Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.

Oude Chinese hocker in vorm van een uil
Resultaat: 40 EUR

Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Zwiebelmuster dekselschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Porseleinen figuur, Edele dame
Resultaat: 40 EUR

Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinees jade schaakspel in doos
Resultaat: 40 EUR

Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.

Delfts kaststel, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.

6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen + consoles
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.

2x Oude Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

3-Delig Royal Delft kaststel
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.

Duitse keramieken wandschotel
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

7x Makkumse borden
Resultaat: 40 EUR

Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

8 Delen divers Chinees porselein
Resultaat: 36 EUR

Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, incompleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goed...

Zilveren ring met edelstenen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring, 925/000 met een stervorm gemaakt van edelstenen. Opvallende ring met de kop in de vorm van een ster bestaande uit blauw topaas, citrien en peridoot. 24x19 mm. ø 56 ca. 6.1 gr. Nieuw

Zilveren oestervorkje
Resultaat: 35 EUR

Zeldzaam 835/000 zilveren oestervorkje met parelmoer heft. Lengte: circa 10 cm. Toegeschreven aan Mr. Le Febre en Godijn - Den Haag 1848 - 1849. In goede staat.

Zilveren ring met goud en saffier
Resultaat: 35 EUR

Prachtige zilveren ring, 925/000, met saffier. Ring met een kop in de vorm van een vogel, voorzien van 6 peervormig geslepen saffieren. Een deel van de veren zijn goldplated. ø 54, Breedte 31 mm. ca ...

Lot met diverse sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.

Diverse parels en snoeren
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse parels, granaat, lapis en hematiet kralen, tevens voorzien van diverse losse ogen, slotjes en garen.

Zilveren tasje
Resultaat: 35 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, rond gecontourneerd model met floraal decor met ketting. Voorzien van een zwart velouren tas. jl.:J. :1919, Leeuwarden. 12x19cm. In goede staat

Collier met lapis lazuli
Resultaat: 35 EUR

Collier uit witmetaal met lapis Lazuli. 50 cm. In goede staat

Zilveren vespa en sigarettenpijpje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vespa en sigarettenpijpje, vespa voorzien van 3 ribben versierd met graveerwerk met cartouches, 835/000, en een sigarettenpijpje met zilveren houder versierd met lijnendecor, gedeukt. 6x3cm e...

Lot granaat
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse gefacetteerde granaatkralen. ca 124 gram.

Lot zilver, plated
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver en zilver plated, met een schuif met zilver, Oosterse hanger met zilveren jasseroncollier, broche van Catherine Popesco en 2 armbanden.

Camee rond
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde hanger/broche, 925/000, rond model bezet met een gesneden schelpcamee. ø 45mm. ca 10,30 gram.

Zakhorloge/ Roulette Links
Resultaat: 35 EUR

Zakhorloge/ poulette decision time. Links London, Zakhorloge met aan de achterzijde een deksel met daarachter een roulette. Mechanisch, veer defect. In goede staat. ø 6cm.

Zilveren collier met barnsteen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren choker, 925/000, met barnsteen. Jasseroncollier met in het midden een stuk met 3 ovale zetkasten met barnsteen en florale tussenstukje. 50 cm. 3-15mm, ca 11,5 gram. In goede staat

Zilveren broche turkoois, NIETO
Resultaat: 35 EUR

Prachtige zilveren broche/hanger, 925/000, rond model met turkooisstenen bezet. MT. Ray Nieto, Zuni. ø 48 mm, ca 14,2 gram. In zeer goede staat

2 Zilveren miniaturen, kaasdragers en trosdragers
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat

Zilveren ring en oorstekers, turkoois granaat
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram

Zilveren choker met paarse steen en markesiet
Resultaat: 35 EUR

Zilveren choker, 835/000, met sierlijk middenstuk bezet met 5 paarse stenen en diverse markesietjes. 42 cm. ca 10,9 gram. In redelijk goede staat.

Lepelvaas & kristalmandje
Resultaat: 35 EUR

Kristallen lepelvaasje en een mandje met zilver, voorzien van diverse lepels en prikkers. Lepelvaasje met zilveren rand en gevuld met plated vorkjes en een rond kristallen mandje met zilveren beugel m...

Zilveren broche met groene steen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren broche, 800/000, met groene steen. Markiesvormige broche met bewerking voorzien van een ovale groene steen. 58x38mm. ca 9,4 gram. In goede staat.

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Resultaat: 35 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

2x Aziatisch brons
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Aziatisch brons. 19e - 20e Eeuw. Eén maal wierookbrander, Koro. Eén maal Chinese schaal met draak, paradijsvogel en bodemmerk. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Antiek Chinees tablet, 1930
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees messing tablet met figuren in tuin decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 22 x 1,5 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Latijnse boeken
Resultaat: 35 EUR

Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Antieke kruideniersweegschaal
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.

Groene tuinbloempot op voet
Resultaat: 35 EUR

Grote betonnen tuinbloempot. Groen/goud. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 x ø 62 cm. In goede staat.

Lot antiek koper, Divers
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

3x Bamboe penselenvazen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.

6x Reisikonen van steen
Resultaat: 35 EUR

Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Parfumhoorn
Resultaat: 35 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

Antiek beursje (on-edel)
Resultaat: 35 EUR

Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.

