Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.
Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.
Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.
Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Quinze-stijl commode met twee laden, gebogen front en zilverkleurig bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
18e Eeuwse notenhouten houtgepinde armleunstoel met gobelin stoffering. Afmeting: 129 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Vier Thonet-stijl stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Selection Norm. Afmeting: 82 x 43 x 53 cm. In goede staat.
Zes moderne chroom-stalen design stoelen met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In redelijke staat. vochtplekjes op het leer.
Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...
Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing ringen en zes haken. Gebruikssporen. Afmeting: 42 x 94 x 13,5 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.
Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 107 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Iepenhouten Louis Seize tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 74 x 82 x 50 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gepind één-deurs kastje. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 x 74 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire tafel met zuil en klauwpoten. Afmeting: 70 x 142 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Afmeting: 70 x 65 x 50 cm. In goede staat.
Franse stijl, één-deurs wortelnoten kast met volle zuilen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 46 x 92 cm. In goede staat.
Teakhouten Hollandse koloniale Barok porseleinkast. Kleine beschadigingen. Afmeting: 167 x 135 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 46 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 82 x 45 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse tafels met intarsia en speelwerk. Eén maal met 'O solé mio' en andere met onbekende melodie. Afmeting: 42 - 47 cm. In zeer goede staat.
Twee Engelse wortelnoten bijzettafels. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x ø 43 cm. / 56 x 38 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 62 x 53 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Bruine lederen Chesterfield bank met hoge rugleuning en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 135 x 87 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen, schrijfleer en lade. Met stoel. 20e Eeuw. Afmetingen: 75 x 93 x 50 cm / 75 x 140 x 50 cm / 100 x 65 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Grote goudkleurige Empire-stijl spiegel met kariatiden. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 91 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Barok-stijl spiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 132 x 91 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel in Barok-stijl met Petit Point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 65 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote vergulde halspiegel. Afmeting: H 145 x 84 cm. In goede staat.
Vier-delige Chinese houtgestoken miniset met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 70 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Mechelse Neo Renaissance kast met glas-in-lood. Mooi snijwerk, figuren. Breugiliaanse voorstellingen. Afmeting: 235 x 110 x 52 cm. In goede staat.
Iepenhouten Jugendstil wandkastje met etages en lades. Circa 1915. Afmeting: 62 x 115 x 19 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier-stijl 1-persoons bed. 20e Eeuw. Afmeting: 96 x 96 x 225 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Philippe-stijl armleunstoel met zwarte stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 100 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl mahoniehouten Louis Quinze gebogen commode met bronzen beslag en marmeren gecontourneerd blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Antieke facet geslepen spiegel. Goudkleurig. Circa 1880. Afmeting: H 112 x B 53 cm. In goede staat.
Notenhouten Italiaanse Barok-stijl damessecretaire met florale intarsia en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 83 x 39 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme bijzettafel met wit marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: H 88 x ø 37 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken Barok-stijl stoelen met velours stoffering. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met schuifbladen en lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke stoelen. Twee maal Neo Renaissance met gobelin. Eén maal Neogotisch. 19e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 63 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke bloementafeltjes. Mahoniehout. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 65 - 95 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse meubels. Notenhout. Bestaande uit: Commode + wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 30 cm. / 70 x 60 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten hangkastje met vergulde bronzen versieringen en facet geslepen spiegels. Afmeting: 35 x 65 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten tafeltje met bandintarsia, lade, klep en vergulde bronzen versieringen. Lichte fineerschade. Afmeting: 74 x 46 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Jugendstil badkamermeubel van messing en marmer. Circa 1915. Afmeting: 77 x 41 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.
Twee Neo Renaissance houtgestoken armleunstoelen met vlechtwerk, putti's en ranken. Circa 1920. Afmeting: 102 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Italiaanse gecontourneerde salontafel met florale intarsia en messing. Barok-stijl. Afmeting: 54 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel met zwanen. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x ø 38 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...
Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met snijwerk en mooi binnenleven. Circa 1860. Stukje kroon af. Afmeting: 180 x 103 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Bruin lederen Chesterfield oorfauteuil met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 88 x 85 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.