Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Franse stokbroodmand
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.

3x Chinese miniatuur meubelen
Resultaat: 160 EUR

Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Koffer vol Oosterse kleding (16x)
Resultaat: 450 EUR

Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Schaal van Piet Regenspurg
Resultaat: 600 EUR

Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Paraplu verkoper
Resultaat: 140 EUR

Ets van Anton Pieck. 1895 - 1987. Eigen druk, voor mevrouw G. Roos Posthummus. Paraplu verkoper. Ets op papier. Afmeting: 8 x 4,5 cm. In goede staat.

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR

G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

S.M. Bijlsma, Kasteel met figuren op ijs
Resultaat: 145 EUR

S.M. Bijlsma. Circa 1900. Kasteel met figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met appels en porselein
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Lot zilver, bakjes en strooiers
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.

Gouden muntrand met fl5,-
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met muntrand bezet met een gouden fl5,- , Wilhelmina 1912. Totaal ca 5,7 gram. In goede staat.

Zilveren serveerdelen
Resultaat: 190 EUR

Vijf zilveren serveerdelen, 833/000, met een groentelepel, een vleesvork, een spiegeleischep en 2 compotelepels, model Hollands glad en Haags Lofje. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, zeist en A.J.Dr...

2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal)
Resultaat: 50 EUR

Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat

4 Zilveren scheppen
Resultaat: 55 EUR

Vier zilveren scheppen, 833/000, een kleine en grote sauslepel met ronde bak, model puntfilet, een sausschep met rechthoekige bak een steel met filetrand en een gebakschep met korte steel en krulbewer...

Gouden hanger met amethist en parels
Resultaat: 275 EUR

Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...

Lot odeurflacons, zilver/goud
Resultaat: 110 EUR

Vijf odeurflacons met o.a. zilver, 835/000, en goud 585/000. Drie geslepen kristallen flacons met zilveren kraag en dop, en twee op zilveren voet, en een geslepen flacon met geelgouden kraag en dop en...

Bijbel met gouden slotje
Resultaat: 60 EUR

Kleine bijbel voorzien van een bruin lederen kaft, met het nieuwe testament, met bewerkte binnenrand en een geelgouden slot, opengewerkt en versierd met filigrain en krullen, 585/000. Grootte 7x12x3cm...

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...

Zilveren ovale schaal
Resultaat: 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op ovale voet met geschulpte rand. 31x18x5cm. Duits. ca 405 gram. In goede staat

Zilveren bestek in cassette
Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, in cassette. Bestek met gecontourneerde steel, voorzien van 12 tafellepels en -vorken, 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels, 10 dessertvorken en 12 desser...

Gouden koordarmband met fl 5,-
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...

3x Antiek aardewerk, 1900
Resultaat: 35 EUR

Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

7x Europees porselein
Resultaat: 30 EUR

Zeven maal divers Europees porselein. 20e Eeuw. Onder andere: Limoges tassa, twee maal Rosenthal, Bjorn Wiinblad, handbeschilderde dekseldoos (kroon), Hutschenreuther, Herend. Afmeting: 5 - 13 cm. In ...

2x Chinese Cheng Lung schotels, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met landschappen decor. Octagonaal. Eén bord chip. Afmeting: 23,3 x 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen wandconsoles
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.

6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese schotel
Resultaat: 245 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in rotsachtig landschap decor. Gelijmd. Afmeting: 21 cm. In matige staat.

7x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

2x Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees serviesgoed
Resultaat: 140 EUR

Lot antiek Chinees serviesgoed. Bestaande uit zes kopjes en twee schotels, diverse beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans Satsuma
Resultaat: 265 EUR

Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...

18e Eeuwse Chinese Familie Rose schenkkan
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met origineel deksel. Met florale decor. Lowestoft. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

5x Antiek Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Vijf maal antiek Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Imari met zotjes, 18e eeuw. Eén maal goud decor met figuren, 18e eeuw. Eén maal Kang Xi met floraal decor. Eén m...

Peking glas snuffbottle
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 425 EUR

Oude Chinese vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.

