Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.
Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, incompleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goed...
Zilveren ring, 925/000 met een stervorm gemaakt van edelstenen. Opvallende ring met de kop in de vorm van een ster bestaande uit blauw topaas, citrien en peridoot. 24x19 mm. ø 56 ca. 6.1 gr. Nieuw
Zeldzaam 835/000 zilveren oestervorkje met parelmoer heft. Lengte: circa 10 cm. Toegeschreven aan Mr. Le Febre en Godijn - Den Haag 1848 - 1849. In goede staat.
Prachtige zilveren ring, 925/000, met saffier. Ring met een kop in de vorm van een vogel, voorzien van 6 peervormig geslepen saffieren. Een deel van de veren zijn goldplated. ø 54, Breedte 31 mm. ca ...
Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.
Doos met diverse parels, granaat, lapis en hematiet kralen, tevens voorzien van diverse losse ogen, slotjes en garen.
Tas met zilveren beugel, 835/000, rond gecontourneerd model met floraal decor met ketting. Voorzien van een zwart velouren tas. jl.:J. :1919, Leeuwarden. 12x19cm. In goede staat
Collier uit witmetaal met lapis Lazuli. 50 cm. In goede staat
Zilveren vespa en sigarettenpijpje, vespa voorzien van 3 ribben versierd met graveerwerk met cartouches, 835/000, en een sigarettenpijpje met zilveren houder versierd met lijnendecor, gedeukt. 6x3cm e...
Lot zilver en zilver plated, met een schuif met zilver, Oosterse hanger met zilveren jasseroncollier, broche van Catherine Popesco en 2 armbanden.
Zilver vergulde hanger/broche, 925/000, rond model bezet met een gesneden schelpcamee. ø 45mm. ca 10,30 gram.
Zakhorloge/ poulette decision time. Links London, Zakhorloge met aan de achterzijde een deksel met daarachter een roulette. Mechanisch, veer defect. In goede staat. ø 6cm.
Zilveren choker, 925/000, met barnsteen. Jasseroncollier met in het midden een stuk met 3 ovale zetkasten met barnsteen en florale tussenstukje. 50 cm. 3-15mm, ca 11,5 gram. In goede staat
Prachtige zilveren broche/hanger, 925/000, rond model met turkooisstenen bezet. MT. Ray Nieto, Zuni. ø 48 mm, ca 14,2 gram. In zeer goede staat
Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram
Zilveren choker, 835/000, met sierlijk middenstuk bezet met 5 paarse stenen en diverse markesietjes. 42 cm. ca 10,9 gram. In redelijk goede staat.
Kristallen lepelvaasje en een mandje met zilver, voorzien van diverse lepels en prikkers. Lepelvaasje met zilveren rand en gevuld met plated vorkjes en een rond kristallen mandje met zilveren beugel m...
Zilveren broche, 800/000, met groene steen. Markiesvormige broche met bewerking voorzien van een ovale groene steen. 58x38mm. ca 9,4 gram. In goede staat.
Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Twee maal Aziatisch brons. 19e - 20e Eeuw. Eén maal wierookbrander, Koro. Eén maal Chinese schaal met draak, paradijsvogel en bodemmerk. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees messing tablet met figuren in tuin decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 22 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Grote betonnen tuinbloempot. Groen/goud. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 x ø 62 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Oud Chinees tapijt in de kleuren oker-bruin, met meander omranding. Afmeting: 193 x 196 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Bidjar kleed. Floraal. Aardetinten. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Bijzondere witmetalen klemarmband met drie stukken bamboekoraal. Breedte 55 mm. ø ca 60 mm. In goede staat
Drie zilveren hangers, één in de vorm van een byzantijns kruis met ruwe bewerking, noorwegen, een ronde hanger met steen en goudoplage en een staafhanger met 2 bollingen. Diverse gehaltes. ø 2,5cm, 3x...
Zilveren jasseroncollier met 2muntranden, 835/000, met een fl 10,- munt en een muntje met verzwaring. 60 cm. Totaal ca 54,2 gram. In goede staat
Twee zilveren broches, 925/000, met parel. een grote broche met florale vorm bezet met 9 parels, 44x45mm, en een broche/hanger met takvorm voorzien van 5 parels. 18x47mm. totaal ca 23,8 gram. In goed...
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een cadeautje. 45 cm, 20x12mm. ca 7,6 gram. In goede staat
Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.
Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat
Sierlijke houten doos, 22x29x9cm, gevuld met diverse byoux sieraden, kralen colliers, met schelpen, rozenkwarts, en enkele delen plated bestek.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Lot oud plated. Bestaande uit: Broodmand, tablet, koffie, melk/suiker set. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat
Lot met 3 zilveren ringen met barnsteen, 925/000, ø 52 en 2xø59. totaal ca 15,6 gram. In goede staat
Art Deco choker, Y-model,uit witmetaal met gesneden jadehanger, parel en triangel geslepen zwarte steen. Grootte hanger 35x20mm. lengte 40 cm. In goede staat
Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. koraal, rozenkwarts, rhodoniet en agaat. 1gebroken.
Oude Engelse Sheffield plated tafelschaal met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 26 cm ø. Voorzien van gravure. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 4 ronde lapis lazuli stenen, ø 11mm. Lengte 18 cm. totaal ca 31,4 gram. In goede staat
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat
Zilveren bewerkte armband, 830/000, met 4 ovaal bewerkte zetkasten bezet met licht blauwe stenen. Breedte 14 mm. Lengte 19 cm. Totaal ca 13,9 gram. In goede staat
Collier van cultive parels, ø 5mm, met zilveren sluiting, 925/000, in de vorm van een strik met steentjes. 70 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden met o.a. munten. 2 Broches met bloemen en Rembrandt, een speldje van ons dorp, 2 kettingen met munthangers, een armband en manchetknopen uit dubbeltjes en kwartjes en een collier...
Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.