42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930 3596
Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930
Startprijs 40 EUR
Antieke pubklok, 1920 3597
Antieke pubklok, 1920
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse pendule 3598
Antieke Franse pendule

200 EUR

Oude schoolklok 3599
Oude schoolklok
Startprijs 35 EUR
4x Oude/antieke duivenklokken 3600
4x Oude/antieke duivenklokken
Startprijs 70 EUR
Franse tafelklok, 19e eeuw 3601
Franse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 135 EUR
3-Delig klokkenstel 3602
3-Delig klokkenstel

150 EUR

Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3603
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Oude Swiza lantaarnklok 3604
Oude Swiza lantaarnklok

85 EUR

Antieke Franse wekkerklok, 1900 3605
Antieke Franse wekkerklok, 1900

100 EUR

Antieke Franse wekkerklok, 1900 3606

100 EUR

Antieke Franse wekkerklok, 1900 3607

100 EUR

Antieke klok, 1900 3608
Antieke klok, 1900

80 EUR

Antieke Franse kolompendule 3609
Antieke Franse kolompendule
Startprijs 190 EUR
2x Delfts klokkenstel 3610
2x Delfts klokkenstel
Startprijs 60 EUR
Antieke regulateur, 1890 3611
Antieke regulateur, 1890

90 EUR

Mahonie bimbam regulateur, 1920 3612
Mahonie bimbam regulateur, 1920
Startprijs 40 EUR
2x Antieke pendules, 1930 3613
2x Antieke pendules, 1930

40 EUR

Antiek Engels uurwerk, 1900 3614
Antiek Engels uurwerk, 1900

60 EUR

Antieke Schwarzwald wandklok 3615
Antieke Schwarzwald wandklok
Startprijs 700 EUR
Duitse Kuhschwanz wandklok 3616
Duitse Kuhschwanz wandklok
Startprijs 600 EUR
Antieke Franse pendule , 1860 3617
Antieke Franse pendule , 1860
Startprijs 140 EUR
Antieke Franse klok met bel, 1900 3618
Antieke Franse klok met bel, 1900
Startprijs 80 EUR
Empire klokje 3619
Empire klokje

60 EUR

Franse Brevete  bureauklok 3620
Franse Brevete bureauklok
Startprijs 80 EUR
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870 3621
Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870
Startprijs 70 EUR
Antieke Franse pendule, 1870 3622
Antieke Franse pendule, 1870

50 EUR

Antiek marmeren klokkenstel, 1880 3623
Antiek marmeren klokkenstel, 1880

100 EUR

Antieke Schwarzwald klok 3624
Antieke Schwarzwald klok

160 EUR

Oude notenhouten zaagklok 3625
Oude notenhouten zaagklok

120 EUR

Lot horloge-makers onderdelen 3626
Lot horloge-makers onderdelen

100 EUR

Antiek Frans pendule stel, 1880 3627
Antiek Frans pendule stel, 1880
Startprijs 250 EUR
Franse comtoise  , 19e eeuw 3628
Franse comtoise , 19e eeuw

60 EUR

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3629
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915

120 EUR

Engelse staande klok, 1820 3630
Engelse staande klok, 1820
Startprijs 120 EUR
Franse pendule, 1870 3631
Franse pendule, 1870
Startprijs 220 EUR
Antieke Weense wandklok met muziek, 1840 3632
Antieke Weense wandklok met muziek, 1840
Startprijs 550 EUR
Franse pendule, 1880 3633
Franse pendule, 1880

100 EUR

Oude mini-reiswekker 3634
Oude mini-reiswekker
Startprijs 125 EUR
2x Antieke tafelklokjes, 1900 3635
2x Antieke tafelklokjes, 1900

100 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur, 1910 3636
Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Startprijs 60 EUR
Engelse staande klok 3637
Engelse staande klok

80 EUR

Antieke Cartel wandklok, 1800 3638
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR
Vuurvergulde portaalpendule, 1800 3639
Vuurvergulde portaalpendule, 1800
Startprijs 550 EUR
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840 3640
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 500 EUR
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3641
Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startprijs 675 EUR
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw 3642
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 3.750 EUR
Duitse staande klok, 1725 3643
Duitse staande klok, 1725

250 EUR

Schotse staande klok, 19e eeuw 3644
Schotse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Antieke Duitse staande klok, 1920 3645
Antieke Duitse staande klok, 1920
Startprijs 300 EUR
Duitse bolkop staande klok, 1920 3646
Duitse bolkop staande klok, 1920
Startprijs 200 EUR
3-Delig klokkenstel 3647
3-Delig klokkenstel
Startprijs 80 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3648
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.600 EUR
Franse tafelklok, 19e eeuw 3649
Franse tafelklok, 19e eeuw

200 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3650
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Antieke Capucijner officiersklok, 1800 3651
Antieke Capucijner officiersklok, 1800
Startprijs 1.700 EUR
Antieke Capucijner Officiersklok 3652
Antieke Capucijner Officiersklok
Startprijs 1.700 EUR
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3653
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.900 EUR
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3654
Startprijs 2.700 EUR
Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw 3655
Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 1.750 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3656
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 200 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3657
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 200 EUR
Franse wandklok, 19e eeuw 3658
Franse wandklok, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3659
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 120 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3660
Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 120 EUR
Franse comtoise staande klok 3661
Franse comtoise staande klok

60 EUR

Antieke Duitse tafelklok, 1890 3662
Antieke Duitse tafelklok, 1890
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3664
Franse comtoise, 19e eeuw

90 EUR

Duits porseleinen klokje 3665
Duits porseleinen klokje
Startprijs 100 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3666
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 180 EUR
Antieke Junghans regulateur, 1890 3667
Antieke Junghans regulateur, 1890

25 EUR

Jugendstil regulateur, 1915 3668
Jugendstil regulateur, 1915

15 EUR

Staande klok, 1920 3669
Staande klok, 1920

50 EUR

Kleine Franse pendule, 19e eeuw 3670
Kleine Franse pendule, 19e eeuw

30 EUR

Staande Junghans klok, 1930 3671
Staande Junghans klok, 1930
Startprijs 80 EUR
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw 3672
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Albast Empire klokkenstel 3673
Albast Empire klokkenstel

250 EUR

Weense tafelklok, 18e eeuw 3674
Weense tafelklok, 18e eeuw

350 EUR

Antieke Vorderzappler, 19e eeuw 3675
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler 3676
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler 3677
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Startprijs 200 EUR
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw 3678
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw

200 EUR

Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw 3679
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Le Roy parelmoer Hinterzappler 3680
Le Roy parelmoer Hinterzappler
Startprijs 200 EUR
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw 3681
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw 3682
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw

180 EUR

Antiek vogelkooi klokje, 1920 3683
Antiek vogelkooi klokje, 1920

80 EUR

Franse Louis Seize pendule, 1800 3684
Franse Louis Seize pendule, 1800

150 EUR

Messing tafelklok, 1880 3685
Messing tafelklok, 1880

100 EUR

Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3686
Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1880 3687
Antieke Franse bureauklok, 1880

90 EUR

Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3688
Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Startprijs 150 EUR
Marmeren Charles Dix pendule 3689
Marmeren Charles Dix pendule

180 EUR

Antieke Franse bureauklok, 1900 3690
Antieke Franse bureauklok, 1900

80 EUR

Franse pendule, 1860 3691
Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Romantische Franse pendule, 1860 3692
Romantische Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR