Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Scheepsketel, twee cake-vormen en een blaker. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.
50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp met beschilderde gebloemde glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee maal Aziatisch brons. 19e - 20e Eeuw. Eén maal wierookbrander, Koro. Eén maal Chinese schaal met draak, paradijsvogel en bodemmerk. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees messing tablet met figuren in tuin decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 22 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Grote betonnen tuinbloempot. Groen/goud. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 x ø 62 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.
Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Mooie 19e eeuwse vergulde messing inktpot met porseleinen reservoir. Afmeting: 10 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Lot plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan, koffiekan, kandelaar en roomkan. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Fraaie zwarte waaier met florale graveringen en doek met zwerm vliegende zwaluwen. Afmeting: circa 34,5 cm. In goede staat.
Twee oude messing bewerkte kistjes. 20e Eeuw. Eén maal Empire-stijl met leeuwen, ranken en vogels. Eén maal Oosterse-stijl, floraal. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...
Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Verguld messing katholiek drie-luik altaar. 20e Eeuw. Met steendrukken. Neo Gotisch. Afmeting: 30 x 47 cm. In goede staat.
Ongebruikte electrische gitaar Discover Guitar USB. Gemerkt Jon Learn to play. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.