Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6160
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Zilveren tabaksdoos & pijpschraper 645
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper
Startprijs 140 EUR
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren 1266
2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 63480 + 43716 3027
2x Roco H0: 63480 + 43716

Resultaat:

115 EUR

H. van Straaten, Hollands boeren interieur 1259
H. van Straaten, Hollands boeren interieur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 63684 + 63804 3020
2x Roco H0: 63684 + 63804

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom 6153
Grote 18e eeuwse Familie Rose kom

Resultaat:

305 EUR

Verkocht
2 Heren horloges, Fossil/Phillip 609
2 Heren horloges, Fossil/Phillip

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden dameshorloge met ketting 602
Gouden dameshorloge met ketting

Resultaat:

120 EUR

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1223
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 70 EUR
Antieke Heubach Köppolsdorf pop 3013
Antieke Heubach Köppolsdorf pop
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren parfumflacon 595
Zilveren parfumflacon

Resultaat:

40 EUR

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2426
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR
J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi 1216
J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi
Startprijs 200 EUR
Verkocht
A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret 1209
A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret

Resultaat:

50 EUR

Höchst figurengroep 6117
Höchst figurengroep
Startprijs 80 EUR
2x Imari vazen 6110
2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR
4 Zilveren sieraden met lapis lazuli 559
4 Zilveren sieraden met lapis lazuli
Startprijs 90 EUR
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6103
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Collier met granaat 552
Collier met granaat
Startprijs 140 EUR
Beurs met zilveren beugel 545
Beurs met zilveren beugel
Startprijs 70 EUR
E. Hoogewijs, Landschap met molen 1173
E. Hoogewijs, Landschap met molen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR