Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Horrix bibliotheekbank
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten porselein kast
Resultaat: 200 EUR

Wortelnoten porseleinkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 220 x 130 x 47 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuwse stoel met wapen
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten stoel met familiewapen met leeuwen etc. Neo-Renaissance. Afmeting: 124 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Engelse tafel met wangen
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafel met wangen en lade. Afmeting: 75 x 60 x 45 cm. / 75 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Biedermeier kast met spiegels
Resultaat: 150 EUR

Neogotische Biedermeier mahoniehouten uitneembare kast met spiegeldeuren en schappen. Afmeting: 125 x 46 x 196 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken 18e eeuws Barok secretaire
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.

Antieke halspiegel, 1900
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.

Antiek notenhouten secretaire
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit secretaire met snekken, kroon, en een mooi binnenleven. Afmeting: 170 x 102 x 50 cm. In goede staat.

Antiek wortelnoten damessecretaire
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.

Louis Seize secretaire
Resultaat: 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.

Eiken Empire kast , 1820
Resultaat: 600 EUR

Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogede deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bijzettafel met marmeren blad
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse bijzettafel met wit marmeren blad. Afmeting: 71 x ø 47 cm. In goede staat.

Schrijftafel met wangen, 1870
Startprijs 100 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten schrijftafel met lade en wangen. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 70 x 60 x 98 cm / 70 x 60 x 148 cm. In goede staat.

3x Moderne glazen verzamelvitrines
Resultaat: 110 EUR

Drie moderne glazen verzamelvitrines met metalen schappen. In hoogte verstelbaar. Achterkant met mat glas. Sloten zonder sleutel en op slot. Afmeting: 197 x 50 x 5 cm. In goede staat.

Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800
Resultaat: 425 EUR

Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.

Antieke mahonie vitrine, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.

Oude bijzettafel met tegels
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.

Moderne lederen massage relaxstoel
Startprijs 200 EUR

Moderne blauw lederen electrische massage relaxstoel. Merk Thrower. Afmeting: 110 x 100 x 77 cm. In goede staat.

Eiken tafeltje, 1900
Startprijs 30 EUR

Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Italiaanse hoekkast
Resultaat: 65 EUR

Italiaanse notenhouten hoekkast met gebogen koplijst. Vier-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 96 x 60 cm. In goede staat.

6x Antieke stoelen, 1920
Startprijs 90 EUR

Zes antieke eikenhouten eettafel stoelen met goede Biedermeier-stijl stoffering. Circa 1920. Afmeting: 103 x 42 x 50 cm. In goede staat.

Antieke penantkast, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl eettafel, 1870
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.

Bouille meubel met inleg
Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...

Moderne messing spiegel
Startprijs 15 EUR

Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.

Moderne spiegel
Startprijs 30 EUR

Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse dekenkist, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse kerfsnede dekenkist met annotatie 1799. Voorkant omgebouwd en uitklapbaar. Slot later. Afmeting: 76 x 152 x 61 cm. In redelijk/goede staat.

Kersenhouten commode, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.

Antiek palissander muziekkastje, 1870
Startprijs 150 EUR

Antiek palissanderhouten drie-laden muziekkastje. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 55 x 52 x 45 cm. In goede staat.

Houtgestoken bankje, 1880
Startprijs 100 EUR

Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.

Eiken speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse eikenhouten historisme speeltafel met kruispoot, spinnekop en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 42 x 82 cm. / 80 x 84 x 82 cm. In goede staat.

2x Prachtige gestoken Chinese consoles
Startprijs 450 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten commode
Startprijs 160 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.250 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.

Chinese kast, 1910
Startprijs 600 EUR

Chinese kast. Circa 1910. Konisch in lichte mate. Front beschilderd. Afmeting: H 170 x D 54 x B 106 cm.

Dolfijnentafel
Startprijs 500 EUR

Franse massief eiken dolfijnentafel. Afmeting: L 95 x H 78 x B 62 cm.

4x Eiken stoelen, 1910
Startprijs 200 EUR

Vier eikenhouten stoelen met gedraaide poten. Circa 1910. Rugstuk uitgesneden. Massief.

Vertico met opstand
Startprijs 400 EUR

Vertico met opstand. Afmeting: H 199 x B 107 x D 50 cm.

Boekenkast
Startprijs 400 EUR

Twee-delige boekenkast. Circa 1880. Eiken, deels massief boven met deuren met glas. Afmeting: H 215 x 120 x 65 cm.

Kast met spiegel
Startprijs 250 EUR

Noten/wortelnoten linnenkast met spiegel. Afmeting: 222 x 174 x 59 cm.

Jachtkast, 1880
Resultaat: 500 EUR

Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.

Eiken kist ca. 1800
Startprijs 240 EUR

Eiken kist met plat deksel. Circa 1800. Met taps toelopende poten. Afmeting: 124 x 63 x 63 cm.

Antiek wandkastje, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Engels mahoniehouten wandkastje met schappen en één deurtje. Circa 1900. Afmeting: 65 x 70 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker met marmer
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.

