Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5x Chinese kop/schotels 6163
5x Chinese kop/schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
5x Ingelijste tegels 6165
5x Ingelijste tegels

Resultaat:

20 EUR

Lot Hollandse tegels (16x) 6166
Lot Hollandse tegels (16x)
Startprijs 120 EUR
6-Pas tegeltableau, 1920 6169
6-Pas tegeltableau, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot van 14 tegels 6170
Lot van 14 tegels

Resultaat:

45 EUR

Tegeltableau met poezen, 19e eeuw 6171
Tegeltableau met poezen, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR
Duits tegeltableau door H. Francken 6172
Duits tegeltableau door H. Francken
Startprijs 75 EUR
Lot antieke Hollandse tegels (13x) 6173
Lot antieke Hollandse tegels (13x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oude Perzische tegel 6174
Oude Perzische tegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen servies 6177
Porseleinen servies

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Groot Engels Wedgwood servies 6178
Groot Engels Wedgwood servies

Resultaat:

160 EUR

Antieke keramieken vaas, 1915 6180
Antieke keramieken vaas, 1915
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese gemberpot 6183
Oude Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR
3x Chinees porselein 6184
3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Villeroy en Boch theeservies 6185
Villeroy en Boch theeservies

Resultaat:

100 EUR

2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930 6188
2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Startprijs 40 EUR
Plazuid Gouda theeservies 6189
Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 40 EUR
2x Antiek Hollands aardewerk 6190
2x Antiek Hollands aardewerk
Startprijs 35 EUR
Antieke NMF vaas, 1910 6191
Antieke NMF vaas, 1910
Startprijs 60 EUR
2x Hollandse keramieken vazen, 1900 - 1920 6193
2x Hollandse keramieken vazen, 1900 - 1920
Startprijs 50 EUR
Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider 6195
Hildo Krop sculptuur, Scheepswerf arbeider
Startprijs 60 EUR
3x Flora plateel 6196
3x Flora plateel
Startprijs 60 EUR
Grote Chinese schotel, 18e eeuw 6197
Grote Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antieke Jugendstil vaas, 1920 6198
Antieke Jugendstil vaas, 1920

Resultaat:

40 EUR

4x Hollands plateel 6199
4x Hollands plateel
Startprijs 30 EUR
Lot antiek goudsteen  (4x) 6200
Lot antiek goudsteen (4x)
Startprijs 50 EUR
17e - 18e Eeuwse Chinese kom 6201
17e - 18e Eeuwse Chinese kom
Startprijs 350 EUR
Oude Chinese rolvaas 6202
Oude Chinese rolvaas
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Oude Chinese vaas 6203
Oude Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
9x Oud/antiek Chinees porselein (divers) 6207
9x Oud/antiek Chinees porselein (divers)

Resultaat:

60 EUR

Oude blauwe Chinese vaas 6209
Oude blauwe Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6211
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

850 EUR

2x Antieke Chinese celadon kommen 6213
2x Antieke Chinese celadon kommen
Startprijs 150 EUR
Delftse schotel, 18e eeuw 6214
Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
6x Delftse borden, 18e eeuw 6215
6x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Delftse borden 6217
2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel 6219
18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts blauw bord 6220
18e Eeuws Delfts blauw bord

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Hummel beeldengroep van Goebel 6226
Grote Hummel beeldengroep van Goebel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren van Goebel 6227
3x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6228
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6230
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Hummel beeldjes 6231
5x Hummel beeldjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Hummel beeldjes 6232
5x Hummel beeldjes

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
5x Hummel beeldjes 6233
5x Hummel beeldjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren van Goebel 6234
5x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
9x Hummel figuren van Goebel 6237
9x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Hummel kerstversiering (24x) 6238
Lot Hummel kerstversiering (24x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Makkumse Tichelaar natfruitschaal 6240
Antieke Makkumse Tichelaar natfruitschaal

Resultaat:

40 EUR

2x Antiek porselein 6241
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
3x Makkumse vazen 6243
3x Makkumse vazen
Startprijs 40 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse blauwe borden 6245
4x 18e - 19e Eeuwse blauwe borden
Startprijs 25 EUR
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord 6246
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Startprijs 30 EUR
7x Chinese kommen, 19e eeuw 6249
7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Satsuma cache pot 6250
Satsuma cache pot
Startprijs 275 EUR
2x Oude Chinese vazen 6251
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 400 EUR
Grote oude/antieke Chinese bloempot 6252
Grote oude/antieke Chinese bloempot
Startprijs 250 EUR
Grote oude Chinese Yixing theepot 6253
Grote oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuws Chinees Imari trekpotje 6254
18e Eeuws Chinees Imari trekpotje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude Chinese drakenschotel 6255
Oude Chinese drakenschotel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Chinese draken vaas 6256
Oude Chinese draken vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 6257
8x Chinees porselein

Resultaat:

165 EUR

3x Chinees porselein, 19e eeuw 6258
3x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese gemberpotten 6259
2x Oude Chinese gemberpotten

Resultaat:

100 EUR

Antieke Chinese celadon kom 6261
Antieke Chinese celadon kom
Startprijs 500 EUR
Oud Chinees schaaltje 6263
Oud Chinees schaaltje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6264
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden 6265
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw 6266
4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

4x Chinese Familie Rose borden 6268
4x Chinese Familie Rose borden
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese Familie Rose vaas 6269
Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Japanse Kutani vaas, 19e eeuw 6270
Japanse Kutani vaas, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen 6272
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 60 EUR
Grote oude Chinese Familie Rose sierschotel 6273
Grote oude Chinese Familie Rose sierschotel
Startprijs 350 EUR
6x Divers oud/antiek porselein 6275
6x Divers oud/antiek porselein
Startprijs 70 EUR
Goebel beeld, Flamingo's 6277
Goebel beeld, Flamingo's
Startprijs 80 EUR
4x Oude/antieke figuren 6278
4x Oude/antieke figuren
Startprijs 50 EUR
Oud Rosenthal figuur 6279
Oud Rosenthal figuur
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Gerold porseleinen lampenvoeten 6280
2x Gerold porseleinen lampenvoeten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Gerold figuren 6282
3x Gerold figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen fazant 6284
Porseleinen fazant

Resultaat:

50 EUR

Groot Chinees fantasie figuur 6285
Groot Chinees fantasie figuur
Startprijs 100 EUR
Groot Chinees fantasie figuur 6286
Groot Chinees fantasie figuur
Startprijs 100 EUR
2x Porseleinen groepen 6287
2x Porseleinen groepen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Duits porselein, Beeldjes + tegel 6288
3x Duits porselein, Beeldjes + tegel

Resultaat:

40 EUR

Imari vaas + hocker 6289
Imari vaas + hocker
Startprijs 250 EUR
Verkocht
6x Imari borden 6290
6x Imari borden

Resultaat:

50 EUR

4x Imari vazen, 19e eeuw 6294
4x Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
1x Imari dekselpot 6295
1x Imari dekselpot

Resultaat:

60 EUR

2x Imari schotels 6296
2x Imari schotels
Startprijs 100 EUR
2x Imari schotels 6297
2x Imari schotels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Imari borden, 19e eeuw 6298
2x Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Imari vazen 6299
3x Imari vazen

Resultaat:

90 EUR

3 Delen Imari 6300
3 Delen Imari
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delig Imari kaststel 6301
3-Delig Imari kaststel

Resultaat:

90 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari vaas 6302
19e Eeuwse Japanse Imari vaas
Startprijs 100 EUR