Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

W.C. Rip, Hollands havengezicht
Resultaat: 250 EUR

W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen
Resultaat: 250 EUR

G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

G. Corneille, Duif met compositie muzikant
Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse benen kunstwerken
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Japanse benen kunstwerken met vogels. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 7 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62378 + 62926
Resultaat: 250 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62378, INR 190 311 en 1x Diesellok, CD 753 193-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

Friese staartklok, Dubbele kap
Resultaat: 250 EUR

Eiken Louis Seize Friese staartklok met dubbele kap. Met maanstand, datum aanduiding en wekker. Circa 1800. Afmeting: 160 cm. In goede staat.

Lenzkirch regulateur, 1870
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Lenzkirch snaarregulateur. Lenzkirch Aug. Nr. 303392. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Duitse staande klok, 1725
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Albast Empire klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.

Zeeuwse kast, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Zeeuwse Renaissance-stijl kast. Vier-deurs met leeuwenkoppen. Afmeting: 185 x 150 x 60 cm. In goede staat.

Antiek notenhouten secretaire
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit secretaire met snekken, kroon, en een mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 102 x 50 cm. In goede staat.

19e Eeuwse halbank
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl halbank met klepzitting. Afmeting: 107 x 117 x 43 cm. In goede staat.

2x Barok-stijl armleunstoelen
Resultaat: 250 EUR

Twee houtgestoken Barok-stijl stoelen met velours stoffering. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Chesterfield bank
Resultaat: 250 EUR

Bruine lederen Chesterfield bank met hoge rugleuning en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 135 x 87 cm. In goede staat.

Moderne tafel + 3 stoelen
Resultaat: 250 EUR

Drie moderne design stoelen met chroom + tafel. 70er Jaren. Gispen. Model 413. Gebruikssporen. Afmeting: 60 x ø 70 cm / 85 x 53 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil armleunstoel, 1915
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Jugendstil armleunstoel. Circa 1915. Afmeting: 72 x 60 x 54 cm. In goede staat.

Hollandse commode, 1760
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode. Achterwand en ladenbodems vervangen. Circa 1760. Afmeting: 87 x 110 x 56 cm. In redelijke staat.

Antieke marmeren vrouwen buste
Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil marmeren buste door Richard Aurili. 1834 - 1914. Dames buste, meerdere soorten marmer. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Plantenhanger, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse plantenhanger in Empire-stijl. Figuren decor. Italië. Met tekst 'Fonderia Giorgio Sommer via Galabritto 23 Napoli'. Afmeting: 26 x ø 40 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose lampenvoet
Resultaat: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met Chinese voorwerpen decor. Circa 1900. Gaatje voor stroomdraad. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.

Klein Chinees vaasje
Resultaat: 250 EUR

Klein Chinees porseleinen bolvaasje met perzik en vleermuis decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 7,5 cm. In goede staat.

5x Chinese kop/schotels
Resultaat: 250 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Oude Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met craquelé glazuur en bodemmerk + etiketten 'Mr. en Mrs. Clark Collection Darlington Hall Chinese Exhibition 1967'. Afmeting: H 20,4 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts blauw bord
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Lot antiek 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere: Imari, Familie Rose, Capucijner. Zeven delen beschadigd. Elf delen gaaf. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees vaasje
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas in trompetvorm. Met bodemmerk en etiket, Schubert Antichita Milano. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 245 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat

Groot Oosters kleed
Resultaat: 245 EUR

Zeer groot Oosters kleed met florale decor. In de kleuren: Rood, geel, creme. Afmeting: 340 x 450 cm. In goede staat.

Oude Chinese schotel
Resultaat: 245 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met paarden. Afmeting: 25,7 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 245 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 245 EUR

Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...

Tafelstuk van kristal met zilver
Resultaat: 240 EUR

Kristallen tafelstuk geplaatst op zilveren voet. Ronde kristallen schaal met omgeslagen gecontourneerde rand met amandelslijpsel, geplaatst op een bewerkte zilveren voet, rond model met guilloche bewe...

