Prachtig Swarovski beeld van een olifant, gelimiteerde editie; nummer 4198/10.000. Uitgevoerd in helder kristal en staand op een plateau voorzien van de handtekening van Heinz Tabertshofer. Het geheel...
Prachtig Swarovski beeld van wilde paarden, gelimiteerde editie; nummer 3993/10.000. Uitgevoerd in helder en mat kristal, staand op een plateau voorzien van de handtekening van Martin Zendron. Het geh...
Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Tiger Endagered Wildlife met certificaat in originele doos 2008 - 2010. Afmeting: 14 x 21,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Swarovski Dromedaris 247683, uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen hals en puntje van de staart. Geheel staan op mat kristallen basis. ca. 13x11,5cm. In goede staat met originele doos
Twee grote oude kristalglazen vazen. Groen-bruin. Tweede helft 20e eeuw. Murano. Afmeting: 28 -31 cm. In goede staat.
Kavel met vier delen Swarovski: 1x Olifant (191371) in goede staat met originele doos, 1x kleine zwaan ca. 4cm. met (originele?) doos, 1x zwaan 100 jaar (187407), sokkel mist, in goede staat en met or...
Acht oude glazen bollen. Paperweight. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Enkele chips. Afmeting: ø 4,5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 17 cm. In goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.
Lot waaierkristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee tassa's met slijpsel + zestien glazen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Sint Bernhard 201111, uitgevoerd in helder kristal met bandje om de nek voor het cognacvaatje H.: 5,3cm. en 1x Leeuwenjong (210460), uitgevoerd in helder kristal met zwarte n...
Zes maal divers modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, twee flessen en een schaal. Enkele gesigneerd. Onder andere Hagelstange (chips). Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/go...
Vijf Italiaanse Murano glazen vazen door Flavio Poli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Dame met blauw in originele doos. Afmeting: 14,5 x 17 x 28 cm. In goede staat.
Drie kristalglazen Primavera Cristallo Italia stopkaraffen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse, kantige, Murano glazen vazen door Flavio Poli. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Sneeuwman (zonder glitters) 250229, uitgevoerd in helder en mat kristal, oranje wortel (Sun kristal) als neus, ogen en knopen van Jet kristal. 5,9x5,4cm. en 1x Zwanenfamilie (...
Twee delen Swarovski: 1x Kerstman (221362), uitgevoerd in helder en mat kristal met blauwe ogen H.: 6,5cm. en 1x Arreslee, uitgevoerd in helder kristal met kerstboompje (rode pakjes missen), 11x4,5x5c...
Swarovski tijger (220470), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen. ca. 13x6,5cm. In goede staat met originele doos.
3 Delen Swarovski: 1x Jachtluipaard (183225) met originele doos, uitgevoerd in helder kristal H.: ca. 10cm., 1x uil (010022) in originele doos met gematteerd gezeicht en gele ogen, ca. 5x6cm. en 1x ja...
Twee delen Swarovksi: 1x Pareloester (014389) uitgevoerd in gefacetteerd helder kristal met wit kristallen parel ca. 6x5cm. en 1x Roodkapje met mandje (191695) uitgevoerd in helder kristal met mat hoo...
Swarovski giraffebaby (236717) uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, H.: 13,9cm. In goede staat met originele doos.
Vijf maal antieke glazen karaffen. Deels beschilderd. Circa 1910. Eén chip. Afmeting: H 20 - 31 cm. In goede staat.
Swarovski Astro dekseldoos (210793), uitgevoerd in mat kristal. Het handvat is in de vorm van een asterbloem met 3 blauwe stenen ø10cm. Bevat tevens diverse hartvormige kristallen. In goede staat met ...
Swarovski zilverreiger (221627), uitgevoerd in helder kristal met amberkleurige snavel en zwarte veren op zijn kop. H.: 14cm. In goede staat met originele doos.
Swarovski "Arabisch Volbloed" (221609) uitgevoerd in helder kristal met staart en manen van mat kristal. Het geheel staat op een basis van mat kristal, ca. 11x9cm. In goede staat met originele doos.
Lot antiek waaier kristal. Bestaande uit: Verdeelschaal + limonadeset. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 - 35 cm ø. In goede staat.
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Twee delen Swarovski: 1x Dwergpapegaaien (199123), uitgevoerd helder kristal op mat kristallen tak met fire-opal kristallen snavels 9x5x5cm. (met originele doos) en 1x Vogelbad (010029), uitgevoerd i...
Swarovski Colombine (242032), jaarstuk 2000 SCS. Tweede jaarstuk in de serie maskerade, uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel ...
Swarovski luipaard (217093) uitgevoerd in helder kristal, l.: 13,5cm. In goede staat, met originele doos en certificaat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Zeven-delige kristallen karafset. Geëtst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Lot oud glas/kristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee speeldoosjes, zwaan en olifant. Eén paper weight, Val St. Lambert. Eén paper weight, paardenhoofd. Drie zwanen. Twee flacons. Afmeting: 5 - 12 cm. I...
Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal geëtst met symbolen en monogram. Twee-kleurig. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Zware kristalglazen gembercoupe. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.