Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Lectura pendule 3500
Zeldzame Lectura pendule

Resultaat:

3.000 EUR

Bouilleklok + console, 19e eeuw 3501
Bouilleklok + console, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Staande Friese klok 3502
Staande Friese klok

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Staande Friese klok 3503
Staande Friese klok

Resultaat:

1.900 EUR

Kapitale pendule met dolfijnen, 1860 3504
Kapitale pendule met dolfijnen, 1860
Startprijs 800 EUR
18e Eeuwse Zaanse klok 3505
18e Eeuwse Zaanse klok
Startprijs 3.000 EUR
Vuurvergulde officiersklok 3506
Vuurvergulde officiersklok
Startprijs 900 EUR
Vergulde lyra pendule 3507
Vergulde lyra pendule
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse Pieter Klock staande klok 3508
18e Eeuwse Pieter Klock staande klok
Startprijs 2.000 EUR
Franse skeletklok onder stolp 3509
Franse skeletklok onder stolp
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Frans porseleinen klokje 3510
Frans porseleinen klokje

Resultaat:

145 EUR

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok 3511
Grote 18e eeuwse Weense tafelklok
Startprijs 1.000 EUR
Franse porseleinen pendule 3512
Franse porseleinen pendule
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Albasten pendule met schommel 3513
Albasten pendule met schommel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3514
Franse vuurvergulde miniatuur pendule

Resultaat:

700 EUR

Franse vuurvergulde miniatuur pendule 3515
Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Startprijs 950 EUR
Directoire pendule 3516
Directoire pendule
Startprijs 500 EUR
Antieke pendule 3517
Antieke pendule
Startprijs 200 EUR
Antieke Franse boulle klok, 1900 3518
Antieke Franse boulle klok, 1900
Startprijs 625 EUR
Verkocht
Franse pendule met Wedgwood plaquettes 3519
Franse pendule met Wedgwood plaquettes

Resultaat:

550 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok 3520
18e Eeuwse Franse boulle klok
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Lyra pendule met marmer 3521
Lyra pendule met marmer

Resultaat:

400 EUR

Empire pendule met marmer 3522
Empire pendule met marmer
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antiek Franse wekkerklok. 1900 3523
Antiek Franse wekkerklok. 1900

Resultaat:

90 EUR

Schwarzwald klok, 1800 3524
Schwarzwald klok, 1800
Startprijs 1.700 EUR
Staande Friese klok 3525
Staande Friese klok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok 3526
18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Dubbele kap 3527
Friese staartklok, Dubbele kap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule 3528
Franse bronzen pendule

Resultaat:

180 EUR

Duitse tafelklok 3529
Duitse tafelklok
Startprijs 300 EUR
Antieke Amerikaanse wandklok, 1900 3530
Antieke Amerikaanse wandklok, 1900
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Lenzkirch regulateur, 1870 3531
Lenzkirch regulateur, 1870

Resultaat:

250 EUR

Lenzkirch wandklok, 1920 3532
Lenzkirch wandklok, 1920
Startprijs 140 EUR
Antieke Empire staande klok 3533
Antieke Empire staande klok
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Antiek Schwarzwald klokje, 1915 3534
Antiek Schwarzwald klokje, 1915

Resultaat:

110 EUR

3-Delig Frans klokkenstel 3535
3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 230 EUR
Verkocht
Franse bakkersklok, 19e eeuw 3536
Franse bakkersklok, 19e eeuw

Resultaat:

145 EUR

Franse Carrara pendule, 1870 3537
Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Vuurvergulde Franse pendule, 1840 3538
Vuurvergulde Franse pendule, 1840

Resultaat:

235 EUR

Jugendstil tafelklok, 1915 3539
Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 120 EUR
Antieke Duitse Junghans tafelklok 3540
Antieke Duitse Junghans tafelklok
Startprijs 160 EUR
Franse kolomklok met boulle, 1860 3541
Franse kolomklok met boulle, 1860
Startprijs 200 EUR
Franse kolomklok, 1870 3542
Franse kolomklok, 1870
Startprijs 180 EUR
Antieke schoolklok 3543
Antieke schoolklok
Startprijs 50 EUR
2x Oude pubklok 3544
2x Oude pubklok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Italiaanse lyra pendule 3545
Italiaanse lyra pendule

Resultaat:

340 EUR

Schwarzwalder wandklok 3546
Schwarzwalder wandklok
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Vergulde houten zonneklok 3547
Vergulde houten zonneklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Reiswekker met datum 3548
Reiswekker met datum

Resultaat:

180 EUR

Dubbele reiswekker 3549
Dubbele reiswekker
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Messing reiswekker met speelwerk 3550
Messing reiswekker met speelwerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse marmeren pendule, 1880 3551
Antieke Franse marmeren pendule, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse Serpekin regulateur 3552
Duitse Serpekin regulateur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cloisonne tafelklok 3553
Cloisonne tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 19e eeuw 3554
Friese staartklok, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3555
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3556
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Duitse vrijslinger 3557
19e Eeuwse Duitse vrijslinger

Resultaat:

70 EUR

Messing reiswekker 3558
Messing reiswekker
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil klok , 1915 3559
Antieke Jugendstil klok , 1915

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald wandklok, 1900 3560
Antieke Schwarzwald wandklok, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Doos met klokken/onderdelen 3561
Doos met klokken/onderdelen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kleine Schippertjes klok 3562
Kleine Schippertjes klok

Resultaat:

45 EUR

2x Schoolklokken 3563
2x Schoolklokken
Startprijs 60 EUR
Bakelieten wandklok, 1940 3564
Bakelieten wandklok, 1940
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Eiken tafelklok 3565
Eiken tafelklok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3566
Friese staartklok

Resultaat:

65 EUR

19e Eeuwse wandklok 3567
19e Eeuwse wandklok
Startprijs 60 EUR
Oude Duitse portaalklok 3568
Oude Duitse portaalklok
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 3569
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1900 3570
Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Friese staartklok met scheepjes 3571
Friese staartklok met scheepjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3572
Antieke Franse pendule

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Brevette Bulle Clock 3573
Antieke Brevette Bulle Clock

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok 3574
Engelse tafelklok

Resultaat:

275 EUR

Franse porseleinen klok 3575
Franse porseleinen klok
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Belgische ijkklok voor duiven klokken 3576
Belgische ijkklok voor duiven klokken

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur 3577
Antieke Junghans regulateur

Resultaat:

55 EUR

Antieke Franse pendule, 1860 3578
Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 150 EUR
Franse Carrara pendule, 1870 3579
Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Franse comtoise 3580
Franse comtoise

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Quinze staande klok 3581
18e Eeuwse Louis Quinze staande klok

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Seize staande klok 3582
18e Eeuwse Louis Seize staande klok

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schilderijklok 3583
Schwarzwalder schilderijklok

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke Schwarzwalder klokken 3584
2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR
Schwarzwalder klok 3585
Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Eiken regulateur 3586
Eiken regulateur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Klok, Schwarzwalder-stijl 3587
Klok, Schwarzwalder-stijl

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3588
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kieninger staande klok 3589
Kieninger staande klok

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Staande klok 3590
Staande klok

Resultaat:

75 EUR

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3591
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR
Franse St. Marti pendule 3592
Franse St. Marti pendule
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Drie gewichten koekoeksklok 3593
Drie gewichten koekoeksklok

Resultaat:

280 EUR

Antieke Kienzle schoolklok, 1920 3594
Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oude schoolklok 3595
Oude schoolklok

Resultaat:

45 EUR