Tas met zilveren haak
Resultaat: 240 EUR

Kralentas met zilveren beugel en rokhaak, 8338/000, halfrond met opengewerkt patroon met stuivertjes, binnenbeugel en voorzien van een bijbehorende rokhaak. Bevestigd aan een fraaie kralentas met har...

12 Zilveren lepels
Resultaat: 240 EUR

Set met twaalf zilveren lepels, 800/000, voorzien van een puntbak en een steel met getrembleerd hartfilet patroon, voorzien van monogram: JSC. En aan de achterzijde voorzien van gravure B 1898, ( oplo...

Hollandse bonheur, 1860
Resultaat: 240 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Willem III spiegel bonheur met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 112 x 49 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse pendule, 1840
Resultaat: 235 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Met bloemenmeisje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Resultaat: 235 EUR

Vier grote oude porseleinen figuren. Bestaande uit: Vrouw met tete à tete, arm af, wel bij. Vrouw met duif en amfora, Kings Porcelaine, amfora beschadigd. Vrouw met windhond en goud. Vrouw met bloemen...

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 230 EUR

19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.

Zilveren ovale schaal
Resultaat: 225 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model op ovale voet met geschulpte rand. 31x18x5cm. Duits. ca 405 gram. In goede staat

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 225 EUR

Stel zilveren strooiers, 833/000, op ronde voet, bolmodel met bol gecontourneeerde strooidop. ø6x16cm. MT.: Van Kempen, Voorschoten. totaal ca 216 gram. In goede staat

Collier met zwart agaat en goud
Resultaat: 225 EUR

Collier van agaat met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van zwarte gefacetteerde agaatkralen, ø 14 mm, met gouden gefacetteerde bollen en voorzien van een fraaie hanger/ sluiting in de vorm van ee...

A. Bleys, Volendamse visser in interieur
Resultaat: 225 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C.J. Addicks, boerenvrouw
Resultaat: 225 EUR

C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

3x Antieke miniatuur schilderijen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Resultaat: 225 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1920
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke houten piedestal. Circa 1920. Wit. Klassisisme. Afmeting: 99 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Oude hangpetroleumlamp
Resultaat: 225 EUR

Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse koper bewerkte petroleumlampen. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame ronde platenspeler
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.

19e Eeuwse hengselmand, 1870
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62388 + 62933
Resultaat: 225 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62388, D-XRAIL 185 595-6 en 1x Diesellok 62933, CD 750 287-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

Duitse Gründerzeit linnenkast, 1880
Resultaat: 225 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit linnenkast met snekken en schappen. Circa 1880. Afmeting: 200 x 115 x 58 cm. In goede staat.

Antieke ronde eettafel, 1860
Resultaat: 225 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.

Groot boeddhabeeld
Resultaat: 225 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose penselenpot
Resultaat: 225 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 225 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee drakenvazen, circa 1900, één haarlijn. Twee kommen, circa 1900. Eén schotel met pagode, 18e eeuw. Eén bord. Eén vaasje Kanton, randschade. ...

Villeroy en Boch servies
Resultaat: 225 EUR

Groot Duits Villeroy en Boch Mettlach servies. Decor Burgenland. 20e Eeuw. Bestaande uit: 20x kop en schotels, 6x eierdoppen, 3x dekselterrine, koffiepot, theepot, melk/suiker set, 5x schalen, 2x sauc...

Gouden rijring, Desiree
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met een strakke band bezet met briljant geslepen diamanten, 5x00.5, in een witgouden zetting. Breedte 3 mm. ø 54 ca 3,8 gram. In goede staat

Gitten collier met zilveren slot
Resultaat: 220 EUR

Collier van 4 rijen gefacettteerde gitkralen, ø10 mm, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met git en filigrain versiering. 833/000. lengte 39 cm. Enkele verschillende kralen.

