oude notenhouten zaagklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald klok 3624
Antieke Schwarzwald klok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Belgische ijkklok voor duiven klokken 3576
Belgische ijkklok voor duiven klokken

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Staande Friese klok 3502
Staande Friese klok

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 04160 B + 4154 3113
2x Roco H0: 04160 B + 4154

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43427 + 43580 3100
2x Roco H0: 43427 + 43580

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43738 + 43767 3095
2x Roco H0: 43738 + 43767

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43584 + 43233 3094
2x Roco H0: 43584 + 43233

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62810 + 62396 3091
2x Roco H0: 62810 + 62396

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63582 + 43637 3090
2x Roco H0: 63582 + 43637

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3 Loks H0-spoor Trix 3088
3 Loks H0-spoor Trix

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Trix H0: 22449 + 22744 3077
2x Trix H0: 22449 + 22744

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62573 + 62705 3075
2x Roco H0: 62573 + 62705

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63977 + 62867 3072
2x Roco H0: 63977 + 62867

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Mehano H0: 58585 + G 2000 3071
2x Mehano H0: 58585 + G 2000

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 51323 + 4141 A 3069
2x Roco H0: 51323 + 4141 A

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63580 + 43658.2 3062
2x Roco H0: 63580 + 43658.2

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43195 + 04198 B 3037
2x Roco H0: 43195 + 04198 B

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43182 + 43417 3036
2x Roco H0: 43182 + 43417

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 04168 A + 04169 A 3035
2x Roco H0: 04168 A + 04169 A

Resultaat:

80 EUR