Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Roco H0: 63807 + 62830
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63807, MRCE 185 547-7 en 1x Diesellok 62830, NOB DE2000-03, beide in originele verpakking en in goede staat.

Duitse W.O. I marine verrekijker
Resultaat: 65 EUR

W.O. I Duitse marine verrekijker. Dienstglas 10 x 50, 1550233 M. H/6400. Carl Zeiss Jena. Afmeting: 17 x 18 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Antieke bestekkisten
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil plafondlamp, 1915
Resultaat: 54 EUR

Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.

4x Oud/antiek koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...

Parfumhoorn
Resultaat: 35 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

Antieke zwavelstokhouder, 1900
Resultaat: 115 EUR

Antieke compositie metalen koud beschilderde zwavelstokjeshouder in de vorm van een soort papegaai. Circa 1900. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

50er Jaren naaibox
Resultaat: 40 EUR

50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.

Oude Duitse globe
Resultaat: 85 EUR

Oude Duitse globe. Räths Physikalischer Erdglobus Leipzig. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x ø 30 cm. In goede staat.

18e Eeuwse houten kandelaar
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Antieke zwavelstokhouder, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke compositie metalen zwavelstokhouder in de vorm van een man met sigaar. Circa 1880. Afmeting: 11 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Antieke kruideniersweegschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese theepotten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Chinese metalen theepotten met lithografieën. Afmeting: H 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Koperen akers + kruik
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse benen kunstwerken
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Japanse benen kunstwerken met vogels. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 7 cm. In goede staat.

Plantenbak op wielen
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinees siervazen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Spiegel + 2 schoolkleden, 1930
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten Amsterdamse School Art Deco spiegel + twee Amsterdamse School kleden. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 cm. / 130 x 80 cm. / 145 x 80 cm. In goede staat.

Antieke marionette figuur
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Lot decoratie figuren+consoles
Resultaat: 95 EUR

Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Houtgestoken Balinees paneel
Resultaat: 45 EUR

Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

4x Antiek schildpad
Resultaat: 130 EUR

Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame ronde platenspeler
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.

Antieke Momento Mori schedel
Resultaat: 170 EUR

Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Korinthische capitel
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Documentenkistje met inleg
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws palissanderhouten documentenkist met parelmoer inleg. Afmeting: 11 x 25 x 18 cm. In goede staat.

7x Antieke bronzen olielampjes
Resultaat: 100 EUR

Zeven antieke Oosterse bronzen olielampjes. Divers. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen waterpot
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinese bronzen waterpot met salamander en bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Grote marmeren zuil
Resultaat: 200 EUR

Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.

18e Eeuws beschilderd dekselvat
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.

L. Lambert, Vele spelende figuren op strand
Resultaat: 180 EUR

L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Resultaat: 30 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 90 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen
Resultaat: 50 EUR

Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Resultaat: 100 EUR

P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rembrandt
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

J. Emmerik, Havenmonding
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

van Huffel, Boerderij met figuren
Resultaat: 50 EUR

van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Oud Limoges schilderij
Resultaat: 50 EUR

Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.

J. Bevort, Opvliegende eenden bij avond
Startprijs 60 EUR

John Bevort. Opvliegende eenden bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 115 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen, tin en roemer
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e eeuw. Stilleven met citroen, tin en roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met druiven
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Ribbeling, Fruits de Mer
Resultaat: 100 EUR

Dirkjan Ribbeling, 1962. 1932 - 2013. Fruits de Mer. Naakte vrouwen in duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Twentse watermolen
Resultaat: 125 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret
Resultaat: 50 EUR

A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wintergezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Twee pinken in stal
Resultaat: 260 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).

R. Withaar, Boerderij met boer en kippen
Resultaat: 90 EUR

Reint Withaar. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.

K. Bender, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 100 EUR

K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J.C. Roelandse, Havengezicht Amsterdam
Resultaat: 180 EUR

J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Havengezicht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.

Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem
Resultaat: 750 EUR

Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.

A. Bleys, Volendamse visser in interieur
Resultaat: 225 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen
Resultaat: 205 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Marius Bauer, Portret Mata Hari
Resultaat: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 360 EUR

Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...

Lepelvaas & kristalmandje
Resultaat: 35 EUR

Kristallen lepelvaasje en een mandje met zilver, voorzien van diverse lepels en prikkers. Lepelvaasje met zilveren rand en gevuld met plated vorkjes en een rond kristallen mandje met zilveren beugel m...

2 Zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren lepels, 800/000, Art Deco, een soepsleef en een groentelepen met strakke gevormde steel voorzien van monogram KB. MT.: Franz Bahner, Dusseldorf. 20-35cm. totaal ca 258 gram. In goede sta...

Zilveren schaal
Resultaat: 80 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rond model met opstaande rand met een getorste bewerking. MT.: Bleyer jr. Chemnitz. ø18x9cm. ca 290 gram. In goede staat

Zilveren koordarmband en collier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat

Lot zilver, Spiegel-doosje-inktpot
Resultaat: 55 EUR

Lot zilver met een handspiegel met bewerkte rand, een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop en een visitekaarthouder met Jugendstilbewerking. Diverse gehaltes. 17x7cm, ø6,5x9 en 9x6cm. In goede...

Lot zilveren bestek
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, met een morellenlepel met filetrand, 2 vleesvorkjes met getorste steel, briefopener met vrouw met juk, stukje af, suikerlepel met rijksdaalder en 1/2 gulden, en een lotje...

Lot zakhorloges
Resultaat: 85 EUR

Lot met double zakhorloges, 11 stuks met 6 horlogekettingen. Deels mechanisch en Quarts.

Lot barnstenen sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot barnstenen sieraden met een ketting, een zilveren hanger en een zilveren ring met barnsteen. Lengte 48cm, 6 cm en ø56. In goede staat

12 Zilveren lepels
Resultaat: 240 EUR

Set met twaalf zilveren lepels, 800/000, voorzien van een puntbak en een steel met getrembleerd hartfilet patroon, voorzien van monogram: JSC. En aan de achterzijde voorzien van gravure B 1898, ( oplo...

Collier, armband en ring met lapis lazuli
Resultaat: 160 EUR

Fraai zilveren collier, armband en ring, 835/000, met lapis lazuli. Collier en armand versierd met rechthoekig geslepen lapis lazuli stenen, bij de armband verlopend in breedte, Voorzien van bakslot...

Lot zilver
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat

Lot granaatsieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse granaatsieraden, 2 chokers, een kruishanger, 3 armbanden en een slavenband. Alles in double

3 Zilveren ringen met barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen met barnsteen, 925/000, ø 52 en 2xø59. totaal ca 15,6 gram. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver met een zilveren beker, 835/000, tulp model met filetrand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W:1956, een tas met zilveren beugel met bloemendecor en ketting, 833/000, MT.: J.J. van d...

Gouden dameshorloge met ketting
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...

Gouden ring met robijnen
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijnen.Ring met een bewerkte kop versierd met bladbewerking en groepjes met robijntjes. ø kop van de ring 20 mm, ø 56, ca 5,9 gram. In zeer goede staat

Zilveren miniatuur comfoor, ca 1730
Resultaat: 185 EUR

Zilveren miniatuur comfoor met gekartelde rand en geplaatst op 3 poten. Voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, ca 1730. 8,5x5x2,3cm. In zeer goede staat

Lot sieraden, zilver en byoux
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. hanger lapis lazuli, choker, ring en diverse byoux sieraden met kralen, parels en broches.

Gouden rijring, Desiree
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met een strakke band bezet met briljant geslepen diamanten, 5x00.5, in een witgouden zetting. Breedte 3 mm. ø 54 ca 3,8 gram. In goede staat

Lot zilver (5x)
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver met een bonbonschaaltje, 800/000, met bloemenrand en voorzien van een golvende beugel. een deksel, 925/000, met diverse deukjes, een vork, puntfilet en een couvert, lepel en vork, met gecon...