Onduid. gesig., Hollands zeegezicht
Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Dame met roos
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Dame met roos. Gaatje + doek los van spieraam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam
Resultaat: 220 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.

Belgische ijkklok voor duiven klokken
Resultaat: 220 EUR

Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Eiken linnenpers, 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met lade. Afmeting: 165 x 60 x 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 220 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Zonder sleutel. Afmeting: 71 x 140 x 66 cm. In goede staat.

Thüringen porseleinen groep
Resultaat: 220 EUR

Grote Duitse porseleinen figuur, Alter Fritz. Gemerkt Thüringen Western Germany. Circa 1960. Teugel + zwaard beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel
Resultaat: 220 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari kraagvazen
Resultaat: 220 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors. Eén vaas lichte randschade. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Oude Familie Rose vaas
Resultaat: 220 EUR

Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Gouden koordcollier met hanger
Resultaat: 210 EUR

Geelgouden koordcollier met hanger, 585/000, lang koordcollier met grote ronde hanger versierd met gegraveerd bloemdecor en een bewerkte rand, ø 41 mm, lengte 60 cm. ca 11 gram. In goede staat.

Collier van gekleurde agaten
Resultaat: 210 EUR

Collier van gekleurde gefacetteerde agaten, ø 10mm, versierd met 7 geelgouden gladde bollen en een geelgouden gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 15 mm. lengte 49 cm. In goede staat.

A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen
Resultaat: 205 EUR

Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Enfield karabijn
Resultaat: 205 EUR

Antieke Engelse Enfield karabijn. 1942 M7187 MK1. Onschadelijk. Afmeting: L 113 cm. In goede staat.

Gouden tientje 1912
Resultaat: 205 EUR

Gouden tientje, 1912.

Gouden medaillon met diamant
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden medaillon, 585/000, met diamant. Ronde hanger met in het midden een roosgeslepen diamant, ø 3,5mm, gezet met een sterbewerking. ø 29 mm, ca 7,0 gram. In goede staat

Antieke kurkentrekker met zilver
Resultaat: 200 EUR

Antieke Empire kurkentrekker met parelmoer ingelegd zilveren lauwerkrans en zilveren trekkerhuis. Onduidelijke merken. Afmeting: 9 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met princes
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 princes geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3 mm. ø 55. ca 3,3 gram In goede staat

Piet Bouter, Herder bij zijn schapen
Resultaat: 200 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Herder bij zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren
Resultaat: 200 EUR

Jacob E. Paans. 1876 - 1972. Hollandse gracht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

C. Groeneveld, Boerderij met boerin en punter
Resultaat: 200 EUR

Cornelis Groeneveld. 1882 - 1952. Boerderij met boerin en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 49 x B 50 cm. In goede staat.

J. Damstra, Eenden familie aan waterkant
Resultaat: 200 EUR

J. Damstra. 20e Eeuw. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen
Resultaat: 200 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse schilder Gerard Krol aan het plein air schilderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.

H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling
Resultaat: 200 EUR

H.A. van Trigt. 1829 - 1899. Egyptische voorstelling. Exodus, Moses. Verf iets beschadigd. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Grote marmeren zuil
Resultaat: 200 EUR

Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.

Antieke handspiegel, 1920
Resultaat: 200 EUR

Antieke vergulde bronzen handspiegel met pierrots en maan. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Oude/antieke marine dolk
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Franse tafelklok, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten tafelklok met verguld brons. Groot uurwerk, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Wortelnoten porselein kast
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 220 x 130 x 47 cm. In zeer goede staat.

Chesterfield oorfauteuil
Resultaat: 200 EUR

Bruin lederen Chesterfield oorfauteuil met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 88 x 85 cm. In goede staat.

Secretaire, Louis Philippe
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe secretaire met snijwerk en mooi binnenleven. Circa 1860. Stukje kroon af. Afmeting: 180 x 103 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.