Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Reiswekker met datum 3548
Reiswekker met datum

Resultaat:

180 EUR

Dubbele reiswekker 3549
Dubbele reiswekker
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Messing reiswekker met speelwerk 3550
Messing reiswekker met speelwerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse marmeren pendule, 1880 3551
Antieke Franse marmeren pendule, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse Serpekin regulateur 3552
Duitse Serpekin regulateur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cloisonne tafelklok 3553
Cloisonne tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 19e eeuw 3554
Friese staartklok, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3555
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3556
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Duitse vrijslinger 3557
19e Eeuwse Duitse vrijslinger

Resultaat:

70 EUR

Messing reiswekker 3558
Messing reiswekker
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil klok , 1915 3559
Antieke Jugendstil klok , 1915

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald wandklok, 1900 3560
Antieke Schwarzwald wandklok, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Doos met klokken/onderdelen 3561
Doos met klokken/onderdelen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kleine Schippertjes klok 3562
Kleine Schippertjes klok

Resultaat:

45 EUR

2x Schoolklokken 3563
2x Schoolklokken
Startprijs 60 EUR
Bakelieten wandklok, 1940 3564
Bakelieten wandklok, 1940
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Eiken tafelklok 3565
Eiken tafelklok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3566
Friese staartklok

Resultaat:

65 EUR

19e Eeuwse wandklok 3567
19e Eeuwse wandklok
Startprijs 60 EUR
Oude Duitse portaalklok 3568
Oude Duitse portaalklok
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 3569
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse glaspendule, 1900 3570
Antieke Franse glaspendule, 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Friese staartklok met scheepjes 3571
Friese staartklok met scheepjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3572
Antieke Franse pendule

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Brevette Bulle Clock 3573
Antieke Brevette Bulle Clock

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok 3574
Engelse tafelklok

Resultaat:

275 EUR

Franse porseleinen klok 3575
Franse porseleinen klok
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Belgische ijkklok voor duiven klokken 3576
Belgische ijkklok voor duiven klokken

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur 3577
Antieke Junghans regulateur

Resultaat:

55 EUR

Antieke Franse pendule, 1860 3578
Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 150 EUR
Franse Carrara pendule, 1870 3579
Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Franse comtoise 3580
Franse comtoise

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Quinze staande klok 3581
18e Eeuwse Louis Quinze staande klok

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Seize staande klok 3582
18e Eeuwse Louis Seize staande klok

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Schwarzwalder schilderijklok 3583
Schwarzwalder schilderijklok

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke Schwarzwalder klokken 3584
2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR
Schwarzwalder klok 3585
Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Eiken regulateur 3586
Eiken regulateur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Klok, Schwarzwalder-stijl 3587
Klok, Schwarzwalder-stijl

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3588
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kieninger staande klok 3589
Kieninger staande klok

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Staande klok 3590
Staande klok

Resultaat:

75 EUR

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3591
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR
Franse St. Marti pendule 3592
Franse St. Marti pendule
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Drie gewichten koekoeksklok 3593
Drie gewichten koekoeksklok

Resultaat:

280 EUR

Antieke Kienzle schoolklok, 1920 3594
Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oude schoolklok 3595
Oude schoolklok

Resultaat:

45 EUR