Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met Schotse jager met jachthoorn. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Louis Seize vuurvergulde bronzen portaalpendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...
Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 x 42 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Weense vergulde wandklok met kwartier-slag en speeldoos. Trekkoord. Circa 1840. Restauraties, beschadigingen. Afmeting: 61 x 59 x 20 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...
19e Eeuwse mahoniehouten staande klok. Circa 1820. J.E. Hidd Whitby. Met eiken en intarsia. Plated en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Wijzer weg. Functie ni...
Drie-delig antiek Frans pendulestel met klokkendraagsters en vazen. Compositie metaal en marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 -58 cm. In goede staat.
Groot lot horloge-makers onderdelen + uurwerken et cetera. In doos. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Duitse Winterhalder Hofmeier geeboniseerde houten tafelklok met wekker op bel. Circa 1870. Afmeting: 34 x 22 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten pendule art nouveau met grote bronzen bel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Compositie metaal, deels gebruneerd, deels verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Deukje achter in klokkast. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Kuhschwanzpendel wandklok met bewerkte messing wijzerplaat en tinnen becijfering. Halfuur-slag op bel en spillegang. Afmeting: 26 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Schwarzwalder wandklok met houten tandwielen, houten uurwerk, slagwerk op twee bellen, wekker functie. Zonder slinger en gewichten. Afmeting: 52 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse kolompendule met boulle inleg, floraal, getorste zuilen, en messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen klok met muzikanten. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 29 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans notenhouten gestoken tafelklok met achtdaags-uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke pubklok/schoolklok. Achtdaags-uurwerk. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Oude schoolklok. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, compleet met sleutel en slinger. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Drie gewichten Duitse koekoeksklok met speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse St. Marti pendule. Houtbeschilderd met bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie patina. Afmeting: 154 cm. In goede staat.
Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder klok met koperen wijzerplaat en slagwerk. Afmeting: 35 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize staande klok met ijzeren uurwerk en wekkerfunctie. Twee-delig. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Louis Quinze staande klok met ijzeren uurwerk. Drie-delig. Anno 1770. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Gave Franse comtoise wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Franse Carrara marmeren Napoleon III klokkenstel met brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 39 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule. Circa 1860. Schilderend meisje. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 34 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.