Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met florale + vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.
Art Deco metalen bureaulamp met formika zichtscherm. Circa 1925. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese snuffbottles. Divers. 2x Porselein, 1x meerschuim. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote porseleinen paraplubak met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen handspiegel met pierrots en maan. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl messing tassa met dolfijnen en een schilderij standaard. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x ø 23 cm / 12 x 15 x 32 cm. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen. Electrisch. Gemerkt Steiner. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse miniaturen. Damesportretten. Gesigneerd. Handgeschilderd. Eén maal Madonna Fiorentina Filippo Zippi Firenso. Eén maal Comtesse de Fugina de Mignard Fireuse. Afmeting: 5,5 x 4,3 cm. In ...
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met geslepen gesatineerd glas en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 90 x ø 55 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Twee parker pennen, model Sonnet, blauw met een rollerbal en een vulpen. In goede staat
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Oldenhove Tabak No. 2. Guldens' Baai Maja. Twee maal Douwe Egberts Koffie-Thee. Afmeting: 48 - 51 cm. In red...
Twee oude Van Rossum's Troost tabak affiches. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm / H 80 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek stukwerk met hout. Wandspiegels met kandelaren. Kleine beschadigingen. Bronskleurig. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Zwart tasje, prachtige versierd met kraaltjes. ø 13x30cm. In goede staat
Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Drie-kleurige 50er jaren staande lamp met drie bakelieten fittingen en houten voet. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp van glas-in-lood, in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Oude messing hallamp. Drie-lichts. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 50 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.
Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken tafellampen met brons. Rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.