Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Grote zilveren oorstekers, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw topaas met een rand met 16 rond gefacetteerde zirconia's. Voorzien van s...
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden met lapis lazuli, 925/000. Collier van kralen uit lapis lazuli, ø 6mm, in het midden voorzien van een ovaal bewerkte hanger met lapis lazuli en 3 ringen met lapis lazuli, ø 51/ø...