Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Bosgezicht 1391
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes 1392
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Startprijs 40 EUR
Ton Anconé, Bloem stilleven 1393
Ton Anconé, Bloem stilleven
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Herman Brood, Omhelsende figuur 1394
Herman Brood, Omhelsende figuur

Resultaat:

70 EUR

Toegeschreven aan W. van Konijnenburg, Valkenkop 1395
Toegeschreven aan W. van Konijnenburg, Valkenkop
Startprijs 80 EUR
Verkocht
J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil 1396
J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil

Resultaat:

280 EUR

Ongesigneerd?, Interieur met figuren 1397
Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen 1398
A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1399
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Peter Meurs, Twentse watermolen 1400
Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 70 EUR
3x Berghold, Divers 1401
3x Berghold, Divers
Startprijs 80 EUR
5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten 1402
5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven 1404
H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven

Resultaat:

275 EUR

Schau Pi Tuing, Paard 1405
Schau Pi Tuing, Paard
Startprijs 20 EUR
2x Oude/antieke Perzische aquarellen 1406
2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Startprijs 30 EUR
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht 1407
Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Startprijs 125 EUR
Ikoon 1408
Ikoon
Startprijs 50 EUR
Cale ?, Boerderij 1409
Cale ?, Boerderij
Startprijs 50 EUR
W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1410
W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht 1411
J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht

Resultaat:

60 EUR

Guillaume Corneille, Vogel met slang 1412
Guillaume Corneille, Vogel met slang
Startprijs 80 EUR
Guillaume Corneille, Duif met zon 1413
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Chinees zijdeschilderij 1414
Chinees zijdeschilderij

Resultaat:

40 EUR

J. Hendriks, Havengezicht 1415
J. Hendriks, Havengezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Naar N. Maes, Man bid voor het maal 1416
Naar N. Maes, Man bid voor het maal

Resultaat:

60 EUR

2x Japanse lithografieën 1417
2x Japanse lithografieën
Startprijs 50 EUR
Andre Lambert, Frans havengezicht 1418
Andre Lambert, Frans havengezicht
Startprijs 325 EUR
Alberto Schunk, Amor 1419
Alberto Schunk, Amor
Startprijs 200 EUR
Verkocht
B.H. Bolink, Strandgezicht 1420
B.H. Bolink, Strandgezicht

Resultaat:

60 EUR

Onduid. gesig., Abstract figuratief 1421
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 15 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1422
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Stadsplattegrond Almelo 1423
Stadsplattegrond Almelo

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur 1424
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees achter-glas-schilderij 1425
Chinees achter-glas-schilderij

Resultaat:

50 EUR

Ton Anconé, Boerderij 1426
Ton Anconé, Boerderij
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 3x Erotische etsen 1427
Ongesigneerd, 3x Erotische etsen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Blok v.d. Velden, Texel 1428
Blok v.d. Velden, Texel

Resultaat:

120 EUR

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur) 1429
Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling 1430
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal 1431
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam 1432
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam

Resultaat:

110 EUR

Jonk, Vaas met gele rozen 1433
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 50 EUR
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht 1434
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J. ter Haar, Herderin met schapen 1435
J. ter Haar, Herderin met schapen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Korver, Bengaalse tijger 1436
Korver, Bengaalse tijger

Resultaat:

80 EUR

Oude landkaart 1437
Oude landkaart
Startprijs 40 EUR
Jansink, Vaas met bloemen 1438
Jansink, Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen 1439
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand 1440
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand

Resultaat:

180 EUR

Ongesigneerd, Bomschuiten op strand 1441
Ongesigneerd, Bomschuiten op strand
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met boerderij 1442
Ongesigneerd, Landschap met boerderij

Resultaat:

50 EUR

Frans Baaijens, Lutterzand 1443
Frans Baaijens, Lutterzand
Startprijs 100 EUR
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht 1444
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 45 EUR
Bep Toscani, Abstract 1445
Bep Toscani, Abstract
Startprijs 30 EUR
Andre Arendsman, Pauze 1446
Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 30 EUR
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën 1447
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 30 EUR
2x Oude ikonen 1448
2x Oude ikonen
Startprijs 60 EUR
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames 1449
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR
Verkocht
J.A.S., 2x Tulpen 1450
J.A.S., 2x Tulpen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen 1451
D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk 1452
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk

Resultaat:

40 EUR

J.H. Doeleman, Figuren op landweg 1453
J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Monogram H.B., Baby op sofa 1454
Monogram H.B., Baby op sofa

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen 1455
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen

Resultaat:

40 EUR

W. Böhme-Brauer, Duits landschap 1456
W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen 1457
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Josef Mühlbeck., Riviergezicht 1458
Josef Mühlbeck., Riviergezicht

Resultaat:

40 EUR

E. Kalkofen, Riviergezicht 1459
E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR
Verkocht
H. Lasch, Huis in de duinen 1460
H. Lasch, Huis in de duinen

Resultaat:

180 EUR

Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen 1461
Klaas Overzee, Boerderij met boer en kippen
Startprijs 30 EUR
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken 1462
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 60 EUR
Michel Podalka, Florale voorstelling 1463
Michel Podalka, Florale voorstelling
Startprijs 70 EUR
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling 1464
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Anton Pieck, Paraplu verkoper 1465
Anton Pieck, Paraplu verkoper

Resultaat:

140 EUR

J. Domnech, Stadsgezicht 1466
J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona 1467
J. Pla Domènech, Meisje met bloem Barcelona
Startprijs 175 EUR
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona 1468
J. Pla Domènech, Stadsgezicht Barcelona
Startprijs 140 EUR
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw 1469
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1470
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee

Resultaat:

30 EUR

2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw 1471
2x Antieke gravures, 17e - 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
P. Armati, Portret jonge dame 1098
P. Armati, Portret jonge dame
Startprijs 100 EUR
Adriaan Keus, Zomers bospad 1403
Adriaan Keus, Zomers bospad
Startprijs 90 EUR
Verkocht
W. Voorendt, Hollands riviergezicht 1106
W. Voorendt, Hollands riviergezicht

Resultaat:

40 EUR

Dirk Jansen, Windmolen met kippen 1039
Dirk Jansen, Windmolen met kippen
Startprijs 180 EUR