Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 380 EUR

Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Antiek theeservies + dienblad
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....

3x Rosenthal porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Duits Rosenthal porselein. Bestaande uit: Beer, Selb Plössberg + twee Studio Line figuren. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.

Dresden 5-lichts kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Dresden porseleinen vijf-lichts kaarskandelaar met goud decor en opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Resultaat: 75 EUR

Twee-delig Dresden gemerkt porseleinen tafelstuk met bloemen en engelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Grote Unterweissbach siervaas
Resultaat: 135 EUR

Grote Duitse Unterweissbach porseleinen siervaas met opgewerkte vogels, insecten, bloemen en goud decor. Drachen model. Eén chip. Afmeting: 43 x ø 40 cm. In goede staat.

2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR

Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Porseleinen klokje
Startprijs 60 EUR

Duitse porseleinen klok. Gemerkt met een kroon en 1882. Met goud decor, vogels, bloemen opgewerkt. Batterij functie. Eén vogel gelijmd. Circa 1960 - 1980. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Goldscheider figuur
Startprijs 40 EUR

Duits terracotta West-Germany Goldscheider vrouwenhoofd. 50er Jaren. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Bing & Grondahl porselein
Startprijs 160 EUR

Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal vaas
Startprijs 80 EUR

Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch visservies
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam veertien-delig Jugendstil Villeroy & Boch visservies met diverse handbeschilderde vis/goud decors. Circa 1915. Afmeting: 23 - 60 cm. In goede staat.

Antieke deksel terrine+onderschaal
Resultaat: 130 EUR

Frankrijk? Antieke porseleinen terrine met onderschaal. Floraal, vogels en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 43 x 29 cm. In goede staat.

Antiek servies
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws porseleinen theeservies met blindmerk W.G. + C2. Bestaande uit: Theekan, greep gelijmd. Melkkan + suikerpot. Schaal. Zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Twee maal haarlijn. Afmeting...

Groot Duits eetservies
Resultaat: 100 EUR

Groot Duits porseleinen eetservies. Gemerkt A.K. Decor Moosrose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 9 grote borden, 9 ontbijtborden, 9 soepborden, 9 dessertschalen, 21 kop en schotels, 3 dekselterr...

2x Antieke Duitse vazen, 1915
Resultaat: 375 EUR

Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.

3x Divers porselein, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein
Startprijs 60 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

18e Eeuws Imari trekpotje
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws Imari porseleinen trekpot met ribbels en florale decor. Dekseltop gelijmd. Afmeting: 11 x 13 x ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (10x)
Startprijs 100 EUR

Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale/goud decor. Lowestoft. Afmeting: ø 23,4 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas
Startprijs 350 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in Kang Xi stijl. Met floraal/voorwerpen decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 30 x ø 11,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 2.000 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met peer decor en bodemmerk. Afmeting: 16 x ø 10,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.