3 Zilveren lepels
Resultaat: 175 EUR

Drie zilveren lepels, 2 lepels, 925/000, MT.: H.Momm, Nijmegen, jl.: t:1878 en een lepel, 833/000, MT.: J.W.v.Sull, Geertruidenberg, jl.: K:1819. lengte 20,5 cm. Totaal ca 211 gram. In goede staat

Houten doos met sieraden
Resultaat: 30 EUR

Sierlijke houten doos, 22x29x9cm, gevuld met diverse byoux sieraden, kralen colliers, met schelpen, rozenkwarts, en enkele delen plated bestek.

3 Bijbels met zilver
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke bijbels, één bijbel, 1868, met een dubbele zilveren sluiting, 833/000, met goud op snee, jl.:u:1879, breuk in de kaft en twee bijbels met omslag met zilveren sluiting met graveerwerk, 188...

Doosje sieraden
Resultaat: 30 EUR

Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.

Lot zilveren taart- &cakevorken
Resultaat: 100 EUR

Lot met zilveren vorken met 6 taartvorken, 830/000, Wilkens, 2 vleeswarenvorkjes met filetrand en een taartvork Hollands Glad, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 2 taartvorken met floraal decor en é...

Lot zilver, divers
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met een theezeef met lekbakje versierd met voorstellingen, MT.: J.Vos en Co, Haarlem, jl.: G:1916, een amuselepel met filetrand, MT.:Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k:1945/1946, 3 theel...

Gouden horloge, IWC
Resultaat: 335 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, International watch company, Schaffhausen. Rond mechanisch horloge, glas ontbreekt. met metalen stofdeksel. Voorzien van gravure aan de achterzijde: GERHD. JANNINK & ZO...

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Resultaat: 180 EUR

Gouden oorstekers, 585/000 met diamant en saffier. Oorstekers met witgouden ronde knoppen bezet met een rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier met een rand met diamanten met 9 di...

2 Colliers Bloedkoraal/turkoois en oorhangers
Resultaat: 100 EUR

Twee colliers en een paar oorhangers met goud, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3mm, bevestigd een aan geelgouden antieke sluiting met ovaal geschulpt model met graveerwerk, 16x14mm, 34 cm...

Zilveren aspergeschep
Resultaat: 110 EUR

Zilveren aspergeschep, 833/000, met half rond blad met gezaagd floraal decor. MT.: A.J. Driesen, Utrecht, jl.: j:1944. 10,5x17,5cm. ca 73 gram. In goede staat

Gouden slavenarmband
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, bolmodel met dopsluiting. Breedte 7 mm. ca 12,6 gram. ø 61x54mm. In goede staat

8 Zilveren visvorken
Resultaat: 110 EUR

Acht zilveren visvorken, 833/000, voorzien van een steel met lofje. MT.:P.Baardwijk, Schoonhoven, jl.: C:1937. 18 cm. ca 358 gram. In goede staat

Gouden broche vlinder
Resultaat: 125 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een vlinder met parelmoer en kleine diamantjes, singlecut. 30x25mm, ca 4 gram. In zeer goede staat

Zilveren bonbonmandje, schuitmodel
Resultaat: 120 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model met zaagwerk met spijlen en parelrand. Geplaatst op een ovale rand met parelbewerking. MT.:J. van der Dussen, Schoonhoven, jl.: G:1916. 13x8x6cm. ca ...

Collier van barnsteen
Resultaat: 180 EUR

Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 5x6-21x25mm. lengte 47 cm. ca 29 gram. In goede staat

6 Rijstkommen Djokja verz.
Resultaat: 80 EUR

Zes rijstkommen met Djokja decor, verzilverd. Geplaatst op een ronde voet. 12x5cm. In goede staat