42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Antieke Jugendstil bowlpot 2000
Antieke Jugendstil bowlpot

125 EUR

Schaal van Piet Regenspurg 2001
Schaal van Piet Regenspurg

600 EUR

Beschilderde haardvoorzet 2002
Beschilderde haardvoorzet
Startprijs 500 EUR
Antieke Schwarzwald kapstok, 1890 2003
Antieke Schwarzwald kapstok, 1890

300 EUR

Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw 2004
Schitterende ingelegde officierskist, 19e eeuw
Startprijs 825 EUR
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos 2006
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos
Startprijs 2.500 EUR
17e Eeuwse Duitse geldkist 2007
17e Eeuwse Duitse geldkist
Startprijs 1.150 EUR
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren 2008
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.400 EUR
Antieke Jugendstil lamp, 1915 2009
Antieke Jugendstil lamp, 1915

600 EUR

Oude palmenvrucht, Coco de Mére 2010
Oude palmenvrucht, Coco de Mére

350 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2011
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startprijs 200 EUR
2x Vergulde kandelaren met putti 2012
2x Vergulde kandelaren met putti
Startprijs 350 EUR
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren 2013
2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR
Empire-stijl vergulde lamp, 1915 2014
Empire-stijl vergulde lamp, 1915

100 EUR

18e Eeuwse pijpenhouder 2015
18e Eeuwse pijpenhouder

100 EUR

Twee marmeren cassoletten 2016
Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR
2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw 2017
2x Empire-stijl lampenvoeten, 21e eeuw
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws beschilderd dekselvat 2018
18e Eeuws beschilderd dekselvat

600 EUR

2x Antieke marmeren cassoletten, 1900 2019
2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startprijs 550 EUR
18e Eeuwse messing tabaksdoos 2020
18e Eeuwse messing tabaksdoos
Startprijs 275 EUR
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp 2021
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 1.250 EUR
2x Cloissonné vazen 2022
2x Cloissonné vazen

150 EUR

Antieke Hoorn des overvloeds 2023
Antieke Hoorn des overvloeds

150 EUR

Hoorn des overvloeds 2024
Hoorn des overvloeds

275 EUR

2x Antieke meerschuimen mondstukken 2025
2x Antieke meerschuimen mondstukken

45 EUR

Venetiaanse Murano hanglamp 2026
Venetiaanse Murano hanglamp

150 EUR

2x Gietijzeren (tuin) bijzettafels 2027
2x Gietijzeren (tuin) bijzettafels

80 EUR

Zeldzaam damasten servet, 1955 2028
Zeldzaam damasten servet, 1955
Startprijs 150 EUR
2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2029
2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Antieke Noorse hangtelefoon, 1930 2030
Antieke Noorse hangtelefoon, 1930
Startprijs 175 EUR
Antieke piedestal, 1920 2031
Antieke piedestal, 1920

225 EUR

19e Eeuwse eiken Korintische zuil 2032
19e Eeuwse eiken Korintische zuil

125 EUR

Grote marmeren zuil 2033
Grote marmeren zuil

200 EUR

Antieke piedestal, 1900 2034
Antieke piedestal, 1900

110 EUR

Antieke botanische stolp, 1900 2035
Antieke botanische stolp, 1900

170 EUR

2x Snijwerk 2036
2x Snijwerk
Startprijs 700 EUR
Kerkkandelaar , 19e eeuw 2037
Kerkkandelaar , 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Antieke cloisonne petroleumlamp 2038
Antieke cloisonne petroleumlamp

150 EUR

2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2039
Startprijs 425 EUR
Spiegel met messing omranding 2040
Spiegel met messing omranding

180 EUR

Glas-in-lood venster, 19e eeuw 2041
Glas-in-lood venster, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Oude/antieke Russische Kovsch 2042
Oude/antieke Russische Kovsch

50 EUR

3x Antieke Oosterse waaiers 2043
3x Antieke Oosterse waaiers

150 EUR

Antieke speeldoos, 1900 2044
Antieke speeldoos, 1900

180 EUR

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

425 EUR

Antieke hoorn des overvloeds 2046
Antieke hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR
2x Gestoken Chinese consoles 2047
2x Gestoken Chinese consoles
Startprijs 160 EUR
Eiken gestoken diorama 2048
Eiken gestoken diorama
Startprijs 80 EUR
Antieke 4-delige toiletset met malachiet 2049
Antieke 4-delige toiletset met malachiet
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse fruitboom onder stolp 2050
19e Eeuwse fruitboom onder stolp
Startprijs 100 EUR
Bureauthermometer, 19e eeuw 2051
Bureauthermometer, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Koffer vol Oosterse kleding (16x) 2052
Koffer vol Oosterse kleding (16x)

450 EUR

Doos vol antieke Chinese kleding etc. 2053
Doos vol antieke Chinese kleding etc.

350 EUR

4x Franse Art Deco messenleggers 2054
4x Franse Art Deco messenleggers

60 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel 2055
Antieke Jugendstil koekjestrommel

50 EUR

Antiek tafelstuk, 1915 2056
Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 120 EUR
Antiek gebrandschilderd paneel, 1900 2057
Antiek gebrandschilderd paneel, 1900
Startprijs 60 EUR
30er Jaren asbak 2058
30er Jaren asbak

50 EUR

2x Antieke Chinese emaille vazen 2059
2x Antieke Chinese emaille vazen
Startprijs 145 EUR
Bronzen wierookbrander 2060
Bronzen wierookbrander

90 EUR

4x Antiek cloisonne 2061
4x Antiek cloisonne
Startprijs 200 EUR
Asbak Holland-Amerika-lijn 2062
Asbak Holland-Amerika-lijn

75 EUR

Oude Chinese bronzen waterpot 2063
Oude Chinese bronzen waterpot

180 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenhouder 2064
Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Startprijs 40 EUR
Antieke Tibetaanse bel 2065
Antieke Tibetaanse bel

45 EUR

Grote Chinese bronzen vaas 2066
Grote Chinese bronzen vaas
Startprijs 375 EUR
Cloisonne wierookbrander, 19e eeuw 2067
Cloisonne wierookbrander, 19e eeuw
Startprijs 170 EUR
7 Delen cloisonne 2068
7 Delen cloisonne

50 EUR

7x Antieke bronzen olielampjes 2069
7x Antieke bronzen olielampjes

100 EUR

10x Bronzen bellen 2070
10x Bronzen bellen

95 EUR

2x Oosterse bronzen bellen 2071
2x Oosterse bronzen bellen
Startprijs 80 EUR
4x Antieke bronzen scharen 2072
4x Antieke bronzen scharen
Startprijs 75 EUR
10x Bronzen potjes 2073
10x Bronzen potjes
Startprijs 90 EUR
2x Antieke bronzen altaren 2074
2x Antieke bronzen altaren
Startprijs 60 EUR
2x Oosterse bronzen inktpotten 2075
2x Oosterse bronzen inktpotten
Startprijs 50 EUR
4x Antieke wandkandelaren 2076
4x Antieke wandkandelaren

40 EUR

2x Messing kandelaren 2077
2x Messing kandelaren
Startprijs 275 EUR
2x Messing kandelaren 2078
2x Messing kandelaren
Startprijs 30 EUR
2x Messing kandelaren 2079
2x Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR
7-Lichts bronzen kandelaar 2080
7-Lichts bronzen kandelaar
Startprijs 140 EUR
Antieke bronzen kaarskandelaar 2081
Antieke bronzen kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR
2x 19e Eeuwse kandelaren 2082
2x 19e Eeuwse kandelaren
Startprijs 75 EUR
2x Antieke figuren 2083
2x Antieke figuren
Startprijs 70 EUR
2x Messing kandelaren 2084
2x Messing kandelaren
Startprijs 70 EUR
2x Messing kandelaren met putti 2085
2x Messing kandelaren met putti

50 EUR

6x Wandkandelaren 2086
6x Wandkandelaren
Startprijs 50 EUR
2x Antieke messing kandelaren 2087
2x Antieke messing kandelaren

40 EUR

Engelse koektrommel (plated) 2088
Engelse koektrommel (plated)

60 EUR

Antiek sieradenkistje, 1900 2089
Antiek sieradenkistje, 1900
Startprijs 100 EUR
19e Eeuws kistje met portretminiatuur 2090
19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Startprijs 100 EUR
Lepeldoos van parelmoer 2091
Lepeldoos van parelmoer
Startprijs 75 EUR
Theekist van parelmoer 2092
Theekist van parelmoer
Startprijs 75 EUR
2x Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen 2093
2x Jugendstil-stijl natuurstenen dekseldozen

120 EUR

Documentenkistje met inleg 2094
Documentenkistje met inleg

60 EUR

18e Eeuwse theekist 2095
18e Eeuwse theekist
Startprijs 200 EUR
Antieke dekseldoos 2096
Antieke dekseldoos

70 EUR