2x Antieke tegeltjes
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke tegeltjes. Eén maal 18e eeuw, tweemaster. Eén maal 20e eeuw, ridder. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Grote 18e eeuwse Familie Rose kom
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose penselenpot
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Familie Rose borden
Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha's in tuin decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie met haarlijn. Twee met chip. Eén goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen papegaai
Resultaat: 90 EUR

Duitse porseleinen papegaai. Gemerkt met een kroon en 1882. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose penselenpot
Resultaat: 750 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x ø 20 cm. In goede staat.

6x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...

Wanli klapmuts kom, 17e eeuw
Resultaat: 155 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden
Resultaat: 675 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor
Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek houtgesneden paard, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani
Resultaat: 200 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Beeld, Arc de Triompfe
Resultaat: 400 EUR

Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.

2x Grote koperen windhonden
Resultaat: 475 EUR

Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
Resultaat: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 250 x 360 cm.
Resultaat: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig. Florale en herten decor. Afmeting: 250 x 360 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleedje, 98 x 67 cm.
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek klein zijde geknoopt Perzisch bidkleedje. Floraal. Afmeting: 98 x 67 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 182 x 122 cm.
Resultaat: 145 EUR

Rood Perzisch kleed met florale decor. Recentelijk professioneel gereinigd. Afmeting: 182 x 122 cm. In goede staat.

Oosterse rooktafel
Resultaat: 40 EUR

Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.

Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.

Oude kruideniers toonbankvitrine
Resultaat: 80 EUR

Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.

Ovaal bijzettafeltje (mahonie)
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Bibliotheektrap
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje (eiken)
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.

Zwarte Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 50 EUR

Zwarte Louis Quinze-stijl commode met twee laden, gebogen front en zilverkleurig bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.

2x Kersenhouten nachtkastjes
Resultaat: 120 EUR

Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Eiken halve maantafel, 1800
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Eiken gestoken hangkastje
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.

Halve-maan klaptafel, 1800
Resultaat: 170 EUR

Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.

3-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 500 EUR

Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl slaapkamer ameublement
Resultaat: 450 EUR

Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...

Oude notenhouten zaagklok
Resultaat: 120 EUR

Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald klok
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Belgische ijkklok voor duiven klokken
Resultaat: 220 EUR

Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Staande Friese klok
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Resultaat: 55 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43427 + 43580
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43427, DB E91 en 1x Diesellok 43580, SBB Am 4/4 18463, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43738 + 43767
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43738, ÖBB 1020.010-3 en 1x E-lok 43767, ÖBB 1110 529-3, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43584 + 43233
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43584, DB BR150 en 1x Stoomlok 43233, NS 4808, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62810 + 62396
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62810, DR 114 626-5 en 1x E-lok 62396, SBB 460 015-1, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63582 + 43637
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63582, ÖBB 1044 282-0 en 1x E-lok 43637, DB E141, beide in originele verpakking en in goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Resultaat: 65 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

2x Trix H0: 22449 + 22744
Resultaat: 125 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62573 + 62705
Resultaat: 130 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62573, FS E656.023 en 1x E-lok 62705, D-LM 185 666-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63977 + 62867
Resultaat: 105 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63977, COMSA 2904 en 1x Diesellok 62867, DBAG 234 545-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Mehano H0: 58585 + G 2000
Resultaat: 140 EUR

Twee loks Mehano H0: 1x Diesellok 58585, Captrain CL 77 en 1x Diesellok Vossloh G 2000, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 51323 + 4141 A
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 51323, Rc 5 1323 en 1x E-lok 4141 A, DB 118 051-2, beide in andere verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63580 + 43658.2
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63580, ÖBB 1044 290-3 en 1x E-lok 43658.2, ÖBB 1044.077-4, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43195 + 04198 B
Resultaat: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x 43195, Strassenbahn Persil en 1x E-lok 04198 B, BR 1110, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43182 + 43417
Resultaat: 90 EUR

Twee loks Roco H0: 1x 43182, 2-delig tramstel Gothaer en 1x Diesellok 43417, BR 215, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 04168 A + 04169 A
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 04168 A, BR 194 en 1x E-lok 04169 A BR 1020, beide in originele verpakking en in goede staat.