Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.
Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...
19e Eeuwse Engelse staande klok. Met eikenhout en mahonie klokkast. Eén-daags. Afmeting: H 226 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 19e eeuwse staande klok. Huwelijk tussen Schwarzwald uurwerk en Biedermeier berkenhouten klokkast. Wormbeval. Afmeting: 240 x 50 x 26 cm. In matige toestand.
Vroeg 19e eeuwse Franse wit-marmeren Neo Gothische Charles Dix pendule met vergulde slinger en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje van ornament af, maar erbij. Afmeti...
Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Neo Gotische messing belvormige tafelklok met druivenranken, figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, stil uurwerk. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek messing vogelkooi klokje met vogeltje en bol met tijdaanduiding. D.P. No. 60694. Circa 1920. Functie niet getest. Veer goed. Afmeting: 13 x 7,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en datumaanduiding + harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.