Oude Engelse Tilt top tafel
Startprijs 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.

Jugendstil boekenkast, 1915
Startprijs 90 EUR

Antieke creme-kleurige Jugendstil boekenkast. Circa 1915. Afmeting: 150 x 100 x 30 cm. In goede staat.

Theekastje met glas-in-lood
Startprijs 40 EUR

Hollands 50-er jaren eikenhouten theekastje met bolpoten en glas-in-lood. Afmeting: 72 x 40 x 82 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1820
Startprijs 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire met halve zuilen en bandintarsia. Mooi binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 195 x 98 x 46 cm. In redelijk/goede sta...

Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.

Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 30 EUR

Mahoniehouten Amsterdamse School-stijl kastje met lade. Circa 1930 -1940. Afmeting: 60 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Antieke halspiegel, 1860
Startprijs 100 EUR

Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel. Circa 1860. Afmeting: 154 x 76 cm. In goede staat.

Antieke pronkkast, 1915
Resultaat: 800 EUR

Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 500 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Biedermeier spiegel, 1840
Startprijs 25 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1840. Minimale fineerschade. Afmeting: 89 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Wandtafeltje met putti
Startprijs 225 EUR

Venetiaans vergulde houtgestoken wandtafel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 56 x 25 cm. In goede staat.

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.

Mahoniehouten commode, 1830
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 200 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Startprijs 190 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Duitse penant commode
Startprijs 250 EUR

Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.

Tafel Engelse stijl
Startprijs 140 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

18e Eeuwse armstoel
Startprijs 145 EUR

18e Eeuwse massief eikenhouten gesneden Barok armleunstoel. Rugleuning en zitvlak uitgesneden met figuren, ranken, en vrouwen torso in medaillon. Afmeting: 89 x 74 x 54 cm. In goede staat.

Gründerzeit kapstok, 1900
Startprijs 90 EUR

Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met rechthoekige spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing versieringen/beslag. Eén ring mist. Met zes messing kledinghaken. Gebruikssporen. Afmetin...

Armleunstoel, J. Kohn
Startprijs 80 EUR

Armleunstoel. J. Kohn. Vervaardigd van gebogen notenkleurig beukenhout. Afmeting: 120 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Engelse klaptafel (mahonie)
Startprijs 220 EUR

Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.

Oude ovale spiegel
Resultaat: 90 EUR

Mooie oude ovale facet geslepen spiegel met hout en messing. Afmeting: 95 x 75 cm. In goede staat.

Antieke eiken partnerdesk
Resultaat: 160 EUR

Antieke eikenhouten partnerdesk schrijfbureau met deuren en diverse lades. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 150 x 90 x 78 cm. In goede staat.

Antiek nachtkastje met marmeren blad, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek vurenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 82 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Oude speeltafel
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Wandspiegel met kastjes, 1880
Startprijs 160 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit wandspiegel met kastjes. Circa 1880. Afmeting: 110 x 185 x 25 cm. In goede staat.

Eiken 3-laden commode
Startprijs 150 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit commode met zuilen en origineel beslag. Afmeting: 82 x 93 x 51 cm. In goede staat.

Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 160 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse eiken kist
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Hollandse Neo Renaissance dekenkist met snijwerk. Afmeting: 76 x 110 x 57 cm. In goede staat.

Antiek theekastje, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand. Met afneembaar blad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 76 x 50 cm. In goede staat.

Louis Philippe speeltafel, 1870
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met floraal snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 74 x 80 x 40 cm./74 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Hollandse meidenkast, 1860
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten meidenkast met lade en twee deuren. Circa 1860. Afmeting: 163 x 105 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse commode, 1760
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode. Achterwand en ladenbodems vervangen. Circa 1760. Afmeting: 87 x 110 x 56 cm. In redelijke staat.

Hollandse vitrine opzetkast
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.

Antieke spinnekoptafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 73 x 110 x 145 cm. In goede staat.

Omgebouwde dekenkist
Resultaat: 77 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.

louis Quinze secretaire, 1760
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.

Antiek Engels rolbureau
Startprijs 150 EUR

Antiek Engels eikenhouten rolbureau. S-model. Circa 1920. Afmeting: 110 x 121 x 76 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl boekenkast
Startprijs 200 EUR

Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.

Antiek Hollands kastje, 1920
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands eikenhouten kastje met gestoken panelen, twee deuren en twee lades. Neo Renaissance. Circa 1920. Afmeting: 90 x 96 x 43 cm. In goede staat.

Antieke ronde eettafel, 1860
Resultaat: 225 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.

Hollandse Empire commode, 1820
Startprijs 140 EUR

Hollandse eikenhouten Empire commode met vier laden. Afmeting: 102 x 49 x 95 cm. In goede staat.

Antieke Barok-stijl commode, 1900
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 95 x 75 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse butlertray
Startprijs 50 EUR

Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.

Mahoniehouten rolsecretaire, 1870
Resultaat: 550 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe rolsecretaire. Circa 1870. Slot mist. Afmeting: 130 x 110 x 80 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Startprijs 1.000 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.