Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote bloedkoralen dubbele rozet, versierd met getorste randen. ø rozet 25 mm. l 56 ca 7,8 gram. In zeer goede staat
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met stenen. Oorknoppen met daaraan een hanger met 3 chatons verlopend in grootte met zirconia's. lengte 16 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van montuur met 800/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Grove ring versierd met 2 grote rozetten met witte en champagne kleurige zirconia's. 16x35mm. ø 55. Nieuw
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.
Set met zilveren ring, choker en oorknoppen, 925/000, met een overslag. ca 15,1 gram. In goede staat
Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, gouden koets met 6 paarden. 16 cm. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1998. ca 74 gram. In goede staat
Acht antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine paardjes. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat
Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.
Lot met 5 zilveren lepels, 2 lepels, 833/000, met ovale bak en één voorzien van een steel met getorste bewerking, MT.:Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam, 16 cm, één met een dubbele getorste steel b...
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.
H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.
H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een cadeautje. 45 cm, 20x12mm. ca 7,6 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren broches, 925/000, met parel. een grote broche met florale vorm bezet met 9 parels, 44x45mm, en een broche/hanger met takvorm voorzien van 5 parels. 18x47mm. totaal ca 23,8 gram. In goed...
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met lade. Afmeting: 165 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke 833/000 zilveren huwelijkslepel. Steelaanzet met fraaie geprofileerde rattenstaart en steeleinde pied-de-biche, gravering achterkant bak 'Pier Dürks 1809 Gellandje Brants'. Mr. Casparus Seth-L...
Lot zilveren sieraden met oorknoppen -clips met parels, hanger, ring en choker met parel, broche en streekhangers. Diverse gehaltes. Totaal ca 27 gram. In goede staat
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een deels bewerkte band met 11 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,11 ct. breedte 3 mm, ø58. ca 1,6 gram. In goede staat
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Inktstel met 2 vierkante kristallen potten voorzien van zilveren ronde doppen met parelrand, 835/000, geplaatst op een zwarte marmeren houder. 11x25x10cm, minimale chip en een enkel deukje in de dekse...
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met schelpcamee, Ring met een grote ovale zetrand, 25x20mm, versierd met graveerwerk en bezet met een schelpcamee. ø 60, ca 5,8 gram. In goede staat
Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte 20 cm. In goede staat
Groot stalen spoorweghorloge, Doxa, met een witte wijzerplaat versierd met gekleurde emaille details. Getekend aan de binnenzijde met Medaille d'or Milan 1906, DOXA Hors Concours, Liege 1905. ø 70 mm....
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 44 x ø 25 cm. In zeer goede staat.
Kristallen lodereinflesje, rechthoekig gevormd met slijpwerk, voorzien van geelgouden dop en kraag, 585/000, glad met aan de bovenzijde wat graveerwerk. 3x2x9cm. Iets scheef, verder in goede staat.
Collier van tonvormige bloedkoralen, ø3mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met ribbewerking. ø 6 mm, lengte 42 cm. In goede staat
Armband en collier van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met kleine tonvormige kralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok met oog, lengte 17 cm, en een collier van r...
Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote originele vuurvergulde bronzen Empire pendule met sterrenkijker, lyra en deiana met boog. Zeer goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 33 x 11 cm. In g...
Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden choker, 585/000, met vlakke schakels, in het midden uitlopend in 2 rijen. Breedte schakel 3,5mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. ca 27,4 gram. In goede staat
Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...
Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.