Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese celadon schaal
Resultaat: 325 EUR

Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.

Collier met granaat en parel
Resultaat: 320 EUR

Collier met parel en granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwaterparels, 7,5 mm, en granaat, ø4,5 mm, bevestigd aan een grote sluiting, met filigrain en granaat. ø 27,5 mm. ...

Grote 18e eeuwse Familie Rose kom
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren klokje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelklokje, 925/000, rechthoekig model voorzien van voorstellingen met figuren. Geplaatst op 4 pootjes, één afwijkend en een gekrulde greep. Met wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers....

Ring van goud en platina met saffier en diamant
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met platina zijstukken en zetkasten bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, 6x4,5mm, en 2 briljant geslepen diamanten, ca 2x0,12ct. Breedte ring 6 mm. ø 53 ca 3,5 gram. In...

Stel met 2 karaffen met zilver
Resultaat: 300 EUR

Stel karaffen met zilver, twee kristallen schenkkaraffen met schenktuit en greep, versierd met ruit- en stervormig slijpwerk, voorzien van een zilveren stop met parelrand. 13x12x34cm. In zeer goede st...

Lot zilveren Djokja
Resultaat: 300 EUR

Groot lot met 11 Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, BWG, en een zilveren rouwbroche met haarwerk. Met 2 onedele delen: een rijstkom en een ronde schaal met omgeslagen rand. Zilver totaal ca 1020 gra...

Zilveren vaas
Resultaat: 300 EUR

Zilveren vaas, 835/000, Verlopend model geplaatst op een ronde voet met rand. ø11x25 cm. In zeer goede staat.

Gouden Diamonde rijring
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Diamonde rijring, model 611, met een witgouden zetkast bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 SI/P-H. ø 52 ca 3 gram. In goede staat

Diamant
Resultaat: 300 EUR

Briljant geslepen diamant ca 0,26 ct, N-SI

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 300 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een geelgouden halve gladomzetting voorzien van een ovaal gefacetteerde saffier, 5,8x4,9mm, met in de band van de ring aan...

H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 300 EUR

Hendrik Breedveld. 1918 - Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 300 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald kapstok, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.

Oude oorkonde + document
Resultaat: 300 EUR

Oude Italiaanse oorkonde met document voor verdiensten. Gran Maestro Dell'Ordine Della Corona D'Italia 1911. Op medaille staat in Fide Salus, groot kruis en wapen verso (geëmailleerd), Rome orde van d...

Vergulde historisme spiegel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse vergulde historisme spiegel met ranken en vrouwengezicht. Eén beschadiging. Afmeting: H 115 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Hoek-vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten hoekkast met brons en beschilderd landschap met visser. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 64 x 45 cm. In goede staat.

4x Notenhouten Barok stoelen
Resultaat: 300 EUR

Vier notenhouten Barok stoelen met bruin-lederen bekleding. Italië. Renaissance-stijl. Met ranken en figuren. Afmeting: 52 x 125 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Franse/Mechelse vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.

19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode
Resultaat: 300 EUR

Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...

Eiken kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.

Antieke mahonie vitrine, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 230 x 132 cm.
Resultaat: 300 EUR

Groot oud Perzisch Kelim kleed met kubistische motieven. Meerkleurig. Afmeting: 230 x 132 cm. In goede staat.

18e Eeuws houtgestoken figuur
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Barok figuur. Italië? Oudere restauratie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Bronzen vrouw (tuinbeeld)
Resultaat: 300 EUR

Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.

3x Chinese kommen, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese dekselpotten
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinees terracotta paard
Resultaat: 300 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese druivenschotel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Gouden koordarmband met fl 5,-
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met geelgouden schakelband. Merk Roamer, met een vierkante kast. 15x15mm, lengte 17 cm. ca 19,1 gram. In goede staat

M. Graham, Landschap met hoenderhof
Resultaat: 290 EUR

M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Antiek Oosters geweer
Resultaat: 290 EUR

Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Quinze staande klok
Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse notenhouten Louis Quinze staande klok met ijzeren uurwerk. Drie-delig. Anno 1770. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize staande klok
Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize staande klok met ijzeren uurwerk en wekkerfunctie. Twee-delig. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.

Spillegang horloge, schildpad
Resultaat: 285 EUR

Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad. ø 50mm. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte cijfers. Uurwerk getekend: J. Perins, London. Gerestaureerd aan de kast, divers...

Chinees kaststel
Resultaat: 285 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...

Kristallen tafelset met zilver
Resultaat: 280 EUR

Drie-delige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met slanke hals en uitvouwbare vleugels. Aflopend in grootte. Afmeting: 22, 13, 7 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaars
Resultaat: 280 EUR

Paar zilveren kandelaars, 835/000, op ronde voet met gelobde bewerking. Enkele deukjes, verder in goede staat.

3-Delige zilveren set
Resultaat: 280 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 delig met theekan, melkkan en suikerbak, met een 10-hoekige vorm geplaatst op ronde voet. 19x8,5x15cm, 12x8,5x6cm en ø 8,5x5cm. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmünd. T...

