Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos

Resultaat:

2.850 EUR

3x Oud porselein 6660
3x Oud porselein
Startprijs 25 EUR
Grote antieke Quan Yin 6653
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 500 EUR
Lot Meissen porselein (4x) 6646
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 50 EUR
4x Oude Chinese bordjes 6610
4x Oude Chinese bordjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Oude Chinese kom 6603
Oude Chinese kom

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Delfts kaststel, 18e eeuw 6596
Delfts kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Antieke Chinese Familie Rose lamp 6560
Antieke Chinese Familie Rose lamp
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Oud Chinees vaasje 6553
Oud Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR

2x Franse flacons, 19e eeuw 6546
2x Franse flacons, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Swatow sierschotel, 17e eeuw 6510
Swatow sierschotel, 17e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees bord , 18e eeuw 6503
Chinees bord , 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Antieke kastkommen, 1900 6496
2x Antieke kastkommen, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Familie Rose vazen 6460
2x Familie Rose vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco reukverdrijver, 1930 6453
Art Deco reukverdrijver, 1930

Resultaat:

65 EUR

Antiek Japans theeservies, 1930 6446
Antiek Japans theeservies, 1930
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Chinese pattipan 6410
Antieke Chinese pattipan

Resultaat:

200 EUR

2x Chinese boeddha's 6403
2x Chinese boeddha's
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese snuffbottle 6396
Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 60 EUR
19e Eeuws kistje met portretminiatuur 2090
19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Startprijs 100 EUR
2x Antieke figuren 2083
2x Antieke figuren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
4x Antieke wandkandelaren 2076
4x Antieke wandkandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel met messing omranding 2040
Spiegel met messing omranding

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote marmeren zuil 2033
Grote marmeren zuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Venetiaanse Murano hanglamp 2026
Venetiaanse Murano hanglamp

Resultaat:

150 EUR

J. Domnech, Stadsgezicht 1466
J. Domnech, Stadsgezicht
Startprijs 200 EUR
4x Antieke Chinese borden 6360
4x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR
E. Kalkofen, Riviergezicht 1459
E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinees terracotta paard 6353
Chinees terracotta paard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk 1452
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk

Resultaat:

40 EUR

Chinees Yixing trekpotje 6346
Chinees Yixing trekpotje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Naar N. Maes, Man bid voor het maal 1416
Naar N. Maes, Man bid voor het maal

Resultaat:

60 EUR

Cale ?, Boerderij 1409
Cale ?, Boerderij
Startprijs 50 EUR
5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten 1402
5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Startprijs 80 EUR
2x Porseleinen leeuw 6310
2x Porseleinen leeuw
Startprijs 50 EUR
4x Imari borden, 19e eeuw 6303
4x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
2x Imari schotels 6296
2x Imari schotels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
John Bevort, Stadsgezicht Parijs 1366
John Bevort, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Clairy?, Boten bij vuurtoren 1359
Clairy?, Boten bij vuurtoren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien 1352
Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw 6267
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Oude/antieke Familie Rose vaas 6260
Oude/antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

75 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot 6253
Grote oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 2.500 EUR
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord 6246
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Startprijs 30 EUR
Steggerda, Landschap met ven en boot 1316
Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Antieke miniatuur schilderijen 1309
3x Antieke miniatuur schilderijen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese rolschilderijen 1302
2x Oude Chinese rolschilderijen

Resultaat:

140 EUR

Harrie Kuyten, Vaas met bloemen 1273
Harrie Kuyten, Vaas met bloemen
Startprijs 190 EUR
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren 1266
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Startprijs 200 EUR
H. van Straaten, Hollands boeren interieur 1259
H. van Straaten, Hollands boeren interieur
Startprijs 150 EUR
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1223
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 70 EUR
J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi 1216
J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi
Startprijs 200 EUR
Verkocht
A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret 1209
A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret

Resultaat:

50 EUR

E. Hoogewijs, Landschap met molen 1173
E. Hoogewijs, Landschap met molen
Startprijs 125 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas 1166
Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Startprijs 250 EUR
R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin 1159
R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startprijs 30 EUR
2x Delftse borden 6217
2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
8x Blanc de Chine paardjes 6167
8x Blanc de Chine paardjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6160
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom 6153
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom

Resultaat:

305 EUR

Höchst figurengroep 6117
Höchst figurengroep
Startprijs 80 EUR
2x Imari vazen 6110
2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6103
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Unterweissbach papegaai 6067
Unterweissbach papegaai

Resultaat:

275 EUR

2x Franse vazen met wild decor 6060
2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR
Antiek theeservies + dienblad 6053
Antiek theeservies + dienblad
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3605
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3598
Antieke Franse pendule

Resultaat:

200 EUR

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3591
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3584
2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3555
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Reiswekker met datum 3548
Reiswekker met datum

Resultaat:

180 EUR

Franse kolomklok met boulle, 1860 3541
Franse kolomklok met boulle, 1860
Startprijs 200 EUR
Glazen sculptuur 5559
Glazen sculptuur
Startprijs 60 EUR
2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant 5552
2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant
Startprijs 40 EUR
3x Oud/antiek glaswerk 5545
3x Oud/antiek glaswerk
Startprijs 35 EUR
18e Eeuwse Zaanse klok 3505
18e Eeuwse Zaanse klok
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 04160 B + 4154 3113
2x Roco H0: 04160 B + 4154

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Grote Boheemse kristallen vaas 5509
Grote Boheemse kristallen vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Swarovski panda's 5502
2x Swarovski panda's

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
W.C. Rip, Hollands havengezicht 1123
W.C. Rip, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Antiek tinnen figuur, Naakte dame 5152
Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Startprijs 125 EUR
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel 1116
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2x Trix H0: 22449 + 22744 3077
2x Trix H0: 22449 + 22744

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43559 + 43559 3070
2x Roco H0: 43559 + 43559

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1109
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

Resultaat:

80 EUR

17e - 18e Eeuwse baardmankruik 6017
17e - 18e Eeuwse baardmankruik
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 43541 + 43787 3063
2x Roco H0: 43541 + 43787

Resultaat:

85 EUR

2x Boeddha figuren 5116
2x Boeddha figuren
Startprijs 100 EUR
Groot boeddhabeeld 5109
Groot boeddhabeeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek houtgesneden paard, 1900 5102
Antiek houtgesneden paard, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2707
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR