Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese Familie Rose vaas 6049
Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 380 EUR
Antiek theeservies + dienblad 6053
Antiek theeservies + dienblad
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Rosenthal porselein 6056
3x Rosenthal porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dresden 5-lichts kandelaar 6057
Dresden 5-lichts kandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen tafelstuk 6058
Porseleinen tafelstuk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Grote Unterweissbach siervaas 6059
Grote Unterweissbach siervaas

Resultaat:

135 EUR

2x Franse vazen met wild decor 6060
2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR
Porseleinen klokje 6061
Porseleinen klokje
Startprijs 60 EUR
Goldscheider figuur 6062
Goldscheider figuur
Startprijs 40 EUR
2x Bing & Grondahl porselein 6063
2x Bing & Grondahl porselein
Startprijs 160 EUR
Oude Rosenthal vaas 6064
Oude Rosenthal vaas
Startprijs 80 EUR
Villeroy en Boch visservies 6065
Villeroy en Boch visservies
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke deksel terrine+onderschaal 6066
Antieke deksel terrine+onderschaal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek servies 6070
Antiek servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot Duits eetservies 6071
Groot Duits eetservies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Duitse vazen, 1915 6073
2x Antieke Duitse vazen, 1915

Resultaat:

375 EUR

3x Divers porselein, 19e eeuw 6074
3x Divers porselein, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Lot Duits porselein 6075
Lot Duits porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
18e Eeuws Imari trekpotje 6077
18e Eeuws Imari trekpotje

Resultaat:

80 EUR

Lot antiek Chinees porselein (10x) 6078
Lot antiek Chinees porselein (10x)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6080
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas 6081
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselvaas
Startprijs 350 EUR
Oude Chinese knobbelvaas 6083
Oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's 6085
18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's

Resultaat:

250 EUR