Onduid. gesig., Dorp op klip
Resultaat: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Drie gewichten koekoeksklok
Resultaat: 280 EUR

Drie gewichten Duitse koekoeksklok met speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Bronzen dame, Pierre Chenet
Resultaat: 280 EUR

Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans gourmet schakels. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 6 mm, 19,5 cm. ca 3,9 gram. In goede staat

Gouden hanger met amethist en parels
Resultaat: 275 EUR

Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...

Gouden Rensini rijring
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Strak model rijring met witgouden zetkast met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 VSI-E, ø56.ca 4,7 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant. Oorknoppen, half rond model met onder elkaar geplaatste hartjes bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Grootte 19x6mm. ca 5,3 gram. In g...

Gouden collier en ring met jade
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden choker en ring, 750/000, met jade. Choker met figaro collier in het midden een gesneden bloem uit jade, ø 18 mm. met aan weerskanten wiebervormig gouden element bezet met briljant geslepen ...

Zeer grote zilveren jat
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...

Gouden armband met rood roze stenen.
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat

H. Bogman, Stilleven
Resultaat: 275 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven
Resultaat: 275 EUR

H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote wortelnoten Engelse tafelklok met maanstand en brons. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antiek wortelnoten damessecretaire
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.

Rozenhouten side board
Resultaat: 275 EUR

Franse stijl dressoir met marmeren blad en gebogen front. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. 20e Eeuw. Brandstempel. Blad gerestaureerd. Afm...

Antieke halspiegel, 1900
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.

Eiken 18e eeuws Barok secretaire
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met klauwpoten. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade + krimpnaden zijkant. Afmeting: 74 x 76 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Horrix bibliotheekbank
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.

Antieke klapcommode, 1900
Resultaat: 275 EUR

Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.

Dagobertstoel, 1880
Resultaat: 275 EUR

Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Zelfportret
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kop en schotels (5x)
Resultaat: 275 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...

Unterweissbach papegaai
Resultaat: 275 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

4-Delig Chinees kaststel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.

2x Biedermeier-stijl siervazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Gouden muntrand met fl10,-
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met gouden fl10,-. Broche met muntrand bezet met een gouden fl10,- Wilhelmina 1911. Grootte 30 mm. ca 10,2 gram. In zeer goede staat

Gouden zakhorloge
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van een bewerkte kast, en een ketting uit nylon met geelgouden tussenstuk met paardehoofd. Met metalen stofdeksel. Veer vast. ø 46 mm.

Rado horloge
Resultaat: 265 EUR

Rado dames horloge, Jubilé, twotone, met 4 diamanten op de wijzerplaat. Voorzien van saffier glas. breedte 18 mm. kastnummer:153.36096.2N lengte 17 cm en nog 2 extra schakels. In goede staat

Lot antiek Japans Satsuma
Resultaat: 265 EUR

Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...

2 Karaffen met zilverwerk
Resultaat: 260 EUR

Fraai stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee geslepen kristallen karaffen met deels zilveren stoppen versierd met zilveren fuchsia's. Voorzien van zilveren ketting met rand om de karaf. ø1...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, Lincon met geelgouden gevlochten band, Voorzien van een achthoekige kast.13x17mm, lengte 17 cm. Quarts. Totaal gewicht 17 gram. gerepareerd aan de band. In goede staat

E. Rabbers, Twee pinken in stal
Resultaat: 260 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).

18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok
Resultaat: 260 EUR

18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.

Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.

2x Meissen figuren
Resultaat: 260 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw
Resultaat: 255 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Zilveren 3-poot bakje
Resultaat: 250 EUR

Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...

Witgouden creolen met diamant
Resultaat: 250 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met diamant. Peervormige klapcreolen met in het midden 2 rijen met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,22 ct SI/J. Breedte 6 mm. ø 14 mm. ca 6 gram. Nieuwprijs € 1115...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 750/000, bezet met een briljant geslepen diamant, 0.22 crt.TW/VSI, geplaatst in een gladomzetting, verwerkt in de band. ø52, 6.0 gr. ontwerper: Buchmüller. Nieuwprijs € 1349,-

Diamant fancy brown
Resultaat: 250 EUR

Briljant geslepen diamant, ca 0,53 ct fancy brown, SI2.

Gouden ring met diamant en robijn
Resultaat: 250 EUR

Prachtige geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde robijn, 8,5x6,5mm, met daar omheen een rand bezet met 14 briljant geslepen...

Gouden ring met robijnen
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijnen.Ring met een bewerkte kop versierd met bladbewerking en groepjes met robijntjes. ø kop van de ring 20 mm, ø 56, ca 5,9 gram. In zeer goede staat

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde saffier, 6x7,8mm, met aan weerskanten 3 trapezium geslepen diamanten en 2 briljant geslepen diamanten. Breedte ring 9...

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 250 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier hoog op de ring in een 6 poot chaton gezet. In de band om de saffier zitten 34 ...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een dubbele witgouden rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40ct. ø 50, ca 2,5 gram. In goede staat

Gouden ring, Diamonde
Resultaat: 250 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met deels een witgouden en geelgouden band met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde model Loire. ø 60 ca 4,0 gram. I...

B. Poppelman, Jachthond
Resultaat: 250 EUR

B. Poppelman. Wild en natuurschilder. Jachthond bij drie jonge konijntjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.