Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Steggerda, Landschap met ven en boot 1316
Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Antieke miniatuur schilderijen 1309
3x Antieke miniatuur schilderijen

Resultaat:

225 EUR

Zilveren klemband 852
Zilveren klemband
Startprijs 50 EUR
Collier met granaat en parel 845
Collier met granaat en parel
Startprijs 375 EUR
3x Antieke Friese kerfsnede 2433
3x Antieke Friese kerfsnede
Startprijs 50 EUR
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2426
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese rolschilderijen 1302
2x Oude Chinese rolschilderijen

Resultaat:

140 EUR

Gouden ring met saffier & zirconia 838
Gouden ring met saffier & zirconia
Startprijs 85 EUR
Verkocht
Lot antiek koper, Divers 2419
Lot antiek koper, Divers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw 6267
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Antieke wandblakers 2383
2x Antieke wandblakers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden ring met saffier en diamant 802
Gouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

250 EUR

Harrie Kuyten, Vaas met bloemen 1273
Harrie Kuyten, Vaas met bloemen
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Oude/antieke Familie Rose vaas 6260
Oude/antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

75 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot 6253
Grote oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Lot zilver, Spiegel-doosje-inktpot 795
Lot zilver, Spiegel-doosje-inktpot

Resultaat:

55 EUR

Gouden ring met 9 diamanten 788
Gouden ring met 9 diamanten
Startprijs 150 EUR
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren 1266
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Startprijs 200 EUR
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord 6246
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Houten crucifix 2376
Houten crucifix

Resultaat:

70 EUR

Oude Amerikaanse hydrometer 2369
Oude Amerikaanse hydrometer
Startprijs 55 EUR
H. van Straaten, Hollands boeren interieur 1259
H. van Straaten, Hollands boeren interieur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR