Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Met bloemenmeisje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse keramieken bakkersklok met distel decor en compositie metalen versieringen. Acht-daags stil uurwerk. Afmeting: 38 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen pendule in 18e eeuwse stijl. met plated cartouches. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting; 60 x 38 x 20 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.
Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen + Wedgwood plaquettes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.
Kleine notenhouten staande klok. Miniatuur. Met achtdaags-uurwerk, half-uurslag op bel. Pfeilkreuz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen bureauklok met jachthond. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...
19e Eeuws verguld latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Plated 19e eeuws miniatuur Vorderzappler klokje onder glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje met glazen stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje. Slinger mist. Le Roy a Paris. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws vergulde latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Neo Gotische vergulde miniatuur Hinterzappler. Roy a Paris. Met stolp. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse latoenkoperen Vorderzappler met amazones te paard. Met antieke stolp. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws albast Empire klokkenstel met florale decor. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Zonder slagwerk. Behoeft reiniging. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing versieringen. Circa 1890. Mogelijk Lenzkirch Nr. 17161-77. Achtdaags-uurwerk, halfuur slag op gongspiraal. Afmeting: 47 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker en speelwerk. Cylinder met kam. Circa 1890. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. E. Cartoux a Carpentras. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger, met trommelaar. Afmeting: 40 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing tafelklok met emaille cartouches. Historisme 1890. Lenzkirch A.U.G. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Lenzkirch bronzen klokkenstel met twaalf porseleinen plaquettes (één beschadigd/scheur). Met figuren voorstelling. Gemerkt Lenzkirch Aug. Nr. 764270. Halfuur-slag op gong. Afmeting:...
Originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Gegraveerde achterplatine. Gesigneerd Burhall Sallop. Halfuur-slag op bel, originele ebonisatie. Afmeting: 45 x 25 x 18 cm. In go...
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...
Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Afmeting: 28 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Eén deurtje mist aan zijkant. Afmeting: 31 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met zwart marmer. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten tafelklok met verguld brons. Groot uurwerk, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote originele vuurvergulde bronzen Empire pendule met sterrenkijker, lyra en deiana met boog. Zeer goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 33 x 11 cm. In g...
Italiaans drie-delig bronzen klokkenstel met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing gewichten, wijzerplaat en slinger. Geslepen glas. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande bolkop klok met snijwerk, messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Schotse staande klok. Achtdaags, halfuur-slag, seconden aanduiding en Augenwender. Afmeting: 230 x 67 x 27 cm. In goede staat.