Stoof met koperen ketel
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Resultaat: 35 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Goldbühl bureau wekkerklok
Resultaat: 35 EUR

Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Engelse tafel, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Oud Chinees tapijt, 193 x 196 cm.
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees tapijt in de kleuren oker-bruin, met meander omranding. Afmeting: 193 x 196 cm. In goede staat.

Bidjar kleed, 84 x 64 cm
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch Bidjar kleed. Floraal. Aardetinten. Afmeting: 84 x 64 cm. In goede staat.

Glazen design stier
Resultaat: 35 EUR

Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Glazen design haan
Resultaat: 35 EUR

Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur van glas
Resultaat: 35 EUR

Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.

4x Oud aardewerk
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...

3x Antiek aardewerk, 1900
Resultaat: 35 EUR

Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...

Armband met bamboekoraal
Resultaat: 30 EUR

Bijzondere witmetalen klemarmband met drie stukken bamboekoraal. Breedte 55 mm. ø ca 60 mm. In goede staat

3 Zilveren hangers
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren hangers, één in de vorm van een byzantijns kruis met ruwe bewerking, noorwegen, een ronde hanger met steen en goudoplage en een staafhanger met 2 bollingen. Diverse gehaltes. ø 2,5cm, 3x...

Zilveren collier met 2 munten
Resultaat: 30 EUR

Zilveren jasseroncollier met 2muntranden, 835/000, met een fl 10,- munt en een muntje met verzwaring. 60 cm. Totaal ca 54,2 gram. In goede staat

2 Zilveren broches met parel
Resultaat: 30 EUR

Twee zilveren broches, 925/000, met parel. een grote broche met florale vorm bezet met 9 parels, 44x45mm, en een broche/hanger met takvorm voorzien van 5 parels. 18x47mm. totaal ca 23,8 gram. In goed...

Zilveren collier met hanger, cadeautje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een cadeautje. 45 cm, 20x12mm. ca 7,6 gram. In goede staat

Doosje sieraden
Resultaat: 30 EUR

Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.

Lot met kleine zilveren hangertjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat

Houten doos met sieraden
Resultaat: 30 EUR

Sierlijke houten doos, 22x29x9cm, gevuld met diverse byoux sieraden, kralen colliers, met schelpen, rozenkwarts, en enkele delen plated bestek.

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een tuba speler, een man met een juk met emmers en een man met zeis. 3x3cm 4x3x3,5cm en 3x2,5x3,5cm. totaal ca 36 gram. In goede staat

Lot plated, servies+schalen
Resultaat: 30 EUR

Lot oud plated. Bestaande uit: Broodmand, tablet, koffie, melk/suiker set. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren pillendoosje, 925/000, ovaal model met scharnierend deksel. Op de bodem getekend: Organon, 1923-1989. 4x3x2cm. ca 34 gram. In goede staat

3 Zilveren ringen met barnsteen
Resultaat: 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen met barnsteen, 925/000, ø 52 en 2xø59. totaal ca 15,6 gram. In goede staat

Jade hanger
Resultaat: 30 EUR

Art Deco choker, Y-model,uit witmetaal met gesneden jadehanger, parel en triangel geslepen zwarte steen. Grootte hanger 35x20mm. lengte 40 cm. In goede staat

Lot met edelstenen colliers
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse colliers met edelstenen, met o.a. koraal, rozenkwarts, rhodoniet en agaat. 1gebroken.

Oude Engelse plated tafelschaal Sheffield
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse Sheffield plated tafelschaal met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 26 cm ø. Voorzien van gravure. In goede staat.

Zilveren armband met lapis
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 4 ronde lapis lazuli stenen, ø 11mm. Lengte 18 cm. totaal ca 31,4 gram. In goede staat

Lot silver overlay (6x)
Resultaat: 30 EUR

Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.

Zilveren koordarmband en collier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat

Zilveren armband met blauwe stenen
Resultaat: 30 EUR

Zilveren bewerkte armband, 830/000, met 4 ovaal bewerkte zetkasten bezet met licht blauwe stenen. Breedte 14 mm. Lengte 19 cm. Totaal ca 13,9 gram. In goede staat

Collier van cultiveparels
Resultaat: 30 EUR

Collier van cultive parels, ø 5mm, met zilveren sluiting, 925/000, in de vorm van een strik met steentjes. 70 cm. In goede staat

Diverse zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. munten. 2 Broches met bloemen en Rembrandt, een speldje van ons dorp, 2 kettingen met munthangers, een armband en manchetknopen uit dubbeltjes en kwartjes en een collier...

Huijbrechts, Stilleven met kruik, boek en uien
Resultaat: 30 EUR

Huijbrechts. Circa 1920. Stilleven met kruik, boek en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur
Resultaat: 30 EUR

J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen lamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

Friese tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers (4x)
Resultaat: 30 EUR

Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Antieke marionette figuur
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.

Antiek vissers waadpak, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.

Vergulde messing inktpot, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

Koperen kolenbak
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.

Lot plated (4x)
Resultaat: 30 EUR

Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

Simon Rynbende likeurfles
Resultaat: 30 EUR

50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Metaal, divers
Resultaat: 30 EUR

Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

Lot verguld messing beslag, 1800
Resultaat: 30 EUR

Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.