Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren zakhorloges 702
2 Zilveren zakhorloges
Startprijs 35 EUR
Zilveren tasbeugel 695
Zilveren tasbeugel
Startprijs 160 EUR
18e Eeuwse Zaanse klok 3505
18e Eeuwse Zaanse klok
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Spiegel met messing omranding 2040
Spiegel met messing omranding

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote marmeren zuil 2033
Grote marmeren zuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 04160 B + 4154 3113
2x Roco H0: 04160 B + 4154

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Venetiaanse Murano hanglamp 2026
Venetiaanse Murano hanglamp

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring diamant 659
Gouden ring diamant
Startprijs 65 EUR
Gouden ring met parel 652
Gouden ring met parel
Startprijs 75 EUR
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper 645
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper
Startprijs 140 EUR
J. Domnech, Stadsgezicht 1466
J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Trix H0: 22449 + 22744 3077
2x Trix H0: 22449 + 22744

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43559 + 43559 3070
2x Roco H0: 43559 + 43559

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke ronde eettafel, 1860 4243
Antieke ronde eettafel, 1860

Resultaat:

225 EUR

E. Kalkofen, Riviergezicht 1459
E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 43541 + 43787 3063
2x Roco H0: 43541 + 43787

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk 1452
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Heren horloges, Fossil/Phillip 609
2 Heren horloges, Fossil/Phillip

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge met ketting 602
Gouden dameshorloge met ketting

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren parfumflacon 595
Zilveren parfumflacon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Naar N. Maes, Man bid voor het maal 1416
Naar N. Maes, Man bid voor het maal

Resultaat:

60 EUR

Cale ?, Boerderij 1409
Cale ?, Boerderij
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR