Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse handbeschilderde porseleinen tabakspijpen. Eén maal groot, herten in natuur decor. Eén maal reservisten pijp, Reservist Meissner mit mädchen kann passieren. 4 Comp. Infanterie Nr. ...
Groot 19e eeuws messing processiekruis met houten steel. Anno 1837. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws gewichtenblok uit Leeuwarden met zeven gewichten van messing. Geijkt. Afmeting: 19 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
Zeldzame grote tinnen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zilver-tinnen bloempot met rondom putti decor. Bodem beschadigd. Afmeting: 25 x ø 32 cm. In redelijke/goede staat.
Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse getorste lampenvoet met drie bokkepoten. Afmeting: H 173 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Grote antieke staande smeedijzeren petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing geëmailleerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen messing petroleumlamp met florale decor. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek opaline glas. Handbeschilderd. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal vaas en één maal petroleumlamp. Afmeting: 26 - 53 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee maal Aziatisch brons. 19e - 20e Eeuw. Eén maal wierookbrander, Koro. Eén maal Chinese schaal met draak, paradijsvogel en bodemmerk. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten weegschaal. Afmeting: 61 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...
Drie maal brons. Bestaande uit: Grote bel, tafelbel, vijzel met stamper. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse roodkoperen kraantjeskan met porselein. Eén chip. Afmeting: 36 x ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Antiek vergulde compositie metalen lampenvoet op albast basement. Vrouw met mandoline. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm.
Oude bureaulamp met groen-glazen kap en messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen tafellampen met messing. Handbeschilderd, floraal. Eén maal Sevres bloem er af. Afmeting: H 46 - H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Tiffany-stijl lampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm ø. In goede staat.
Uit been gestoken dekseldoosje met walvisvaarders. 20e Eeuw. Afmeting: L 9,5 x B 5,5 x H 2,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos met mozaïek op deksel. Turnbridge Ware. Circa 1900. Afmeting: 10 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Antiek houten lakwerk doosje met vakverdeling en figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 13,5 x 2 x 10 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theekist. Orgelgebogen met drie messing theeflacons. Afmeting: 14 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen met sprinkhaan en floraal decor. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde theekist. Drie stukjes gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde lepeldoos met bolpootjes. Eén stukje mist. Afmeting: 15 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse plated koektrommel met benen knop. Bewerkt. Afmeting: 16 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Ridders. Circa 1920. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen historisme zeven-lichts kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Deels gebruneerd. Barok-stijl. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen inktpotten. Afmeting: ø 7 - ø 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen altaren, onder andere met vogels. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote Oosterse bronzen bellen aan bronzen kettingen. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen vaas met aan beide zijden figuren decors. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse bronzen handbel. Klepel vervangen later. Afmeting: 20,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Vier maal antiek cloisonne op messing in Fabergé-stijl. Bestaande uit: Eén kop en schotel, goed. Eén sigaretten mondstuk, goed. Eén pillendoosje. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese geëmailleerde vazen met Familie Rose decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Groot antiek gebrandschilderd houten paneel met kasteel voorstelling en adelijke figuren. Sainte Elisabeth de Hongry. Circa 1900. Afmeting: 67 x 112 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bureauthermometer met haan, jager en kind. Gietijzer met messing. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
Antieke vier-delige toiletset. Circa 1930. Filigrain messing met bewerkt malachiet. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken heilige diorama. Hagar en Ismaël. Circa 1900. Afmeting: 44 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese houtgestoken wandconsoles met Chinese godheden. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Antieke messing hoorn des overvloeds. Circa 1900. Afmeting: 33 x 34 x 14 cm. In goede staat.
Drie mooie antieke Oosterse waaiers. Eén maal benen lamellen met figuren decor. Eén maal beschilderd zijde met figuren/landschap decor. Eén maal zijde handwerk met vogel decor. Afmeting: 21 - 43 cm. I...
Oude/antieke houten Russische kovsch (drankhouder). Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruineerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.