19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie metalen tafelspiegel met florale decor en amor. Circa 1915. Afmeting: 48 x 32 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.
Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.