42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

W. de Kok, Trekpaarden met boomstam 1284
W. de Kok, Trekpaarden met boomstam

100 EUR

Ongesigneerd, Marine jongetje 1301
Ongesigneerd, Marine jongetje

100 EUR

J. Thisova, Fries interieur 1306
J. Thisova, Fries interieur

100 EUR

C.N. Storm, Binnentuin Deventer 1328
C.N. Storm, Binnentuin Deventer

100 EUR

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn 1355
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn

100 EUR

Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee 1378
Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee

100 EUR

F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard 1382
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard

100 EUR

L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal 1431
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal

100 EUR

C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal 1128
C. Cornelisz, Brood op tinnen schaal

90 EUR

R. Withaar, Boerderij met boer en kippen 1190
R. Withaar, Boerderij met boer en kippen

90 EUR

H. ten Bos, Portret Beethoven 1199
H. ten Bos, Portret Beethoven

90 EUR

C. Terlouw, Bosgezicht met beek 1227
C. Terlouw, Bosgezicht met beek

90 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit 1242
C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit

90 EUR

Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind 1243
Rodalfo Tur, Halfblinde man met gitaar en kind

90 EUR

Jan Voerman Jr., Rozenbottels in vaas 1274
Jan Voerman Jr., Rozenbottels in vaas

90 EUR

Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels 1340
Ongesigneerd?, 2x Stadsgezichten Napels

90 EUR

John Bevort, Stadsgezicht Parijs 1366
John Bevort, Stadsgezicht Parijs

90 EUR

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1389
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

90 EUR

Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal 1390
Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal

90 EUR

H. Balman, Hollandse ijspret 1155
H. Balman, Hollandse ijspret

85 EUR

Onduid. gesig., Havengezicht bij nacht 1295
Onduid. gesig., Havengezicht bij nacht

85 EUR

C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot 1332
C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot

85 EUR

E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1109
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met divers fruit 1127

80 EUR

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder 1142
Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder

80 EUR

Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade 1152
Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade

80 EUR

G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam 1156
G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam

80 EUR

V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug 1182
V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug

80 EUR

R. Withaar, Drentse boerderij 1189
R. Withaar, Drentse boerderij

80 EUR

E. Walter, Duingezicht 1206
E. Walter, Duingezicht

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met druiven 1240
C. Cornelisz, Stilleven met druiven

80 EUR

M.H., Stadsgezicht met markt 1258
M.H., Stadsgezicht met markt

80 EUR

G.C. Rol, Gezicht op Leikanger 1337
G.C. Rol, Gezicht op Leikanger

80 EUR

A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen 1398
A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen

80 EUR

Korver, Bengaalse tijger 1436
Korver, Bengaalse tijger

80 EUR

D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen 1451
D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen

80 EUR

18e Eeuwse gravure, Die neunte Plage der Egypter 1092
18e Eeuwse gravure, Die neunte Plage der Egypter

75 EUR

De Zwart, Vissershaven 1181
De Zwart, Vissershaven

70 EUR

C. de Bruin, Boerderij met kippen 1183
C. de Bruin, Boerderij met kippen

70 EUR

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1222
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes

70 EUR

T.H. Bawoizky, Riviergezicht met kasteel 1247
T.H. Bawoizky, Riviergezicht met kasteel

70 EUR

C. de Zeeuw, Stadsgezicht met figuren 1257
C. de Zeeuw, Stadsgezicht met figuren

70 EUR

Louis van der Steen, Kan met bloemen 1314
Louis van der Steen, Kan met bloemen

70 EUR

Monogram en 1940, Stilleven perziken 1329
Monogram en 1940, Stilleven perziken

70 EUR

W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen 1362
W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen

70 EUR

K. Burgmans, Schelpenvissers op strand 1368
K. Burgmans, Schelpenvissers op strand

70 EUR

Onduid. gesig., Herder met schapen 1386
Onduid. gesig., Herder met schapen

70 EUR

B.Janssen, Dorpsgezicht met sloot 1387
B.Janssen, Dorpsgezicht met sloot

70 EUR

Herman Brood, Omhelsende figuur 1394
Herman Brood, Omhelsende figuur

70 EUR

J.J. van der Stap, Hollands havengezicht 1211
J.J. van der Stap, Hollands havengezicht

65 EUR

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin 1154
C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin

60 EUR

Ongesigneerd, Wintergezicht met figuren 1207
Ongesigneerd, Wintergezicht met figuren

60 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1229
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

60 EUR

2x Antieke gravures, Amsterdam 1287
2x Antieke gravures, Amsterdam

60 EUR

3x Antieke gravures, Divers 1288
3x Antieke gravures, Divers

60 EUR

A. Verleur, Boslandschap 1335
A. Verleur, Boslandschap

60 EUR

Ongesigneerd, Portret Rembrandt 1342
Ongesigneerd, Portret Rembrandt

60 EUR

Arturo Tomagnini, Zelfportret + brief 1343
Arturo Tomagnini, Zelfportret + brief

60 EUR

Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien 1352
Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien

60 EUR

H.Millhagen, Vakwerkboerderij aan waterkant 1357
H.Millhagen, Vakwerkboerderij aan waterkant

60 EUR

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1399
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht

60 EUR

J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht 1411
J. Drees, Hollandse zomer + wintergezicht

60 EUR

Naar N. Maes, Man bid voor het maal 1416
Naar N. Maes, Man bid voor het maal

60 EUR

B.H. Bolink, Strandgezicht 1420
B.H. Bolink, Strandgezicht

60 EUR

Ongesigneerd, 3x Erotische etsen 1427
Ongesigneerd, 3x Erotische etsen

60 EUR

Ongesigneerd, Cavaleristen 1278
Ongesigneerd, Cavaleristen

55 EUR

4x Antiquarische boeken met illustraties Willy Sluiter 1070
4x Antiquarische boeken met illustraties Willy Sluiter

50 EUR

B. Medema, Poldergezicht 1108
B. Medema, Poldergezicht

50 EUR

A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel 1149
A.. Luycx, Boerderij met Maria prieel

50 EUR

A. Sokolov, Riviergezicht met bootje 1174
A. Sokolov, Riviergezicht met bootje

50 EUR

A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret 1209
A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret

50 EUR

Oud Limoges schilderij 1262
Oud Limoges schilderij

50 EUR

K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge? 1297
K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge?

50 EUR

van Huffel, Boerderij met figuren 1304
van Huffel, Boerderij met figuren

50 EUR

Soros, Figuur op bruggetje in de winter 1307
Soros, Figuur op bruggetje in de winter

50 EUR

C. Camille of Camillo, Stilleven op tafel 1308
C. Camille of Camillo, Stilleven op tafel

50 EUR

5x Miniatuur portretten 1341
5x Miniatuur portretten

50 EUR

Clairy?, Boten bij vuurtoren 1359
Clairy?, Boten bij vuurtoren

50 EUR

Monogram F.S., Liggend vrouwelijk naakt 1361
Monogram F.S., Liggend vrouwelijk naakt

50 EUR

Onduid. gesig., Vaas met bloemen 1365
Onduid. gesig., Vaas met bloemen

50 EUR

Ongesigneerd, Havengezicht 1379
Ongesigneerd, Havengezicht

50 EUR

Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen 1388
Naar Duchattel, Poldergezicht met sloot en windmolen

50 EUR

Chinees achter-glas-schilderij 1425
Chinees achter-glas-schilderij

50 EUR

J. ter Haar, Herderin met schapen 1435
J. ter Haar, Herderin met schapen

50 EUR

Ongesigneerd, Landschap met boerderij 1442
Ongesigneerd, Landschap met boerderij

50 EUR

Monogram H.B., Baby op sofa 1454
Monogram H.B., Baby op sofa

45 EUR

W. Voorendt, Hollands riviergezicht 1106
W. Voorendt, Hollands riviergezicht

40 EUR

H.W. Eckhardt, Heidegezicht 1158
H.W. Eckhardt, Heidegezicht

40 EUR

Monogram, Figuur in boeren interieur 1325
Monogram, Figuur in boeren interieur

40 EUR

J. Kik, Hollands havengezicht 1360
J. Kik, Hollands havengezicht

40 EUR

J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht 1364
J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht

40 EUR

Chinees zijdeschilderij 1414
Chinees zijdeschilderij

40 EUR

J.A.S., 2x Tulpen 1450
J.A.S., 2x Tulpen

40 EUR

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk 1452
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk

40 EUR

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen 1455
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen

40 EUR

Josef Mühlbeck., Riviergezicht 1458
Josef Mühlbeck., Riviergezicht

40 EUR