Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok 3569
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
J.H. Doeleman, Figuren op landweg 1453
J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen 6517
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken regulateur 3586
Eiken regulateur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 615
Zilveren kandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1470
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oud bronzen figuur 5081
Oud bronzen figuur

Resultaat:

50 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2011
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oud Chinees beeld 6534
Oud Chinees beeld

Resultaat:

30 EUR

Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3603
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani 5094
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani

Resultaat:

200 EUR

Bronzen meisjesbuste 5098
Bronzen meisjesbuste
Startprijs 190 EUR
Brede gouden ring 632
Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR
2x Hollandse sierschotel 6547
2x Hollandse sierschotel
Startprijs 40 EUR
Indonesisch gestoken beeld, Balinese vrouw 5111
Indonesisch gestoken beeld, Balinese vrouw
Startprijs 70 EUR
Zeldzaam damasten servet, 1955 2028
Zeldzaam damasten servet, 1955
Startprijs 150 EUR
Zilveren dienblad 649
Zilveren dienblad
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6551
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Franse Brevete  bureauklok 3620
Franse Brevete bureauklok
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje, 1890 666
Zilveren pepermuntdoosje, 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Asbak Holland-Amerika-lijn 2062
Asbak Holland-Amerika-lijn

Resultaat:

75 EUR

2x Messing kandelaren 2079
2x Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke dekseldoos 2096
Antieke dekseldoos

Resultaat:

70 EUR