Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 509
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

150 EUR

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin 1159
R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Antieke wandblakers 2383
2x Antieke wandblakers

Resultaat:

40 EUR

Gouden oorstekers 502
Gouden oorstekers
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Houten crucifix 2376
Houten crucifix

Resultaat:

70 EUR

Oude Amerikaanse hydrometer 2369
Oude Amerikaanse hydrometer
Startprijs 55 EUR
Eiken laden commode 4099
Eiken laden commode
Startprijs 175 EUR
Italiaanse commode met intarsia 4092
Italiaanse commode met intarsia
Startprijs 80 EUR
Verkocht
8x Blanc de Chine paardjes 6167
8x Blanc de Chine paardjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6160
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Strooibus met zilver 495
Strooibus met zilver

Resultaat:

40 EUR

Antieke 19e eeuwse schildersezel 4085
Antieke 19e eeuwse schildersezel
Startprijs 250 EUR
Zilveren oorknoppen met blauw topaas 209
Zilveren oorknoppen met blauw topaas
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom 6153
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom

Resultaat:

305 EUR

Lot zilveren sieraden 202
Lot zilveren sieraden
Startprijs 35 EUR
Verkocht
W.C. Rip, Hollands havengezicht 1123
W.C. Rip, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Zilveren ring met bloemen 459
Zilveren ring met bloemen
Startprijs 50 EUR
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel 1116
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1109
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

Resultaat:

80 EUR

Höchst figurengroep 6117
Höchst figurengroep
Startprijs 80 EUR
2x Imari vazen 6110
2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR
Set met zilveren ring, choker, oorknoppen 452
Set met zilveren ring, choker, oorknoppen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur, Gouden koets 445
Zilveren miniatuur, Gouden koets

Resultaat:

55 EUR

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien 1073
H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
H. Heyligers, Boeren familie in interieur 1066
H. Heyligers, Boeren familie in interieur

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4049
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4042
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6103
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad 1059
Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad

Resultaat:

500 EUR

Karaf met zilver + flacon 166
Karaf met zilver + flacon
Startprijs 175 EUR
Gouden broche met bloedkoraal, roosjes 159
Gouden broche met bloedkoraal, roosjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Chinese miniatuur meubelen 2333
3x Chinese miniatuur meubelen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 152
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Lot met kleine zilveren hangertjes 409
Lot met kleine zilveren hangertjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Unterweissbach papegaai 6067
Unterweissbach papegaai

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
19e eeuws eiken kabinet 4035
19e eeuws eiken kabinet

Resultaat:

350 EUR

2x Franse vazen met wild decor 6060
2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR
Verkocht
2x Koperen akers + kruik 2326
2x Koperen akers + kruik

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Fraaie zwarte waaier 2319
Fraaie zwarte waaier

Resultaat:

25 EUR

Gouden ring met diamant 402
Gouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1023
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Startprijs 600 EUR
Verkocht
5 Zilveren lepels 395
5 Zilveren lepels

Resultaat:

80 EUR

J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis 1016
J.C. Verburgh, Landschap met vakwerkhuis
Startprijs 1.000 EUR
Antiek theeservies + dienblad 6053
Antiek theeservies + dienblad
Startprijs 100 EUR
Frans Art Deco pendulestel, 1930 3698
Frans Art Deco pendulestel, 1930
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Zilveren collier met hanger, cadeautje 359
Zilveren collier met hanger, cadeautje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren broches met parel 352
2 Zilveren broches met parel

Resultaat:

30 EUR

Zilveren beugeltas 345
Zilveren beugeltas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1009
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

700 EUR

Franse pendule, 1860 3691
Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Zilveren houder met blauw glas, klein 116
Zilveren houder met blauw glas, klein
Startprijs 65 EUR
Jugendstil Lebkuchen doos 2290
Jugendstil Lebkuchen doos
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met lila zirconia's 109
Zilveren armband met lila zirconia's
Startprijs 50 EUR
Hanghorloge met goud 102
Hanghorloge met goud
Startprijs 130 EUR
18e Eeuwse Jadaica wandhanger 2283
18e Eeuwse Jadaica wandhanger
Startprijs 350 EUR
Antiek Judaica borduursel 2276
Antiek Judaica borduursel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Oude Oosterse gordelknopen 2269
2x Oude Oosterse gordelknopen

Resultaat:

40 EUR

Hanglamp met kelken 2240
Hanglamp met kelken
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Franse Louis Seize pendule, 1800 3684
Franse Louis Seize pendule, 1800

Resultaat:

150 EUR

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw 2233
2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Zilveren huwelijkslepel 316
Zilveren huwelijkslepel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden met parels 309
Lot zilveren sieraden met parels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Zilveren rijstkommen Djokja 66
4 Zilveren rijstkommen Djokja

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuws koperwerk 2226
2x 19e Eeuws koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Gouden ring diamant 302
Gouden ring diamant
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gouden ring met schelpcamee 952
Gouden ring met schelpcamee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Inktset 295
Inktset

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouden koordcollier met hanger 59
Gouden koordcollier met hanger

Resultaat:

210 EUR

Swarovski armband met blauw 945
Swarovski armband met blauw
Startprijs 20 EUR
17e - 18e Eeuwse baardmankruik 6017
17e - 18e Eeuwse baardmankruik
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouden choker, Diamonde 52
Gouden choker, Diamonde

Resultaat:

950 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3648
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
2x Grote Imari dekselvazen 6010
2x Grote Imari dekselvazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kop en schotels (5x) 6003
Antieke Chinese kop en schotels (5x)

Resultaat:

275 EUR

Art Nouveau klokkenstel, 1915 3641
Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startprijs 675 EUR
Verkocht
Doxa spoorweg horloge 938
Doxa spoorweg horloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuws Zeeuws mes 2190
19e Eeuws Zeeuws mes

Resultaat:

100 EUR

Lot divers brons 2183
Lot divers brons
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5x China 2176
5x China

Resultaat:

50 EUR

Oude mini-reiswekker 3634
Oude mini-reiswekker
Startprijs 125 EUR
Lodereinfles met goud 266
Lodereinfles met goud
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Collier van bloedkoraal met gouden slot 259
Collier van bloedkoraal met gouden slot

Resultaat:

185 EUR

Bloedkoralen armband en collier 252
Bloedkoralen armband en collier
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

Resultaat:

450 EUR

Gouden ring met diamant 902
Gouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2707
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR
2x Antiek tin, 1800 2140
2x Antiek tin, 1800
Startprijs 50 EUR
Gouden choker 9
Gouden choker
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Zilveren soeplepel 895
Zilveren soeplepel

Resultaat:

70 EUR

Gouden horloge, Viking 888
Gouden horloge, Viking
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp, 1900 2133
Antieke hangpetroleumlamp, 1900

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2126
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos

Resultaat:

2.850 EUR

Zilveren servies op dienblad 216
Zilveren servies op dienblad
Startprijs 250 EUR