Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude tuinornamenten
Startprijs 50 EUR

Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Diverse ornamenten (6x)
Startprijs 90 EUR

Mand met zes cement gegoten tuinornamenten met druivenranken. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.

Parfumhoorn
Resultaat: 35 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

Lot tin
Resultaat: 15 EUR

Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Japanse of Indonesische pop, 1930
Startprijs 25 EUR

Oude Japanse of Indonesische handbeschilderde papier mache theater pop. Eén houten voetje mist. Circa 1930. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.

Kleine bronzen vijzel, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese lakwerk schrijfkist
Startprijs 25 EUR

Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.

6x Reisikonen van steen
Resultaat: 35 EUR

Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

3x Antieke bronzen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Drie antieke bronzen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Japanse cloisonne siervazen met draken en paradijsvogels. Meiji. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Art Nouveau vakverdeelschaal
Startprijs 20 EUR

Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Resultaat: 75 EUR

Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1880
Startprijs 65 EUR

Antiek historisme tafelstuk met kristallen vaas. Compositie metaal. Circa 1880. Eén minimale chip. Afmeting: 40 x 17 cm ø. In goede staat.

3x Bamboe penselenvazen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.

2x Chinese cloissonné dekselpotjes
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinese cloisonne gemberpotten met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x ø 9 cm. In goede staat.

Mini schaakspel
Startprijs 30 EUR

Mini schaakspel met benen schaakstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 2 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bronzen vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met florale + vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek Engels bordenrek, 1900
Startprijs 20 EUR

Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.

Afrikaanse boot met figuren
Startprijs 100 EUR

Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.

3x Engelse Holophane lampen
Startprijs 100 EUR

Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.

Antiek knottenkistje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinees beeld
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinese roodlak geisha met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Pelgrims' kruis
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuws gesneden notenhouten pelgrims' Heilig kruis met inhoud zes heiligen. Afmeting: 21 x 7,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Goudweegschaal
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...

2x Moderne schemerlamp
Startprijs 30 EUR

Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.

Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse koperen Neo Gotische kaarskandelaar met leeuwenpoten. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

4x Antieke stolpvoeten
Startprijs 60 EUR

Vier antieke houten geeboniseerde stolpvoeten. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

3x Antieke Friese kerfsnede
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.

Houten plaquette, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Lot verguld messing beslag, 1800
Resultaat: 30 EUR

Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Lot antieke gespen (10x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van tien antieke Oosterse gespen. Divers. Onder andere China. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Lot tinnen figuren
Startprijs 70 EUR

Zes doosjes met fijn gegoten tinnen figuren in 17e eeuwse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 1,5 - 4 cm. In goede staat.

2x Hollands antiek
Resultaat: 65 EUR

Twee maal Hollands antiek. Bestaande uit: Wijwaterbak, keramiek, geglazuurd, 1880, reparatie. Twee Zuiderzee figuren. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke zwavelstokhouder, 1900
Resultaat: 115 EUR

Antieke compositie metalen koud beschilderde zwavelstokjeshouder in de vorm van een soort papegaai. Circa 1900. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Kralentas
Resultaat: 50 EUR

Zwart tasje, prachtige versierd met kraaltjes. ø 13x30cm. In goede staat

Kralentas met zilveren beugel
Startprijs 190 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met vrouwenfiguren. Voorzien van zilveren ketting. MT.: A.Molenberg, Groningen, jl.: J.:1919. 16x28cm. Bevestigd aan een fraaie kr...

2x Oude Oosterse gordelknopen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.

Lot decoratie figuren+consoles
Resultaat: 95 EUR

Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

Lot decoratieve artikelen
Startprijs 60 EUR

Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Decoratieve houten putti
Resultaat: 90 EUR

Grote decoratieve houten gepolychromeerde putti met schelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Vrouwenbuste op console
Resultaat: 110 EUR

Decoratieve metalen vrouwenbuste op compositie piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse stijgbeugels
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.

19e Eeuwse hengselmand, 1870
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse vergulde hengselmand met kristallen binnenschaal. Messing verguld. Circa 1870. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.

4x Lampen, divers
Startprijs 70 EUR

Vier lampen. Divers. Bestaande uit: Buitenlamp, circa 1920. Smeedijzeren tafellamp, circa 1950. Koperen lampenvoet, circa 1920. Messing wandlamp, 20e eeuw. Afmeting: 30- 40 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Resultaat: 80 EUR

Gave 19e eeuwse gecontourneerde schildpaddoos. Zonder pootjes. Afmeting: L 15 x B 7,5 x H 4,5 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse dekseldoos
Startprijs 180 EUR

19e Eeuwse dekseldoos. Messing verguld met kristal. Eén chip binnenrand. Floraal. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.

