Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Chineze vazen 6515
2x Chineze vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 6514
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Swatow sierschotel, 17e eeuw 6510
Swatow sierschotel, 17e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Herend theeservies 6506
Herend theeservies

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Chinees bord , 18e eeuw 6503
Chinees bord , 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Zwiebelmuster dekselschaal 6502
Antieke Zwiebelmuster dekselschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oud aardewerk 6500
4x Oud aardewerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Oude glazen vaas 6482
Oude glazen vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude Chinese hocker in vorm van een uil 6470
Oude Chinese hocker in vorm van een uil

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6466
2x Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schotel 6462
18e Eeuwse Chinese schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees/Kantonees porselein 6461
2x Oud/antiek Chinees/Kantonees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Familie Rose vazen 6460
2x Familie Rose vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese penselenpot 6456
Antieke Chinese penselenpot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6454
Lot Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Art Deco reukverdrijver, 1930 6453
Art Deco reukverdrijver, 1930

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3x Oud Perzisch keramiek 6451
3x Oud Perzisch keramiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese drakenvaas 6448
Grote oude Chinese drakenvaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal 6445
Antieke Engelse creamware Wedgwood schaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse Imari schotel, 1880 6444
Japanse Imari schotel, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6440
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groot lot Chinese bloempotjes 6428
Groot lot Chinese bloempotjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6425
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zweeds Röhrstrand servies 6424
Zweeds Röhrstrand servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese kommen 6413
2x Oude Chinese kommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 6407
Chinese penselenvaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6406
5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse borden 6399
2x Antieke Japanse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese snuffbottle 6398
Oude Chinese snuffbottle

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese snuffbottle 6397
Oude Chinese snuffbottle

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6x Antieke borden, Lange Lijs 6395
6x Antieke borden, Lange Lijs

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6394
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6377
3x Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Imari sierschotel 6375
Grote Imari sierschotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Royal Copenhagen kerstborden (19x) 6371
Lot Royal Copenhagen kerstborden (19x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x 19e Eeuwse kop en schotels 6363
4x 19e Eeuwse kop en schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
12x Divers antiek Chinees porselein 6361
12x Divers antiek Chinees porselein

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (17x) 6359
Lot Chinees porselein (17x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 6358
8x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese Yixing theepot 6356
Grote antieke Chinese Yixing theepot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kommen 6349
6x Antieke Chinese kommen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japanse schotel, 19e eeuw 6339
Japanse schotel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse vazen 6338
2x Antieke Delftse vazen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6335
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote Delfts blauwe sierschotel 6334
Grote Delfts blauwe sierschotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel 6330
Vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse borden 6326
2x Antieke Delftse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees dekselvaasje, 19e eeuw 6325
Chinees dekselvaasje, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kopjes 6323
2x Oude/antieke Chinese kopjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (9x) 6314
Lot Chinees porselein (9x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Imari vazen 6293
2x Imari vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Imari kraagvazen 6292
2x Imari kraagvazen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Imari vazen, 19e eeuw 6291
2x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Porseleinen eenden 6283
2x Porseleinen eenden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Gerold figuren 6281
2x Gerold figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel 6262
18e Eeuwse Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude/antieke Familie Rose vaas 6260
Oude/antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6248
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Chinese drakenschotel 6247
Oude Chinese drakenschotel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Oude Makkum vazen 6244
3x Oude Makkum vazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Makkums kaststel en 4 tegels 6242
Makkums kaststel en 4 tegels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Makkumse Tichelaar plaquette 6239
Antieke Makkumse Tichelaar plaquette

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Hummel figuren van Goebel 6236
5x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6235
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hummel figuren van Goebel 6229
4x Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek Satsuma vaasje 6225
Antiek Satsuma vaasje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6224
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees/Japans porselein (12x) 6223
Lot Chinees/Japans porselein (12x)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Chinese borden 6222
4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts bord 6221
18e Eeuws Delfts bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts kaststel 6218
18e Eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Oude Delftse koeien 6216
4x Oude Delftse koeien

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese celadon kom 6212
Grote antieke Chinese celadon kom

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Oude Chinese pijpvaas 6210
Oude Chinese pijpvaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6208
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6206
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese gemberpotten 6205
2x Antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotels, 19e eeuw 6204
3x Chinese kop+schotels, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zuid-Holland Gouda plateel vaas 6194
Zuid-Holland Gouda plateel vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Hollands plateel Gouda 6192
4x Hollands plateel Gouda

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6187
Oude Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese vaas 6186
Oude Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse aardewerk cache bloempot 6182
Franse aardewerk cache bloempot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Engels Johnson Brothers servies 6179
Engels Johnson Brothers servies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Porseleinen vazen 6176
3x Porseleinen vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Rosenthal tegel 6175
Rosenthal tegel

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
8x Blanc de Chine paardjes 6167
8x Blanc de Chine paardjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klein Chinees vaasje 6161
Klein Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude/antieke cloisonne penselenpot 6156
Oude/antieke cloisonne penselenpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Chinese acht-hoekige kop/schotels 6151
3x Chinese acht-hoekige kop/schotels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas 6148
17e- 18e Eeuwse antieke Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Mandarijn kommen, 18e eeuw 6147
2x Mandarijn kommen, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
6x Familie Rose borden 6145
6x Familie Rose borden

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
7x Chinees porselein 6144
7x Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuwse Chinese vaas 6137
18e Eeuwse Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Boch boerenbont servies 6135
Boch boerenbont servies

Resultaat:

140 EUR