Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antieke Friese kerfsnede
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.

Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Lot antieke gespen (10x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van tien antieke Oosterse gespen. Divers. Onder andere China. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lot tinnen figuren
Startprijs 70 EUR

Zes doosjes met fijn gegoten tinnen figuren in 17e eeuwse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 1,5 - 4 cm. In goede staat.

2x Hollands antiek
Resultaat: 65 EUR

Twee maal Hollands antiek. Bestaande uit: Wijwaterbak, keramiek, geglazuurd, 1880, reparatie. Twee Zuiderzee figuren. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen penkandelaar
Startprijs 130 EUR

18e - 19e Eeuwse Neo Gothische bronzen penkandelaar met leeuwen. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Beeldje op houten basement
Startprijs 30 EUR

Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke koetsstoof, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke metalen velours beklede koetsstoof. Circa 1900. Afmeting: 18 x 13,5 x 5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Antieke scheerset, 1915
Startprijs 70 EUR

Antieke bewerkte twee-delige scheerset. Jugendstil. Circa 1915. Crown Castill. Eén heft beschadigd, maar stukje is erbij. Afmeting: 17,5 x 6,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse figurengroep
Startprijs 280 EUR

Fraaie antieke Japanse figurengroep. Circa 1900. Houtgesneden, gepolychromeerd en met ivoor. Circa 1880. Afmeting: 15 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Lot antiek koper, Divers
Resultaat: 35 EUR

Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Chinees vogelkooitje van bamboe
Startprijs 30 EUR

Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.

Oude messing bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Oude messing bureaulamp met beschilderde gebloemde glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

3x Messing lampen
Startprijs 60 EUR

Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

3x Petroleumlamp, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen petroleumlampen. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Lot antieke zakhorloge kasten
Startprijs 40 EUR

Lot antieke zakhorloge beschermkasten. Divers. Nikkel, zilver, koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5 - 6 cm. In goede staat.

3x Antiek koperen zwavelbakjes
Startprijs 75 EUR

Drie antiek bewerkte koperen zwavelbakjes. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

Simon Rynbende likeurfles
Resultaat: 30 EUR

50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke notenkraker, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke houtgestoken notenkraker in de vorm van een kabouter. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Antiek messing, 1900
Startprijs 30 EUR

Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

2x Parfumflessen Picasso-stijl
Startprijs 80 EUR

Twee Picasso-stijl parfum flacons met gezichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese spekstenen opengewerkte wierookbrander met Foo-honden. Afmeting: 16 x 18 x 5 cm. In goede staat.

3x Chinees lakwerk, divers
Startprijs 60 EUR

Drie maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lakwerk console met porseleinen plaquettes. Lakwerk stapeldoos met porseleinen plaquettes. Hardhouten opiumkastje met karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 23...

Antieke Japanse tinnen dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Chinese tinnen dekseldoos met kraanvogel, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.

Antiek Chinees kistje met inleg
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees hardhouten kistje met parelmoer belijmd. Landschappen, figuren decor. Krimpnaden in hout. Afmeting: 7 x 24 x 13 cm. in redelijk/goede staat.

Model wenteltrap
Startprijs 40 EUR

Modelhouten wenteltrap. Tweede helft 20e eeuw. Vurenhout met hardboard. Gesigneerd J. de Swart. Afmeting: 80 x 50 x 35 cm. In goede staat.

2x Plaquettes, Brons/zilver
Startprijs 50 EUR

Twee plaquettes. Eén maal antiek brons, Maria met kruis. Eén maal 925/000 zilveren plaquette, moeder met kind. Italië. 21e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Lot koper/messing (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Scheepsketel, twee cake-vormen en een blaker. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Antieke Chinese albasten dekseldoos, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese albasten gesneden dekseldoos. Circa 1900. Afmeting: 15 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos
Startprijs 360 EUR

Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Oud Engels scheepskompas
Startprijs 75 EUR

Groot oud Engels scheepskompas van messing. James Morton Ltd. Sunderland. Zonder vloeistof. Circa 1930 - 1940. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.

4x Oosterse dekseldoosjes
Startprijs 40 EUR

Vier diverse Oosterse dekseldoosjes van porselein, lakwerk, hout. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.

6x Japans lakwerk
Startprijs 50 EUR

Zes maal oud/antiek Japans lakwerk. Onder andere dekseldoosjes en brievenhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

Antiek tinnen snuifdoosje, 1915
Startprijs 50 EUR

Antieke geëtste tinnen Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.

Indonesisch altaarstuk
Startprijs 60 EUR

Indonesisch houtgestoken verguld, gepolychromeerd altaarstuk met ronde uitsparingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 34 x 21 cm. In goede staat.

Antieke A'damse School spiegel 1925
Startprijs 60 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School spiegel. Mogelijk ontwerp Conrad Fehn. Circa 1925. Afmeting: H 52 x B 62 cm. In goede staat.

Klein antiek spiegeltje
Resultaat: 50 EUR

Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels
Resultaat: 60 EUR

Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Italiaans design lampje
Startprijs 50 EUR

Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Hoeketagieres, 1870
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten hoeketageres. Circa 1870. Afmeting: 32 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Lot plated (4x)
Resultaat: 30 EUR

Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Samovaar
Startprijs 200 EUR

Twee grote Russische messing samovaars uit de 80er jaren. Afmeting: 50 x ø 24 cm. 1 kraantje mist verder In goede staat.

4x Messing bloempotten
Startprijs 100 EUR

Vier antieke messing bloempotten met druivenranken, leeuwenkoppen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 - 26 cm. In goede staat.

Houten jaren 50 design aapje
Resultaat: 50 EUR

Houten jaren 50 design aapje in de stijl van Kay Bojesen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Franse ivoren naaldendoos
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse ivoren naaldendoos. Afmeting: 1,5 x 3,5 x 6 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Resultaat: 65 EUR

Fijngeschilderd 19e eeuws miniatuur schilderij met figuren/vogel decor. Afmeting: ø 7 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, 1900
Startprijs 100 EUR

Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Oude Amerikaanse hydrometer
Startprijs 55 EUR

Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Afrikaanse gestoken wandelstok
Startprijs 60 EUR

Afrikaanse houtgestoken wandelstok met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Startprijs 50 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Meyi trekpotje
Startprijs 100 EUR

Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Indonesische lamp
Startprijs 45 EUR

Oude Indonesische houtgestoken lamp met Boeddhistische figuren op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 35 cm. In goede staat.

2x Marionette poppen
Resultaat: 90 EUR

Twee oude marionet poppen gemaakt van hout met metalen harnassen. Ridders. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

5x Amsterdamse School koperwerk
Startprijs 60 EUR

Vijf maal Amsterdamse School koperwerk. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Vier schalen en één wandblaker (Bannink Haarlem). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Naaikistje met geheime lade
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke inktpotten
Startprijs 35 EUR

Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Groene tuinbloempot op voet
Resultaat: 35 EUR

Grote betonnen tuinbloempot. Groen/goud. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 x ø 62 cm. In goede staat.

3x Leren Donkervoort jassen
Resultaat: 160 EUR

Drie gebruikte lederen Donkervoort heren jassen. Gebruikssporen. Maat: Large. In redelijk/goede staat.

2x Oude miniaturen met been
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Dames + herenportret. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.

Vergulde messing inktpot, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

Blaker + potje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Plated messing klok-omranding, 1800
Startprijs 40 EUR

Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.

Oosters messing bewerkt tablet
Startprijs 90 EUR

Groot antiek Oosters bewerkt messing tablet met figuren en ranken. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.

2x oude Afrikaanse bewerkte hoornen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Afrikaanse bewerkte hoornen met figuren. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Bureauset
Startprijs 50 EUR

Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen, gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Oude kassa
Resultaat: 40 EUR

50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws houtgestoken
Resultaat: 50 EUR

Twee maal houtgestoken. Bestaande uit: 18e Eeuwse kandelaar met polychromie, stam gelijmd. Maria met kindje Jezus, latere periode. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

2x Antieke wandlampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse cloisonne dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.

6x Japanse lakdoosjes
Startprijs 50 EUR

Zes oude/antieke beschilderde Japanse lakdoosjes. Divers. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke lijsten
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse lijsten. Onder andere; één maal bladgoud met veren hoeken. Doekmaat: H 34,5 x B 35,5 cm / H 65 x B 49,5 cm. In goede staat.

Lot diversen, tabak etc.
Resultaat: 60 EUR

Lot diversen, tabak etc. Bestaande uit: Eén notenhouten tabakspot. Twee asbakken van Uiltje sigaren, chips. Twee gietijzeren bokjes met uilen. Eén Hudson sigaren reclame (showcard). Afmeting: 10 - 33 ...

Antieke gobelin, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke gobelin met jagers en wildvoorstelling. Circa 1920. Afmeting: 128 x 183 cm. In goede staat.

Lot grijs gewolkt emaille (11X)
Resultaat: 40 EUR

Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.

Antieke mahonie theestoof
Startprijs 40 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.

Console piedestal, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke hardhouten Chinese piedestal voor vaas. Met klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 22 - ø 32 cm. In goede staat.

2x Houten kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.

Antieke tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met rijtuigen voorstelling. Afmeting: 3,5 x 15 x 4,8 cm. In goede staat.

Fraaie zwarte waaier
Resultaat: 25 EUR

Fraaie zwarte waaier met florale graveringen en doek met zwerm vliegende zwaluwen. Afmeting: circa 34,5 cm. In goede staat.

Gekleurde benen waaier
Resultaat: 90 EUR

Gekleurde benen waaier, deels opengewerkt en met fraaie afbeeldingen van onder andere musicerende dames, bloemen en bijen. In originele bewaardoos. Afmeting: circa 24,5 cm. Gewicht: circa 50 gram. In ...

Microscoop in kist
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 24 x 7 x 8 cm. In goede staat.

4-Delig antiek theeservies, 1920
Startprijs 40 EUR

Vier-delig antiek vernikkeld theeservies. Paar deukjes. Circa 1920. Afmeting: 23 x 40 x 16 cm. In goede staat.

Oude PTT telefoon
Startprijs 60 EUR

Oude PTT test-telefoon in lederen foudraal. Circa 1950. Afmeting: 35 x 11 x 11 cm. In goede staat.

2x Oude miniaturen
Startprijs 60 EUR

Twee oude miniaturen. Deels geschilderd. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

2x Aziatische tafelbellen
Startprijs 50 EUR

Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

3x Hollands antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek Hollands koperwerk. Bestaande uit: Kopergeslagen lectuurbak met zeegezicht + Kopergeslagen kolenbak met zeegezicht + Blaasbalg, Michiel de Ruyter. Afmeting: 40 - 52 cm. In goede staat...

Oude Chinese sculptuur
Startprijs 45 EUR

Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderij
Resultaat: 75 EUR

Twee miniaturen in messing omlijsting. Louis Seize-stijl. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 15,5 x 13 x 1 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderij
Resultaat: 75 EUR

Twee miniaturen in messing omlijsting. Louis Seize-stijl. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 15,5 x 13 x 1 cm. In goede staat.

2x Antiek
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

3x Oude lijsten
Startprijs 75 EUR

Drie oude goud-kleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.

2x Antieke spaarpotten, 1930
Startprijs 60 EUR

Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.