42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Belgische ijkklok voor duiven klokken
Resultaat: 220 EUR

Antieke Schwarzwald klok
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Oude notenhouten zaagklok
Resultaat: 120 EUR

Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antiek Schwarzwald klokje, 1915
Resultaat: 110 EUR

Vergulde houten zonneklok
Resultaat: 80 EUR

Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.

Friese staartklok met scheepjes
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.