Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 120 EUR

Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.700 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Gegraveerde achterplatine. Gesigneerd Burhall Sallop. Halfuur-slag op bel, originele ebonisatie. Afmeting: 45 x 25 x 18 cm. In go...

6x Antieke Chinese kop en schotels
Resultaat: 675 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.900 EUR

Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met zwart marmer. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 35 x 16 cm. In goede staat.

A. Karssen, Hollands ijsgezicht
Startprijs 1.000 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Startprijs 400 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Witgouden horloge, Omega met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Witgouden dameshorloge, 750/000, Omega, met diamanten. Klein rond horloge, ø 15 mm, met een lunette bezet met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,54 ct, bevestigd aan een gevlochten band met k...

Kristallen tafelset met zilver
Resultaat: 280 EUR

Drie-delige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met slanke hals en uitvouwbare vleugels. Aflopend in grootte. Afmeting: 22, 13, 7 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Boerenschuur
Startprijs 475 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Portret
Startprijs 375 EUR

Onduidelijk. Italiaans 18e - 19e eeuws portret met goudverf. Lijst later. Olieverf op linnen. Afmeting: 12,5 x 12,8 cm. In goede staat.

Josef Israëls, Gebed voor maaltijd
Startprijs 4.500 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Boeren interieur met figuren. Voorzien van originele Wisselingh etiket. Verso titel: Gebed voor maaltijd. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Duitse staande klok, 1920
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande bolkop klok met snijwerk, messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.

19e Eeuws Zilveren oorijzer
Startprijs 650 EUR

19e Eeuws 835/000 zilveren oorijzer met 750/000 gouden krullen met drie-punts bevestiging. Gewicht: circa 20 gram. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Startprijs 350 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

B. van Straaten, Romantisch landschap
Resultaat: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Resultaat: 500 EUR

Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren kan
Startprijs 90 EUR

Zilveren melkkan, 13 lothige, 812,5/000, versierd met C-voluten, gepllatst op een openwerkte voet met krullen en bladmotief. Wat gedeukt o.a. de tuit. 15x11x15cm. ca 208 gram. In redelijk goede staat.

Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1850. Biedermeier. Prinses met hofdame op balkon. Scheurtje rechts bovenin. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 105 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans gourmet schakels. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 6 mm, 19,5 cm. ca 3,9 gram. In goede staat

Zilveren inktstel, 1850
Startprijs 160 EUR

Inktstel met zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met graveerwerk, geplaatst op 4 gekrulde poten en een zilveren greep. Voorzien van 2 kristallen geslepen potjes met zilveren dopjes met graveer...

Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel
Resultaat: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 17e eeuw, Hollandse School. Gevecht in taveerne na kaartspel. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met rechte bovenkant met een geelgouden vierkante band en een witgouden band uit draad met daartussen een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct VSI TW. ...

Gouden rozetring met diamant
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een witgouden rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. ø rozet 8 mm. ca 1,8 gram. ø 56. In goede staat

Zilveren spang met barnsteenhanger
Resultaat: 40 EUR

Zilveren spangcollier met een robuuste hanger met barnsteen. tevens met getorst Nyloncollier. Grootte hanger 5,5x11cm. totaal 114 gram. In goede staat.

Doxa spoorweg horloge
Resultaat: 100 EUR

Groot stalen spoorweghorloge, Doxa, met een witte wijzerplaat versierd met gekleurde emaille details. Getekend aan de binnenzijde met Medaille d'or Milan 1906, DOXA Hors Concours, Liege 1905. ø 70 mm....

Gouden ring
Startprijs 125 EUR

Geelgouden ring, 750/000, gemaakt uit panteraschakels en in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen saffier. ø ca 62, ca 3,2 gram. In goede staat

3 Zilveren slavenbanden
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren slavenbanden, 835/000, 2 armbanden met dopsluiting, waarvan één met bewerking en een gladde armband met scharnier. 7-9 mm. ø 2x 54x60mm en 1x 61x68mm. totaal ca 55 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Startprijs 90 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat

Strooilepel in etui
Startprijs 25 EUR

Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat

Zilver ring en double collier met granaat
Startprijs 50 EUR

Double choker met granaat en een zilveren ring met granaat en witte steen met kattenoog effect.. totaal ca 9,6 gram. 42 cm en ø55 In goede staat.

Zilveren oorijzer met gouden spelden
Startprijs 1.000 EUR

Zilveren oorijzer, 833/000, met geelgouden kappen, 585/000, versierd met appliqueen. En voorzien van een bijpassend gouden voorhoofdsnaald en 2 gouden spelden, bij één mist een stukje. oorijzer MT.: G...

Gouden ring met saffier en zirconia
Startprijs 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met zirconia's en saffieren, fantasie model met een rozet met saffieren. Breedte ring 12 mm, ø 55. ca 3,1 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Resultaat: 180 EUR

Gouden oorstekers, 585/000 met diamant en saffier. Oorstekers met witgouden ronde knoppen bezet met een rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier met een rand met diamanten met 9 di...

Japanse Nagatina
Resultaat: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.

60er Jaren Duitse legertelefoon
Startprijs 80 EUR

Duitse legertelefoon/veldtelefoon. In houten kist. 60er Jaren. DETEWE. Afmeting: 29 x 42 x 17 cm. In goede staat.

Antieke houten foto camera, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.

2 Fotolijsten met zilver
Resultaat: 100 EUR

Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...

Gerold figuur, Papegaai
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat

6 Zilveren dessertlepels
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren lepels met vergulde bak, 800/000, gemerkt: Augsburg Seethaler. 18 cm. Voorzien van gravure aan de achterzijde van de steel. totaal ca 219 gram. In goede staat

Zilveren beugeltas
Startprijs 130 EUR

Tas met zilver beugel, 833/000, gecontourneerd model met gegraveerde Oud Hollandse voorstelling. Voorzien van ketting en draagoog. MT.: A.H.Lazonder, Schoonhoven jl.:Y:1833. Het geheel is bevestigd aa...

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 110 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van getrembleerde bewerking met schip aan de bovenzijde. MT.: C.Capoen, Schoonhoven, 1900-1911. 13x9,5x3cm. 173 gram. In goede staat

Odeurflacon met goud
Resultaat: 90 EUR

Kristallen odeurflacon, peervormig model, met slijpwerk. Geplaatst op een ond gouden voetje en voorzien van een geelgouden kraag en dop met graveerwerk. 585/000. 11 cm. In goede staat

Zilveren muziekdoos
Resultaat: 2.850 EUR

Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...