19e Eeuws tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.

Oud lederen motorpak
Startprijs 30 EUR

Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.

Antieke (water)bronplaat
Startprijs 100 EUR

Antieke marmeren (water)bronplaat met cherubijnkop. Afmeting: 50 x 40 x 5 cm. In goede staat.

Houtgestoken Balinees paneel
Resultaat: 45 EUR

Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Droste Cacao blik
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Droste Cacao blik
Startprijs 100 EUR

Antiek Droste Cacao blik van 2,5 kilogram. Haarlem-Holland. Circa 1920. Afmeting: 27 x 15 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Droste Cacao blik
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollands Droste Cacao blik. Vijf kilogram blik. Circa 1920. Haarlem. Afmeting: 28 x 19 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Hermes damestas
Startprijs 250 EUR

Franse Hermes Paris damestas met linnen en leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 7 cm. In goede staat.

50er Jaren staande lamp
Resultaat: 90 EUR

Drie-kleurige 50er jaren staande lamp met drie bakelieten fittingen en houten voet. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Verchroomde bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp in vorm van eend
Resultaat: 45 EUR

Tiffany-stijl lamp van glas-in-lood, in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 26 x 11 cm. In goede staat.

Messing hallamp
Resultaat: 90 EUR

Oude messing hallamp. Drie-lichts. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 50 x ø 20 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp
Startprijs 200 EUR

Italiaanse vergulde houten Barok-stijl tafellamp. Eén vleugel los er bij. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.

2x Italiaanse albasten lampen
Startprijs 50 EUR

Twee Italiaanse albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Kristallen plafondlamp
Startprijs 150 EUR

Grote messing plafonniere met kristal. Midden 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 55 cm. In goede staat.

2x Oude plafondlampen
Startprijs 80 EUR

Twee oude plafond hanglampen. Eén maal zakkroonlamp met geslepen kristal. Eén maal ovaal met messing + kristalglas. Afmeting: 46 x ø 26 cm. / 32 x 37 x 25 cm. In goede staat.

Ronde laagjes-hanglamp, 1960
Resultaat: 40 EUR

Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.

Hanglamp met kelken
Startprijs 40 EUR

Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.

2x Oude hanglampen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.

2x Design tafellampen
Resultaat: 80 EUR

Twee design tafellampen met marmeren kappen. Brons gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee grote keramieken tafellampen met brons. Rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Resultaat: 140 EUR

Twee grote rood keramieken tafellampen met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

Antieke bronzen bureaulamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen bureaulamp met putti. Twee-lichts. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels
Resultaat: 60 EUR

Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 56 cm. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x bronzen Empire kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Koperen pannenset (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.

Koperen pannenset (6x)
Resultaat: 50 EUR

Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl wandkandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuws koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Antieke viool + 2 strijkstokken
Resultaat: 70 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.

Duitse Volksemfänger+koptelefoon
Resultaat: 135 EUR

Duitse W.O. II bakelieten Volksempfänger + koptelefoon Lorenz-Radio. Type VE 301 W. App nr.: 62597. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Philips radio 815 A, 1936
Startprijs 60 EUR

Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.

Ton Funk Violetta + Philips radio
Resultaat: 50 EUR

Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.

Zeldzame ronde platenspeler
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.

Professionele Philips video camera VK4000
Startprijs 100 EUR

Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...

Antieke Philips luidspreker
Resultaat: 50 EUR

Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.

Antieke mandoline in koffer, 1920
Resultaat: 85 EUR

Antieke mandoline in latere koffer. Circa 1920. Afmeting: 67 x 22 x 28 cm. In goede staat.

3x Oude viool
Resultaat: 100 EUR

Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.

Art Deco radio Siera 1947
Startprijs 50 EUR

Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.

Oude/antieke viool
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Duitse viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke violen +strijkstok
Resultaat: 100 EUR

Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse sextant
Startprijs 50 EUR

Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderijen
Startprijs 60 EUR

Drie miniaturen in ovale messing lijsten. Deels geschilderd. Dimarcle en Hering. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 43 x B 10 cm. In goede staat.

Antieke houten foto camera, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek schildpad
Resultaat: 130 EUR

Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.